Forum
Alice Ross
Alice Ross
hejj!! odločila sem se, da bom pisala eno zgodbico, ki bo govorila nekako o meni... no to so samo osnutki, ampak bom vseeno vesela kakšnega nexta... KRITIKE SO VEČ KOT DOBORDOŠLE!!!

no to je moja prva zgodbica, tko da ne mi zamert če ne bo uspela...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROLOG:

Poznaš ta občutek, ko te nihče ne mara zaradi tega, ker si drugačen, ker ne sodiš med vse te ljudi? Jaz ga. Ljudje me ne marajo samo zaradi mojega izgleda in samo zato, ker jim nisem podobna in jim nisem enaka. Ljudje imajo zmeraj radi, da je v njihovi bližini nekdo, ki jim je skoraj identičen. Velikokrat se vprašam: sem jaz čudna ali so vsi okoli mene čudni? To vprašanje je zame tako težko, ne znam odgovoriti nanj.
Šola... hmmm... Veliko ljudi ob tej besedi pomisli na trdo delo in še posebej na stvar, ki jim ni pri srcu. Jaz najprej pomislim na to, da sem sama za vse. Ko je treba poiskati skupino, ostanem sama; ko je treba poiskati par, ostanem sama... Zakaj me moji vrstniki odrivajo proč, zakaj ne morem biti v njihovi družbi? Velikokrat iščem odgovor, velikokrat si delam uteho, da imam vsaj eno prijateljico...

bi se dalo dobit 7 nextov (pravljično število )??
mnenja???

Boš bral-a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2017
Next
10. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next+wow zgodba
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
hvala, veliko mi pomeni, da berete mojo zgodbo
10. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next+ja res je dobr prolog *O*
10. avgust 2017
Super začetek, me je kar potegnil vase!!!!! Next Next Next Next netxt Next Next Next Next Next
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
hvala!
10. avgust 2017
u225419
u225419
supeer začetek *___* neext
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
hvala!!! to mi res veliko pomeni!
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
dam kar Next
hvala vsem 5-im

------------------------------------------------------
Poglavje (kdo sem?)
Živim v majhnem mestu, kjer ima naša družina hišo. Imamo psa, dve mački, gekona in zajčka. Stara sem 13 let, imam rahlo skodrane rjave lase in rjave oči. Imam mlajšo sestro in bratca. Moja soba je tako majhna, saj klavir, pisalna miza, postelja in omara zasedejo veliko prostora. V družini imamo nekaj težav, najbrž se zato ne znam vključiti v družbo. Saj tega ne morem trditi, ker nisem psiholog ali kdorkoli že, ki proučuje take stvari. Sama se zavedam tega, da sem drugačna in, da nisem priljubljena, saj imam svoje razmišljanje in na stvari gledam drugače kot moji vrstniki. Res je, da ne poslušam popularne glasbe, res je, da se ne oblačim moderno, res je tudi, da se ne prilizujem ljudem in se ne družim s popularno punco, ki me povrh vsega še žali. Se sploh s kom družim? Da, se, ampak še tisti s katerimi se družim, bežijo proč od mene.
oprostite za kratek Next...

mnenja, kritike, pohvale??? vse je dobrodošlo...
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
1. poglavje
10. avgust 2017
Nimam kritik in tole je odlično! Next!!!11
10. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next!!!!!!Zelo dobro si jo opisala,ampak lahko bi napisala malo daljši Next in pri tem opisala kaj se ji je pač zgodilo.Sicer pa je zelo cool.
Oprosti ker nakladam tok,pa upam da ti ne težim
Še enkrat Next!!!!!!!!!
10. avgust 2017
u225419
u225419
Next se strinjam z zgirnjimi komentarji *__*
10. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
wow sem brez besed Next
10. avgust 2017
Next
Izviren začetek c:
10. avgust 2017
Next
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
2. Poglavje (grozen dan)
Sem že omenila popularno punco, ki me žali? Ime ji je Marta in se pozna skoraj s celo šolo. Ima blond lase in je višja kot jaz. Marta je domišljava, vzvišena, povrh vsega trenira atletiko in klavir (s tem se seveda hvali). Ne vem, kaj sem ji naredila, da me tako sovraži. Vsakič, ko me jo zagledam, me gleda zviška, da dobim ta občutek-občutek, kako jo sovražim in bi jo najraje pred vsemi zadavila. Res je, da nisem samozavestna, vsi me imajo za tiho osebo, ki se komaj kaj oglasi-to ni res, znam biti zelo glasna in se znam razjeziti. Vso jezo, ki se nabere v meni tlačim, da le ne bi prišla na dan. Najbolj čudno je pa sploh to, da sem najstarejša v razredu, saj sem bila eno leto več v vrtcu in sem najmanj samozavestna. No, pa se vrnimo k Marti in mojemu groznemu dnevu. Zgodilo se je pred dvema letoma, torej v četrtem razredu. Takrat sem se bolj družila kot se sedaj in z mojimi vrstnicami smo se nekaj igrale (seveda, je bila tudi Marta zraven). Malo sem stopila proč od tiste skupinice, Marta pa je prišla k meni. Veste, kaj mi je rekla?
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
aja pa hvala vsem 6-im za nexte!
10. avgust 2017
Next
Je rekla: spokaj se stran?
10. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
noup...
10. avgust 2017
u225419
u225419
neext, nimam pojma...
10. avgust 2017
Tako, mnenje, ki si ga prosila.
Imaš smisel za pisanjem, ampak me je nekaj stvari zmotilo.
1. delaj odstavke, saj bo besedilo bolj pregledno.
2. Daljši nexti? Mislim, komaj začneš brati potem pa kar naenkrat ni več. Za mene, ki sem knjigo, ki vsebuje okoli 350 strani prebrala v petih urah, je to prekratko.
3. Mogoče bi bolj opisovala dogodke in vnesla kakšen dialog. Tudi knjige v obliki dnevnikov vsebuje kakšen pogovor itd.
Če se bom slučajno spomnila naslova knjige, ki sem jo pred leti brala, ti ga napišem. Tam je bilo lepo napisano v obliki dnevnika z dialogi.

No, to bi bilo zaenkrat vse. Sicer pa se tekoče bere, tako da glede tega nimam nobene kritike. Pa ideja je super, samo bi bilo res dobro narediti odstavke, čeprav je dnevniški zapis. Vsaj jaz, ko sem pisala dnevnik, sem jih delala
10. avgust 2017
Next in strinjam se z Kat... drugac je pa super zgodba in ali ti to vse pises po resnici?
10. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next,se strinjam z Kat in Dašo....
Drugače je pa ful dobro!!!!!!!!!
11. avgust 2017
Next
ja mogoč bi bli lahko malo daljši nexti drgač pa super
11. avgust 2017

hejj!! odločila sem se, da bom pisala eno zgodbico, ki bo govorila nekako o meni...

Glede na uvod sklepam, da zgodbo črpaš deloma iz rl?
11. avgust 2017
Ja, to je njena zgodba Robyn.
Odlično je Nizi!!!1 Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. avgust 2017
Samo spremenjena imena seveda
11. avgust 2017
Alice Ross
Alice Ross
jap I LoveMoonlight je prav povedala, zgodba je po mojem resničnem življenju in imena so res spremenjena, edino od Marte

no glede daljših nextov, oprostite mi, ampak sem bolj lena oseba tako, da ne vem koliko bodo dolgi nexti. se bom pa res potrudila da upoštevam vse, kar je rekla Kat.

aja, Kat, res hvali ti za mnenje.
11. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg