Forum
u27359
u27359
''Lahko noč, Vic,'' je svoji 17 letni sestri Victoriji zaželela 16 letna Macey parker. ''Enako,'' je odvrnila Victorija in jo opazovala, kako se počasi oddaljuje po hodniku nihove vile. Dobro sta se razumeli že od malih nog.
Macey je prišla do njihove nove kopalnice. Vzela svojo zobno ščetko Braun in si nanjo iztisnila zobno pasto Tom's of maine. Na hitro začela si je drgniti zobe, ko so se ji oči ustavile na razpokah na steni. ''Tole je bilo novo!'' Je vzliknila in pri tem popljuvala ogledalo z zobno pasto, nato je v na hitro pobrisala ogledalo z brisačo in se odpravila do sobe. Ko je odhajala v sobo, se ji je zdelo, da ji nekdo sledi.
V sobi je nase zvlekla povsem novo spalno srajco Miu miu in se ulegla v posteljo. V tistem trenutku je vstopila mama. ''Prišla sem ugasnit luč,'' se je nasmehnila. ''Lahko noč, mami,'', ''Noč, sonce'' Nato je ugasnila luč. Macey je prisluškovala njenim korakom po hodniku. Naenkrat ji je zazvonil telefon. Otrpnila je, že jo je prešinilo, ko je opazila na zaslončku ime njenga fanta Nata.
''Nate?'', ''May, samo lahko noč sem hotel reči,'' iz njegovega glasu je razbrala, da me je nerodno, ''Oprosti, spiš?'', ''Ne.. eer, v redu sem, lahko noč,'', ''Dobro spi, saj veš, da me obožuješ,'', ''ja pa še glasbeno željo?!,'' se je nasmehnila v telefon, Nate se je zasmejal, ''lahko noč,'', ''Lahko noč,'' je rekla in prekilila, potem je potisnila telefon pod blazino ter zaspala.
Ura je bila 1.46 ponoči. Macey je odprla oči. Ni mogla zaspati nazaj, pa naj se je še tako trudila. Zavzdihnila je in se obrnila. Segla je po telefonu. Odprla je aplikacjo Face book, ter se vpisala. Telefon je začel zvoniti, a številka se ni pokazala. ''Kaj za?'' Je rekla in se oglasila. ''Halo?'' A na drugi strani ni bilo glasu. Prekinila je, nato se je zasukala na postelji in že je hotela zapreti oči, ko je zaslišala počasno drsenje ob postelji. Macey je otrpnila in se stisnila pod odejo. Nerkaj trdeka je potrkajo po postelji. Macey je ležala ins e vsa tresla ni več zdržala, hitro je vstala in stekla do sobe svoje sestre. Ko je tekla po hodniku je mislila, kako bis e rešila. Planila je v Victorijino sobo. ''Aaaaa...'', ''Jaz sem. Lahko prespim tu? Prosim!'', ''Kaj? No prav no.''

Nextam?
26. oktober 2010
dej..next
26. oktober 2010
u27359
u27359
''May, zakaj si pa prišla?'', Macey je ststri zaupala vso zgodbo. ''A res?'', ''Ja, ja!'' prestrašeno sta se stisnili skupaj. ''Ampak mogoče se ti je samo zdelo,'' je rekla Victoria, ampak Macey je vedela, da jo je strah. Tako sta zaspali.
Macey je slišala Victorijino prestrašeno dihanje. ''Vic?'', A sestra je od strahu odrevenela zdaj je bilo strah še Macey. Spet je slišala drsenje. ''K-kk-aj j-je to?'' se je stresla Macey, obe sta se hudo stresli. Drsenje se je zdaj slšalo od stene nasproti. Victoria je začutila, da nekaj vleče odejo.
26. oktober 2010
u27359
u27359
Zjutraj so vsi sdeeli za mizo. Dekleti sta povedali za vse dogodke. Mama je naredila zaskrbljen obraz, oče pa se je samo smejal. ''Zdelo se vama je no,'' pogled je obrnil k ženi. ''Kaj pa ti misliš?'', ''Jaz, jima vesramem.'' Odupnilo ga je, ''Kaj? Zakaj pa to?!'', ''Zato, ker sem sama imela izkušnje.'' Je rekla, ''Res? Povej!'' Sta zacvilili sestri. ''No, nek noči, je izginil predaj mojih stvari, no, tega je dolgo časa. In potem sem slišala enako drsenje. Drugo jutro sem našla svojo zlato ribico mrtvo.'', ''Ja, to si mi povedala.'' Je rekel oče.
Macey se je tisti dan sprehajalo pa parku njihove vasi. Ob njem se je širilo pokopalpšče, na njem so bili novejši grobovi, a imelo je prizidek, na katerem so bili stari, zapuščeni grobovi iz vojne in pred njo, bilo je poleg gozda. Macey se je ustavila in gledala bršljan, ki je preraščal obzidje. Naenkrat se je začela širiti razpoka. V strahu je pomežiknila, a ničesar več ni bilo. Skoti vrata je videla svečo, ki je ugasnila in se prižgala, pa spet, spet...'' Stresla se je, in oddaljila.
26. oktober 2010
u27359
u27359
Nextam?
26. oktober 2010
Neeeeeeext
26. oktober 2010
ok next
26. oktober 2010
u27359
u27359
Ok nextam zdj
26. oktober 2010
jupi. sam hitr da ne bom prej umrl od vročine
26. oktober 2010
u27359
u27359
Med tem je Victoria sedela na vrtu in tipkala v svoj notesnik iBook a ko je hotela tekst shraniti, se je naprava ugasnila. ''Kaj?!'' Baterijo je napolnila uro prej. Kmalu zatem se je zaslon spet prikazal, zaslišala je svoj telefon in se oglasila. ''Ja?'' Tišina. Victorija je prekinila in spet začela pisati. Na zaslonu se je začelo izpšisovati: jnlewnjrš03ć29243+
41hpi8wq6g40'š23432 ''Kaj?!'' A zavedla se je, da ima to povezavo z simočnimi dogodki, začela je jokati. ''Kaj je to?!''
26. oktober 2010
Naprej in več piši prosm
26. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2010
u27359
u27359
To noč se je Macey zvlekla pred ogledalo. Pogledala se je, nato pa stopila pod prho. In Oče je takrat na hodniku zaslišal dretje iz kopalnice. Vstopil je, ''Kaj pa je, da se dereš?'' A tudi sam je kriknil. Izpod tuša je tekla kri! Macey bi mogla biti krvava, a je ostala suha. Zavila se je v brisačo. Noter sta vstopili mama in Victorija. ''Kaj se dogaja tu notri?!'' Obe sta obstali.
26. oktober 2010
u27359
u27359
Ok nextam zdele
26. oktober 2010
next(:
26. oktober 2010
u27359
u27359
Victorija je odprla sporočila na telefonu. A vse kar je videla je bilo sporočilo: ''Ste v veliki nevarnosti'' kot da ne ve?!
Ponoči je Macey slišala premikanje vaze na oknu in luč ji je zaslepila oči. Pred sabo je videla... ''Aaaaaaaaaaaa!'', ''Nisem videla nobene od vaju. Moji vnukinji sta tako čedni dekleti!'', ''Ti si... babi, in ti si počela vse to... ti...'' Bila je olajšana ni bilo ničesar... ampak... ''To, kar vas straši ni varno, ni vredu. Morate oditi razen, če...''
26. oktober 2010
u30497
u30497
Neeeeeeextii. ^^
26. oktober 2010
u27359
u27359
''Kaj, kaj lahko naredimo?'' Je vzkliknila. ''Neboste hoteli. Eden od vas se mora ubiti. In samo kut duh se lahko spoprimete z tistim. Ampak, lahko oživite z istim telesom, če ga premagate.'' A macey je vprašala samo, ''Kaj je tisto?'', ''Imenuje se...
26. oktober 2010
u27359
u27359
Paranormalno,'' Macey je bila odločena. Vedela je, da mora. Mora rešiti družino. Mora obvestiti victorio. Vzela je papir in začela pisati.

Žal bom odsotna. Ne sprašujte, kje sem, ne iščite me, rada vas imam, Macey.
26. oktober 2010
Neeeeeeeeeeeexxxxttttt
26. oktober 2010
u27359
u27359
Med tem je Victoria ležala. Na steni so se delale praske. Več prask... Vedno več...
Nato so izginile. Otrpnila je, začutila je težo na levi nogi. ''Kdo si?, Kaj hočeš od mene!!!''
''Kaj hočeš od moje družine!!! KAJ!!!'' Je kričala v zrak. Top udarec, in oblažala je v nezavesti.
26. oktober 2010
u27359
u27359
Macey pa je stala na pečini. Ob njej je stal duh njene babice. ''Nočem da nerediš to, nemoreš, prosim!'', jo je rotil duh. ''Moram, oni so mi vse.'', ''Prav. Razumem,''
In skočila je. Nato tema. Tema. Tema...
''''Ojoj.... in jaz sem ti dovolila!'' Je videla ihteti baico. Počutila se je... čudno, mora rašiti njih. Izpolniti nalogo, rešiti vse. Vse kar ji nekaj pomeni. ''Greva,'' Je rekla duhu poleg sebe.''
26. oktober 2010
neeexxxxxttttttt nnnnneeeexxxxxtttt. pr nas je 38 stopinj celzija
26. oktober 2010
u27359
u27359
Pa je bilo res? Ležala je na tleh is sopla. Ni bila mrtva, ni bila duh... Bila je samo ona.
A ležala je pod posteljo. Videla je snop svetlobe, ki je prihajal skozi okno. Zvlekla se je ven in se postavila na noge. ''Kaj ne je zvleklo tja?'' Odpravila se je ven, hodila je po hodniku di kuhinje. Ravno je hotela čez stopnice. Zazvonil je vjen telefon, številke ni bilo, prekinila je. Ko je hodila po stopnicah, je videla, da ob vznožju čaka obris osebe, ne, ta obris je bil nejasen. In je izginil.
Kmalu je Victorija vstala. Modrica na čeču je izdajala udarec. V kopalnici si je zmočila krpo, in is jo pritisnila na čelo, odhajala je ven, ko je zaslišala, ''Kdo si?'' V joku je pospešila korake.
26. oktober 2010
u27359
u27359
Starša sta odšla v službo. Macey in victorija sta sedeli pri miru v kuhinji. ''Jaz bom kosmiče, ti?'', ''Nič,'', ''Aja.'' Victorija je vzela krpo s čela. ''Kaj je to?!!'' Je kriknila sestra. ''To je naredilo tisto.'', ''Strah me je,'' obe sta obsedeli, škatla s kosmiči se je prevrnila in kosmiči so se razsuli po tleh. Macey je sesti razložila vse o sanjah. ''Aha...''
,''Tisto nas noče več tu, verjetno hoče da se ubijemo,''
26. oktober 2010
u27359
u27359
Js nextam pol k gremo nekam okej fsm usi!
26. oktober 2010
next pa dobr se mej
26. oktober 2010
next
26. oktober 2010
u27359
u27359
V tistem trenutku je zazvonil telefon, Macey je že vstala, a Victoria jo je zgrabila za ramo. ''Ne, tega ne boš naredila!'', ''Saj ne bom dvignila noo,'' , položila je roko na slušalko. A bila sta le mama in oče. ''Ja?'', ''Kako sta?'', je mama napol zagvpila, ''Se je kateri kaj zgodilo?'', Macey je poledala sestro. ''Mja, Victorio je ponoči nekaj...'' Stavka ni dokončala, ''KAJ je bilo?!'', ''Nekaj jo je udarilo,'' tišina, ''Prideva domov. Pa-pazita nase. Prav? Macey, obljubi mi,'', ''Obljubim,'', ''Prav. Adijo.'', ''Adijo.''
Vrnila se je k sestri. Tedaj se je stol na drugi strani glasno prevrnil. Zaslišali sta drsenje in nekaj je trkalo na do tal segajoče okno. ''Kaj se dogaja!!!''
26. oktober 2010
u27359
u27359
Trkanje ni ponehalo. Opazili sta meglico, ki je posledica dihanja, ''Nekdo je tam,'', Victoria je počasi vzela telefon, ''Pokliči Nata.'' Macey je res pokilcala svojega fanta.
''Baje razkriješ, ali je duh v redu, če ga slikaš. Če je tam bela barva je pozitiven, a če ni...'' Victoria je slikala okno. Vsi so se zazrli v sliko in...
Videli belo liso! Macey se je stopil cmok v grlu.
26. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg