Forum
Ta zgodba govori o 17-letni punci Carly in njeni najboljši prijateljici Lindy. Lindy in Carly pa imata eno skrivnost a to skrivnost hoče ugotoviti najbolj tečna punca na šolo- Holly. Kaj bosta naredile da njuna skrivnost ostane skrita? VSE BOSTE IZVEDELI V ZGODBI SKRIVNOST PRIJATELJIC.
12. julij 2014
Bil je lep sončen dan in jaz sem se odpravila v trgovino. Ko sem vse kupila sem se odpravljala k hodnim vratom. Videla sem mojo BFF Lindy ki se je jokala. Bila sem žalostna. Prišla sem k njej. L-Lindy C-Carly

C: Kaj je narobe Lindy?
L: Fant me je zapustil
C: A res? Zakaj pa?
L: Zato ker ima drugo ;(
C: Torej te je bolj varal kot pa pustil?
L: Jaa ;(
C: No moje sožalje pa saj imaš veliko drugih fantov
L: Vem a on je bil zelo dober ;(
C: Očitno ni bil če te je varal samo pusti zdaj to.
L: JA, JA

Odpravile sva se k avtu. Odpeljala sem k meni domov. Pogovorile sva se o tem. Videla sem da so ji po licu začele tečni solze zato nisem več govorila o tem. Lindy je odšla na stranišče in se tam jokala. Lindy sem rekla da grem samo v trgovino a v resnici sem šla k njenemu fantu. Nadrla sem ga. C-Carly f-fant

C: Zakaj si zapustil Lindy???
f: Ker sem našel drugo, lepšo,...
C: Lindy je zelo lepa.
f: Ne tako kot Melissa
C: Fuj ime Melissa čudno
Odšla sem

Ko sem prišla v sobo sem že videla kako se mi Lindy smehlja. Čudno mi je bilo saj se je še malo prej jokala.

C: Zakaj si tako vesela?
L: No kot si rekla moram ga preboleti... in poskušam
C: No lepo.
prišla je mama (m-mama)

m: Kaj bi radi za kosilo?
C: Kaj praviš na... špagete?
L: Ja špagete
m: Prav pa bomo špagete.

Z Lindy sva odšli na vrt. Spet se je začela jokati. Stopila sem k njej in jo začela tolažiti. Pustila sem jo na vrtu in odšla v sobo bo album. Pokazala sem ji slike kako sva se skupaj zabavali samo zato da bi na hitro pozabila na tisti pripetljaj. Začela se je smehljati. Bila sem zelo vesela Na drugi dan v šoli je prišla Holly k nama. H- Holly

H: Kaj pa vidvi tukaj?
c: MMM v šolo sva prišli.
L: Hahahaa
Holly je odšla
12. julij 2014
Holly je odšla. Midvi z Lindy pa sva odšli k meni.
12. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg