Forum
hej!

To bo še ena zgodbica ki jo bom pisala če dobim 5 nextov <33
10. april 2014
u149608
u149608
next
10. april 2014
še 4
10. april 2014
u167340
u167340
Next
10. april 2014
next za 3 torej kar začni
škoda da ne moreš začeti
23. april 2014
next<3
02. maj 2014
evo, bom zdej začela, sam če ne bo noben brau bom nehala...

Jade ima rada izkopavanje, njen sanjski poklic je zato seveda arheologinja, vendar ji mama preprečuje, da bi ga opravljala, saj se zanjo boji. Mame pač...
"Daj no, mama! Nič se mi ne bo zgodilo!" se je nekega dne med njima vnel prepir. "Prav, če to res hočeš te bom prijavila na arheološki kamp, ki bo letos organiziran pri nas. Še dva dni pred začetkom smo, grem poklicat gospo Vrbar." Mama je končno popustila. "Končno ena dobra novica! Hvala mami!"

Zdaj bom začela pisat v Jadeini podobi. Pa ne bom dajala slik. Tako si boste lažje predstaljali.

Jeeej! Evo, še pol ure pa se bo začelo! Uh... saj res, moram pohiteti. Še lase si moram naviti in tako naprej... Aha, pa še Jana moram poklicat! To je prvo...
Pogovor med mano in Janom:

Jan: Prosim?
Jade: Jade tukaj!
Jan: Oprostite, ne poznam vas.
Jade: Daj no! Ne zafrkavaj se.
Jan: Ste vi tista ljubka gospodična, ki stanuje v Rosewoodu?
Jade: Jaaaa...
Jan: Potem pa povejte, o čem je stvar.
Jade: Mami me je prijavila na arheološki kamp, začetek je čez... 20 minut?!
Jan: Jaz grem tudi! Te počakam pred parkom.
Jade: ok! Čau čau! Poljubček! *mwa*
Jan: Adijo! *mwa*

Ok, zdej morm pa res pohitet... Nekaj stvari bo treba "cancel" in to bodo kar lasje in make up... Ta dva mi vzameta največ časa. Samo še obleč se grem...
Zdaj sem pa nared! <3 Grem...
"Grem, mami!" sem še zaklicala in odšla čez vrata. Jan je držal obljubo in me počakal na parkovski klopci. "Greva, da ne bova pozna!" sem rekla.
Prispela sva. Bilo nas je 14. Sem pač preštela... Potem je neka ženska govorila po megafonu:

"Pozdravljeni, mladi arheologi in arheologinje! Že prvi dan se bo zgodilo precej veliko presenečenje, odšli bomo na Florido. Danes ob 18:00. Tukaj imate obvestila, pokažite jih staršem in naj jih podpišejo."

Ok... tega pa nisem pričakovala... Vprašala sem Jana: "A greš?" Odgovoril mi je, da gre. Zelo sem bila vesela. in gremo domov... Priznam da se malce bojim iti ravno na Florido... zakaj? IZVESTE V NASLEDNJEM DELU!
02. maj 2014
next
02. maj 2014
Nexttt
02. maj 2014
u167340
u167340
Next
05. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg