Forum
u36412
u36412
Pa js sm totalno nora na zgodbice in sem jih že vsaj 100 prebrala na forumu. No, to je moja se mi zdi da 4.zgodbica. Govori o dekletu(kao js), ki je z striptizom zapeljala mnoge fante in en ji je bil res posebej ušeč. Vsak teden hodita na zmenke, a tem dekletu to ni več ušeč.sej boste zvedl zaka. No zdej pa ZAČNEM!

HeŁou!

Moje ime je Samantha in imam 19 let. Striptiz plešem 1 leto, a še nisem dobila fanta. Moji nastopi
so drago plačani saj si taka dekleta to zaslužijo. Imam mamo Sarah in očeta Mateja. Moj oče je slovenec,mama pa američanka.Tko da js nimam ravno slovenskega imena. Slovensko ime je bolj Samanta kot Samantha ma vseeno. Sem edinka. A danes, ko sem šla na moj nastop sem se totalno zaljubila in tudi on je bil v mene: videlo se je. Po nastopu me je vprašal za roko, zardela sem in mu jo podala. Od tega časa sva zdj par.

Ali je OK? Začnem pisat?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. marec 2011
u36412
u36412
PLEASE TWO COMENTS!
04. marec 2011
u38572
u38572
next
04. marec 2011
u36412
u36412
ok js bom useen
10. marec 2011
u36412
u36412
To sm js:

To je moj fant Jack (Jackie):

Vse se je začelo tistega dne, ko me je Jack prvič povabu na zmenek. Bila sem presrečna. Pogovarjala sva se in bila sem ponosna da imam takega fanta. Vse punce so mi zavidale. Jack je bil precej potreben, če se lahko tako izrazim. Vedno, ko je nastala tišina si me je zaželel poljubiti. A prav takrat in prav tisti trenutek, ko si me je zaželel poljubiti, ko so bile najine ustnice prav skupaj, sem odprla oči, ker sem zaslišala nekoga reči: "O poglej ju." Ko sem videla, da nama to govori samo ena punca mojih let, sem se ga dotaknila z ustnicami, a oči sem imela budno odprte. Dokler nisem zagledala da je s punco v gostilno prišel........next?
10. marec 2011
yyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeesssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg