Forum
ojla sem sik2007 ta zgodba govori o puncah z imenom Katja, Nuša, Zoja in Dora
Vse so prijateljice a zadnje čase se prebivajo skozi tako rekoč "temo"
tukaj bodo te štiri prijateljice doživele vspone in padce.....
za njimi pa ves ta čas prežala skrivnost. skrivnost teme.....

ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. november 2016
žal mi je skrivnosti teme
26. november 2016
aja slike kako katere izgleda pošljem kmalu
26. november 2016
Next
26. november 2016
al mi je Katarina ne katha
26. november 2016
žal m ije
26. november 2016
Next
26. november 2016
rabim še dva Next/a
26. november 2016
Next Next Next Next Next
26. november 2016
zjutraj, ko se je Nuša zbudila je bilo mesto namočeno v meglo.Počasi se je zkotalila iz postelje ter ugotovila da je sobota :hvala bogu. Si je rekla in prižgala telefon....Bilo ji je dolgčas zato je poklicala Katarino a ni dvignila. Zato je poklicala Zojo in se z njo dogovorila da gresta v park. Eno uro kasneje sta se srečali. Pogovarjali sta se, ko je naenkrat mimo niju prišla Dora. Pozdravile so se in se vsedle na klopco. Nato so hotele povabiti še Katarino. A ni javila. Naslednji dan v šoli je ni bilo. Pa tudi nedosegljiva je bila in tako se je ponavljalo cel teden. Zato so se odločile da jo obiščejo. ko so pozvonile na njena vrata jim je odprla Katarinina mama. Nuša je razložila da so prišle na obisk saj je že tako dolgo ni v šoli. Katrinina Mama jih je povabila noter sedla na stol vdihnila ter izdihnila nato pa počasi rekla : Katarine že en teden ni v šoli ker ker........

kaj se bo zgodilo, kaj se je zgodilo Katarini in zakaj njeni mami gre tako težko z jezika izveste naslednjič ne pozbite na Next
27. november 2016
Ker je Izginila
27. november 2016
se dva
28. november 2016
žal mi je dora:

28. november 2016
se dva Next
29. november 2016
Next
29. november 2016
se en Next
30. november 2016
kdorkoli Next?
10. december 2016
vidim da ne bo več nextov zato bom kar pisala
==================================================================================
Ker je pred 1 tednom šla v bar z Klaro. Ni nam povedala nič vem le to da naslednji dan sem jo šla iskat ker je ni bilo domov...Našla sem jo na pločniku v komi. Takoj sem klicala v bolnico. ˝Hvala smo rekle vse v en glas. Dora govori: ˝TO JE GROZNO!˝ Je zakričala Nuša ko smo zaprle vrata hiše ˝Gremo k Katarini!˝je rekla Dora. In smo šle. v bolnici se nas je Kata (njen vzdevek) zelo razveselila. ˝OMG zdravo punce!˝je zakričala Kata.˝pozdravile smo se nato pa je Zoja rekla:˝Kaj se je zgodilo?˝Katarina je zmajala z glavo nato pa rekla:˝Ko sem odhajala domov iz bara smothie sem šla po krajši poti do doma. Ko sem bila na pol poti mi je nekdo zašepetal v uho ˝psssst˝ ko sem se obrnila sem zagledala črno postavo nato pa temo naslednjič sem se zbudila tu...˝Pa si zdaj v redu?˝sem vprašala. ˝ja samo roko imam zlomljeno jutri lahko grem...˝
================================================================================
kdo je črna postava...
napiši Next za del 3
hočeš posvečen Next?
28. december 2016
http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-sotry-how-i-live-now/51828/3 sorry da smetim, ampak po več kot treh letih sem nadaljevala s svojo zgodbo! upam da vas zanima in jo preberete, gre se o 17-letni Jade, ki so zaljubi v svojega najboljšega prijatelja... ali pa tudi ne?....
lep dan še naprej!! <3
28. december 2016
aja plz brez oglaševanja!
28. december 2016
seveda, oprosti
28. december 2016
ok.....
28. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Neext
28. december 2016