Forum
Napisala bom izmišljeno zgodbo ki bo med drugim tudi grozljivka.
Osebe : (dala bom tudi slike)
Christina ali Cristi : 13 let
moja sestra : Emily 14 let
brat : Nik 14 let
Mama : Lale 36 let
Oče : Nace 36 let
Bilo je nekega dne . '' In tako se je zgodilo...ko si bila majhna si bila....''
nato sem se zbudila. glas iz sanj je utihnil jas bi pa kar najrajši uničila budilko , ki me je učitno zbudila ob najpomembnejšem podatku. A kaj morem..Morala sem v šolo spet tja. Mama mi je pripravila zajtrk in mi povedala tako : '' Cristi , danes ob 18:00 odpotujema z očetom ker imama pomemben opravek na morju. morda se čuje neumno ampak potrebno je . nato se je še nasmehnila in postalo mi je nekam skrivnostno..'' ''vrneva se čez 2 tedna '' je prijazno nadaljevala. nato : '' sedaj pa le pojdi , da ne zamudiš '' . tega sem tako ali tako že navajena , vedno hodim v šolo peš saj je le 500 m oddaljena od našega stanovanja . naša hiša mi deluje skrivnostna , kot mama . izvedela sem tudi , da ima oče ladjo... ki je stara..
NEXT ?
12. junij 2011
Naša hiša :

Živimo namreč kar blizu morja in nismo ravno dobri pri denarju..
ampak kako imamo potem ladjo ? boste še vse izvedeli sproti
Jas :

moja sestra Emily :

mama Lale :

12. junij 2011
oče Nace :

brat Nik :

12. junij 2011
Pa še moja šola :
http://193.2.12.193/solavojnik/images/stories/slikenove/morje2008.jpg
je nekje tukaj zadaj pravtako poleg morja.
12. junij 2011
sedaj pa 1 al pa 2 nexta pa nadaljujem z pisanjem zgodbe
12. junij 2011
pisala bom ko bo vsaj koment
12. junij 2011
Fullll hudooo NEXTiii takojjjj!!!!
12. junij 2011
bom
12. junij 2011
Ko sem končno prišla v šolo , sem opazila , da je ura že 8.Učitelj me je poslal k ravnatelju v kabinet in tega sem se najbolj bala . Naš ravnatelj je zelo strog in nesramen. Nekoč je enega šolarja zaletel z glavo v zid in morali so ponj z rešilcem. Bilo me je zelo strah. Počasi sem stopala po stopnicah nato pa po hodniku , ki je vodil do ravnateljeve pisarne.Kmalu zatem sem prišla gor in opazila v pisarni odprta vrata. Ravnatelja ni bilo v kabinetu , saj sem počasi strahoma v kabinet pomolila glavo a ravnatelja ni bilo. Zato mi je odleglo. Da se nebi tako zdolgočasena vrnila , sem se odločila , da se sprehodim po šolskem dolgem hodniku , kamor je sicer prepovedano hodit a to me mika že od nekdaj. Zbrala sem pogum in se ozrla nazaj v temo
12. junij 2011
5 komentov do nedelje
12. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg