Forum
Napisala bom kriminalko, saj obožujem zgodbe, ki so napete in raziskujejo umore in ugrabitve. V moji knjigi bom pisala o morilcu, ki bo za žrtve izbral večinoma ženske. Moril bo tako, da bo vsaki žrtvi iztrgal srce. Srce bo iztrgal tudi zaročencu raziskovalke Anne. Pot mu bo prekrižalo ravno to dekle, ki bo raziskovala umore, ki jih je storil. Zaljubil se bo vanjo in vse mu bo šlo narobe. Ob enem bo to kriminalka vmes pa se bo zgodilo marsikaj romantičnega. Na koncu hladnokrvnega morilca le ujamejo in ta pristane v zaporu. V zaporu se zelo spremeni a to je le njegova prevara. Ko se vrne iz zapora spet sreča Anno in spet se znova zaljubi. Tokrat se tudi ona zaljubi vanj, Vendar ima on slabe namene…kakšne pa boste izvedeli v moji naslednji knjigi ki bo nadaljevala zgodbo morilca in raziskovalke Anne.

V naslednji knjigi bo želel Anno ubiti, Peljal jo bo na pečino, kjer naj bi jo ubil na svoj način, a nazadnje se ona reši on pa pade v pečino. Potem je vsega konec in vse je v redu. Anna se srečno zaljubi, se poroči in ima otroke. A za vedno jo bo spremljal tisti moški, ki jo je hotel ubiti.

Torej v tretji moji knjigi, bo zelo napeto. Anna se bo soočila s svojimi strahovi, a to ji ne bo nič pomagalo, ker jo bo še vedno preganjal duh hladnokrvnega morilca, zato se bo odločila, da se preseli. Preselila se bo v hišo daleč od tistega kraja, da bi bila mirna. A ne ve, da se je preselila v hišo….pravzaprav je bilo to skrivališče hladnokrvnega morilca. Ta jo je še bolj začel strašiti, zahteval je da se žrtvuje zanj, da bi lahko on spet živel, ona pa tega noče. Morilec jo s svojimi močmi ne spusti iz hiše in jo strogo nadzoruje, ter se ji vsak večer prikaže in jo prosi za žrtvovanje, a ona zmeraj odkloni. Morilec ni imel več moči in jo je pustil. Anni pa se je zasmilil tako, da se je žrtvovala. Morilec je spet zaživel, a je bil žalosten in ni mogel živeti.
Konec se konča tragično saj se tudi morilec ubije. Skupaj pa zaživita v nebesih.

pišem naprei?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. junij 2010
?...kk se uam zdi..pišm naprei
26. junij 2010
pa nč...
26. junij 2010
Next next"""
26. junij 2010
u21802
u21802
DAJ PIŠI
SE JE 100% NE 10000000000000000000000% DA SE STRINJAMO

P.S.: FULL DOBRE ZGODBE PIŠEŠ
26. junij 2010
nextaj
27. januar 2011
Zahvalte se Moniq.The.Lol da mi je našla link od tte zgodbe zato kr je nikjer nisn našla in nisn mogla nextat,.. trenutno sm u knižnci, ko pa pridem domov pa nextam, kr mam zgodbo shranjeno v Wordu
Alee mejte se!
07. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg