Forum
u24206
u24206
Js bom napisala eno zgodbicoo. O eniii punci Zari . Pa njenem življenju-

Zara: 14 let (js,glauna oseba)
Mitja:7 let (majin broder)
Maja: 14 let ( BFF od zare)đ
Timmy:14 let( zarina simpatija)
Jan:14 let ( BFF od timmya in simpatija od maje)
Lučka: 3 leta (sestrca od zare)
Babica: manja ;(od zare in lučke babica)
Teta Zofka 0d zare & lučke.)
igrajo še; bom sproti -.-

Mal uvoda:

Ko se zarini starši ponesrečijo . In dobi zara dediščino se moreta preselit k teti Zofki ki ni ravno prijazna ko zara najde v hiši dnevnik se use spremen in pridejo na dan skrite resnice-....

naj napišem?j

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2010
u24302
u24302
napišii,
16. julij 2010
u8038
u8038
jaa
16. julij 2010
u24206
u24206
okyy
16. julij 2010
u19799
u19799
d
16. julij 2010
u24206
u24206
Ura je 1: 56 in Zara je sedela pri oknu solze so ji tekle po licih , in dež je padal .že tri tedne je takšna saj so ji umrli starši v letalski nesreči. Ostala ji je še le sestrica Lučka ki je stara 3 leta .zdaj se bo morala preseliti od tukaj k teti ampak zakaj ravno njej? Ona je tako hudobna nemara moje sestrice zakaj?? Zakaj bom morala pustiti tukajšnje prijatelje in oditi na drugo šolo???? Saj imam babicoo?? Zakaj babi ni dobila najinega skrbništva?? Zakaj??? Vsa ta uprašanja so ji padala na platno. Gledala je Lučko kako spi in ne čuti nič . Ampak tako je jutri zjutraj odpotujeva oh ne čisto na drugo stran države. V upanju da so to le sanje se je ulegla v posteljo in zaspala…

NEXT???
16. julij 2010
ja!!!!!!!!

neeeeeeeeeeeext!!! plissss!!!!!
16. julij 2010
u24206
u24206
Sanjala je da je v tetini hiši nekaj iskala premikala je omare , stole, mize odšla je v njen kabinet in pokukala v škatlo nato jo je zasačila teta …… in se je vsa potna zbudila ko je ura piskala na 9:oo. Ustala se je in oblekla sestrico, pripravila je zajtrk za babico, Lučko in sebi naredila je jajco na oko slanino in obložene kruhke. Poklicala je babi k zajtrku ko so pojedli je pozvonilo babi je rekla da je to sigurno teta in bila je tako sva z lučiii (lučko=) odšle k teti med potjo ki se je (vlekla zastoji na cesti!!)je lučka pričela jokat teta se je zadrla ftihni prizadeta bunka !!!hotela sem jo pomirit pa je še kar jokala spovnila sem se njenega medveda pavlihe dala sem ji in je zaspala nazaj… Ko smo le prispeli je teta hotela da use pospravim ker me bo ona odšla vpisat v novo šolo . Mislila sem si oh ne! Ne nove šole!rekla je še da naj umijem sestrico in pripravim večerjo….Ko je umila sestrico in tudi sebe je prišla v kuhinjo .In zagledala lužo na tetini preprogi iz Tunizije kjer se je Lučka igrala one kaj naj zdaj lučka se je ….
CommenT PLiis??
16. julij 2010
ja nextej!!
16. julij 2010
u23904
u23904
nadeljuj je res dober
16. julij 2010
u24206
u24206
http://image.24ur.com/media/images///600xX/Jun2009//60307768.jpg

babica& mami od zare
16. julij 2010
u24206
u24206

Em... babica & zarina mami
16. julij 2010
u24206
u24206

babi&zarina mami

prej ni hotlo potegnat- (;
16. julij 2010
u24206
u24206
https://www.rtvslo.si/_up/photos/2009/03/18/u54406-83092_otrok_duda.jpg_138096144_show.jpg

Lučka

https://0.static.zurnal24.si/images/326161/article_main_wide.jpg

Zara
16. julij 2010
u24206
u24206

Lučka.

zara
https://img.siol.net/09/049/633705757202145600_megan.jpg

hudobna teta
coment plise.-??
16. julij 2010
u24206
u24206
Polulala oh kako naj počistim madež?? Oh teta bo prišla usak čas am.. kaj naj storim??? V kopalnici sem pobrala usa čistila in z usem poskusila sprati oh še dobro nevidi se tako ampak useno je madež če bolje vidiš . upam da nebo pogruntala… Zazvonil je telefon:
Bila je neka Sabina Noner?hotela je teto a sem rekla da je ni naj ji povem da jo je klicala ampak kaj je hotela. Hotela sem nest čistila v kopalnico in nisem vedela kateri ključ je pravi od omarice(teta ima vse zakljenjeno pod kontrolo) odprla sem prvo omarco. Notri so bile njene pižame, v drugi omarci je bil wc-papir , in čistila za wc. V drugi omarici je bila skrinjica. Skrinjica??? Oh pa gremo naprej ko odprem zadnjo omarico je prišla teta ojoj hitro sem sklačiila čistila v omarico in zaklenla že je teta se drla : jutri greš u šolo si me zastopis mela boš iste svari ko u prejšni šoli oh še sreča da to si je mislila.-Lučka je jokala: teta pa je rekla ; ma kje si zara!! Ta pokveka se dere!!!!!!!! Ojoj kako grdo govori.
Coment???
16. julij 2010
nextej!!
16. julij 2010
u23904
u23904
nextaj pa hitr ker je dobr
16. julij 2010
u24302
u24302
CARSKO,deii naprej
naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej
16. julij 2010
u24206
u24206
ja am tt dev je zadn dans jutr še bom pol u nedeljo pa nemorm ko grem na morje: ok

Jaa že pridem je rekla kaj si počela '''?? amm nič teta malo sem si pospravila sobo.teta:upam da res ,ali je večerja na mizi?? Eee ja je ja .mislim ne.Teta se je zgrozila kaj=???? Kaj si počela jutri bom pripeljala služabkinjo Sabino.Dokler ne pride boš pa služničat ti-. Rekla sem:Kaj??? Mislila sem si …jaz bi bila njena služkinja?nora je čisto- Nato je teta rekla da bodo jedli kosmiče. Oh upala sem da bodo čokoladni ampak ne bili so koruzni na katere je moja sestrica elergična teti sem povedala . Ampak nje to ni niti malo zanimalo… dala ji jih je rekla sem ji da jo bom jaz hranila ona pa je rekla da jo naj naučim kulturno jest in da je danes izjema ker je bila utrujena je meni pustila delo in peljala Lučii spaT. Za boga lučka nič ni jedla odločila sem se da ji naredim frutija narezala sem banano dodala mleko in smetano ter jagodni jogurt use sem zmučkala in umešala nalila se ji v flaško pa pride teta kaj počneš zaboga tako dolgo (stala je pri vraih) emm. Sestrici kuham čaj je skočilo iz mene . Prav potem ugasni luči ja? Prav teta- Hitro sem skuhala še čaj in vzela nekaj čokoladnih keksov odnesla sem use gor zbudila sestrico in ji dala zajest teta ji je dala malo kosmičov in že je imela trebušne krče joj jutri zjutraj morem nujno po zdraviLa. ….
to je za dans use jutr pišem naprej al še mogoč dans sam mala vrjetnosT
16. julij 2010
u23904
u23904
dej plis še dans naprej
16. julij 2010
u24206
u24206
bom jutr-
16. julij 2010
ok ura!! smo ze titsti tvoj juter!! napisiii
17. julij 2010
u24206
u24206
ok kok ste neočakani...

Nato sem sestrico pokrila in ji dala poljubček za lahko noč. Ker sva spali v isti sobi naju me ni bilo strah da bi jokala in bi jo teta slišala.Tako sem zaspala. Spet se mi je sanjalo enako nekaj sem iskala premikala omare,mize,stole...in odpirala omarice v kopalnici z čistili, ampak ena se ni hotela odpret... pa sem že našla ključ in ga utaknila v .luknjo in .... pip pip ura je zazvonila -, 7.00, v šolo bo treba. Ustala sem se in pokukala sestrico če še spi ampak ni je bilo.. bila sem čisto nervozna use sem premetala in stekla u kuhinjo tam je bila neka gospa bila je z hrbtom proti meni ampak tete ni bilo , obrnila se je in rekla pozdravljena. V naročju je imela....
17. julij 2010
tvojo sestrico!!! nadaljuj!!!!!
17. julij 2010
u24206
u24206
jaa---

sestrico!!! oh tukaj si lučka in sem jo zavrtela . uprašala sem gospo kdo je in kaj je počela lučka tukaj . povedala mi je da je nova sluškinja poleg tega bo pazila lučko. Ampak saj lučka nerabi varuške saj je teta doma? rekla mii je ; nevem teta mi je tako naročila , oh naj se ti predstavim z mano si govorila po tele fonu sem sabina,rekla sem ; oh pozdravljena- jooojj koliko je ura 20 minut čez 7 že moram pohitet hitro sem pojedla obložen kruhek s sirom in popila marelični sok s smetano.Oblekala sem črne legice in sivo tuniko z belo rožico- na sebe sem vrgla natikače ( naj vam povem da se je pred 14 dnevi začela šola) hitro sem odšla v šolo....
Malce sem bila pozna in ko sem vstopila v razred so sedeli po 4 v eni vrsti. Ko sem vstopila me je učiteljica pozdravila bila je vesela in zgledala je zelo prijazno dejala je; pozdravljena ti si Zara a ne?
Potihoma sem rekla ja . Neka punca je rekla naj se usedem zraven nje sedela je še z dvema fantoma bilo ji je ime >Maja< . Prisedla sem in se zagledala v ....
https://republicfashion.files.wordpress.com/2008/05/mblog1.jpg

v fanta z imenom timmy. imel je tako lepe oči... ko me je že maja ruknila-in rekla;
ejj ti u koga si se zagledala upam da ne v mojega fnta je hihitajoče se rekla .jas pa sem ji odgovorila kdo je tvoj fant rekla je tale tukaj zraven mene jan mu je ime---oh ne v tega v tega poleg ..sem odgovorila maja pa je rekla hihihihii ta je pa timmy

Maja
17. julij 2010
u24206
u24206
http://republicfashion.files.wordpress.com/2008/05/mblog1.jpg
timmy.
17. julij 2010
u24206
u24206

timmy
17. julij 2010
u24302
u24302
deii naprej
naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej deii naprej
naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej deii naprej
naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej deii naprej
naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej deii naprej
naprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprejnaprej naprej naprej naprej
17. julij 2010
u24302
u24302
daaj naprej no
17. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg