Forum
No use zgodbice ki sem jih do zdaj pisala ni proti koncu noben več bral, zato bom poskusila napisat še eno, pa bomo vidli.

Zgodba govori o Aurori, ki nekako "po nesreči" pride na velik šov, kjer izberejo novo pevsko zvezdo. Med tem se še veliko dogaja, preden ji sploh uspe priti na vrh. Ali pa ji tudi ne bo?

OSEBE:
- Aurora, 13 let, zelo sramežljiva

Aurora

- Kris, 14 let, Aurorin BF

Kris, ko je bil nekje na morju.

- Pina, 14 let, Aurorina BFF, model za najstniške revije

Pina

Piiš.!!!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. december 2011
Nextii! ;*
16. december 2011
u68591
u68591
nextiii
16. december 2011
Evoo 1. deuu:

Kot vsaka zgodba, mislim da bi bilo dobro, da se tudi ta začne s predstavitvijo osebe. Se pravi: Najprej se bom predstavila. Sem Avrora Pintarič, stara 13 let (23.11. bom 14) in živim v bloku. Že osmo leto hodim v glasbeno šolo. Igram klavir in kitaro. Baje sem v tem zelo dobra. V šoli mi gre kar dobro. Pri ocenah ni problema. Imam namreč večinoma 4-ke, pa tudi kakšna 5-ka se najde. Problem je vbistvu pri sošolcih. Noben me zares ne mara, razen sošolke Urše, sošolca Markota in seveda best frenda Krisa. Kris živi v bloku, eno nadstropje višje, kot živim jaz. Verjetno se čudite, da ga imam za best frenda, ampak edino on je bil prijazen do mene, ko sem pred 2-mi leti prišla v to mesto. Vsi so mislili, da sem čudna, ker sem se preselila z drugega konca Slovenije, le on me je razumel. Kot majhen otrok se je tudi sam preselil sem iz Makedonije. Tako sva se zelo ujela in sva skoraj ves čas skupaj. Pozna mojo veliko skrivnost (poleg sestre in 2-h sošolcev), katero skupaj razvijava, da bi mogoče nekega dne prišla na plan. In ja, kot ste prebrali imam tudi sstarejšo sestro, Pino. Kadar je doma, ves čas preživim z njo, včasih pa se nama pridruži tudi Kris. Trenutno študira na neki fakulteti za fiziko v Ljubljani. Saj vem: FIZIKA ! Res je ne razumem, kako lahko študira fiziko, vendar je resnično zelo dobra v tem. Velikokrat tudi pozira za najstniške revije. S tem tudi zasluži.

V sredo zjutraj sem se kot ponavadi zbudila, se pretegnila, prižgala glasbeni stolp in dala notri svoj najljubši CD. Medtem ko se je predvajala muska, sem se obleka, počesala, pojedla zajtrk, se 'nališpala' in prištimala torbo za v šolo. Ura je bila že toliko, da sem morala ugasniti glasbeni stolp. Šele takrat sem lahko slišala divje zvonenje pri vratih. Stekla sem do njih, jih odprla in pred njimi zagledala Krisa, ki me je kot vedno čakal, da greva skupaj v šolo. "Pa kje si ti??" mi je rekel namesto pozdrava. "Sorči spet me je preuzela muska." "Ja ja.. Sej je vedno tako. Ka sta tvoja že šla?" "Ja. Baje bosta od zdaj naprej hodila v službo že ob 5-ih. Povišana sta bila" sem mu hitela razlagati, medtem ko sem se preobuvala. "No, pejva hitro!" Hotela sem pritisniti na tipko za dvigalo, pa me je Kris že povlekel za rokav in me odvedel do stopnic. "Nimava časa za čakanje na dvigalo, pa tudi nč ti ne bo škodl, če greš po stopnicah" je ponovil svojo vsakodnevno razlago. Tako mi ni preostalo drugega, kot da sem mu sledila. Do šole sva imela kako minutko, ampak Krisu se je vedno mudilo. Med odmori se je vedno učil, ker popoldne večinoma preživi pri meni. V šoli sva se kolikor hitro sva mogla (s priganjanjem Krisa) preobula in stekla v učilnico za slovenščino. Ves razred se je obrnil proti nama, potem pa takoj svoje poglede usmerili drugam. Verjetno so čakali na 'najčudovitejšo, najinteligentnejšo in najlepšo' punco na šoli - Laro. Meni se sploh ne zdi tako lepa, vendar je nesramno bogata. No, njeni starši. Ne jaz ne Kris je nisva marala, ker je bila zelo nesramna do tujcev oziroma do vseh, ki jih ni že kar nekaj časa poznala. Potem so jo kočno dočakali. Vsi so zrli v njene 'prečudovite' oči in 'prečudovite' lase. Oprostite, ampak sploh vam je ne bom opisvala, ker se mi gnusi že samo, če rečem njeno ime. Ampak tole bom pa vseeno napisala: Po njenem 'slavnostnem prihodu' se je obrnila proti meni in začela govoriti z njenim previsokim glasom: ....

19. december 2011
nexxxt!
19. december 2011
Neeext!
Paa fuul dobeer začeetek! ;DD
19. december 2011
Nessy: Tenx ;D Ti maš pa skoos fuul dobre zgodbice (:

Pa šele zdej sm opazla, da sem dala narobno slikco od Krisa
Kris:

Pozabla sem oment, da je fuul dobr violinist pa tut glasbenik nasploh (;

Po njenem 'slavnostnem prihodu' se je obrnila proti meni in začela govoriti z njenim previsokim glasom: "Živjo Aurorii! Kak kej tvoj prijatelček Kriis?" "Ka te pa briga. Lah bi ga sama uprašala sam ka neupaš!" sem ji zabrusila nazaj. "Da si js ne upam?! Hahahaa.. To bi lahko za tebe reekl!" "Kak to mislš za mene?!" "Hmm.. Pa poglejmo. Še z nobenim se nisi zalizala!" mi je zabrusila in vsi, ki so se zbrali okoli naju so začeli kimati, da ima prav. "In kaj? Usaj nism taka kurba k ti!" Ob teh mojih besedah so vsi zajeli dih. To ni bilo ravno dobro reči Lari. "Lahko ponoviiš??" je zacvilila. "Lej, nč ne bom ponavlala, ti pa lahko povem, da si upam. Samo da bi bil ta moj fant!" in tukaj sem se zaribala. "Noo.. Pa saj imaš fanta" je začela skrivnostno. "Amm.. kako to misliš?" Čisto nič mi ni bilo jasno. "Kaj ni tisti Kris tam tvoj fant? Saj sta ves čas skupaj!" OOmg to se nbo dobr končalo, sem pomislila. "NEE! On je moj edini dober prijatelj tukaj, edino on je bil prijazen z mano, ko sem prišla sem, vsi drugi pa se me še zdaj izogibajo zaradi tebe!!" sem se trudila branit. "No, kakorkoli, dokazati moraš, da si upaš in če ga v enem tednu ne zaližeš pred vsemi, ti bo zeloo žal!" je dokončala in se obrnila na peti, da bi osšla stran. Jaz sem jo samo gledala z odprtimi ustmi. "Aja" se je obrnila nazaj proti meni, "pa tut če on tebe ne bo nič hudega" je rekla posmehljivo, ter pogledala Krisa. Takrat pa je zares odšla do svojega mesta in za njo so se posedli tudi vsi drugi. Ravno takrat je zazvonilo in tudi midva s Krisom sva se vsedla na najino običajno mesto. "Kaj boš zdaj naredila?" me je šepetajoče vprašal Kris. "Ja kaj. Sej mi ne preostane drugega kot da to naredim. Res nočem biti žrtev njenemu prehudemu maščevanju" sem mu zašepetala nazaj, ravno, ko je prišla v razred učiteljica: "Lara, lahko prosim prideš malo z mano?" je rekla in Lara ji je sledila. Vsi smo se spraševali, kam jo je odpeljala. Že čez kakšno minutko, dve, sta bili nazaj v razredu. Takrat je tudi učiteljica začela razlagati snov, jaz se pa nisem in nisem mogla zbrati. Cel čas sem mislila samo na tisti 'kreg' z Laro in tudi zakaj je morala ven z učiteljico. Okregala je gotovo ni, ker je prišla v razred še srečnejša kot je bila prej, ko je šla iz razreda. Takoj po koncu ure je vsem začela razlagat, da bo imela skoraj vse pesmi na šolskem koncertu solo! To mi nikakor ni prišlo v glavo. Gotovo je bil zraven še njen oče, ker po mojem sploh ne poje tako dobro. Ko sva šla s Krisom iz razreda so vsi žvižgali za nama in govorili kakšna golobčka sva in podobne. Verjetno so naju hoteli spraviti v slabo voljo, kar jim je pri meni gotovo uspelo. Stekla sem do enega izmed bližnjih, ki je bil med tistimi nadležneži in ga hotela udariti, ko me je ustavil Kris: "Ni vreden tega. Poleg tega imajo vsi napačno razlago o tem." Je rekel in me vlekel vse do najinega skritega kotička: pod stopnicami (to je največji problem pri najinem prijateljstvu, da ne moreva oba na stranišče, ker sva različnega spola). (A - jaz, K - Kris)
A: Ka jim ni jasn?! Že od 7-ega razreda sva prijatelja, zdaj pa to!
K: Lej ne sekiraj se. Tak in tak imajo vsi napačno mnenje o naju, razen nekaterih izjem.
A: Ja dobr no, sam te bom mogla ZALIZAT pred usemi!
K: Ja, to ni glih fajn sam če me nboš boš postala žrtev Larinega 'maščevanja'.
A: Ja vem ja!
K: Lej, deliva se, kot da se ni nič zgodila in mejva naprej normalne dneve. Če spregledava nadležneže.
A: Ja, prav imaš. Pojdiva raje v razred, da ne bojo postali še bolj nadležni.

Tako sva šla izpod stopnic, ampak že čez nekaj metrov je proti nama prišla/prišel..

Neext.??
20. december 2011
Neext
20. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg