Forum
Pisala bom o Sarah in kako se poskuša znebiti Williama(koda očeta).

Boš brala???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. oktober 2014
aja preveč bedasto je
17. oktober 2014
tam pri anketi sem se zmotila
17. oktober 2014
Skrita misija
1.poglavje

Sarah je bila je bila običajna 13-letna najstnica brez očeta. Njena mama je bila šefinja tovarne avtomobilov. Bili so kar bogati. Sarah je imela malo sestrico Evo. Nekega dne je prišla zelo slaba novica(saj za Sarah in Evo). Mama se bo poročila z Williem Sunset. To je bila najslabša novica na vsem širnem svetu. Še biti punca z piflarjem je boljše kot to. Pod noge Sarah je prišla njena muca Mika. Bila je črna z modrimi očmi in z melimi tačkami. Bila je zelo prijazna muca. Z trdimi koraki sva odšli v svojo sobo. Sarahine modre oči so se napolnile s solzami in tudi Evine zelene oči prav tako. Druga drugi sva stekli in se na vso moč objeli. Obedve sva vedeli kakšen je William. Bili sva zelo žalostni. Čez dva dni je bila poroka. Sarah se je mrko držala in jo je čisto brigalo kako jo gledajo. Ko je bilo konec je William prišel domov k nam živet. In ko je zagledal Miko. Jo je grdo pogledal bilo mi je sumljivo. Ker je bil večer sva odšli v svojo sobo. Sabo sva vzeli Miko. Nato sva zaspali. Pozno ponoči ne da bi punci vedeli je vstopil William in videl da spita in pograbil Miko.
Mika ni znala mjavkati zato ni mogla zbuditi punci. Sarah se je zbudila in obraz so ji prekrivali njeni svetlo rjavi lasje. Sarah prišla v kuhinjo in pogledala kateri dan je. Danes je sobota. Videla je Williama ki je štel denar ob denarju je bil list papirja. Pograbila ga je in prebrala. Williama je želela najraje usekati v faco a je namesto tega je papir vrgla na tla in ga pohodila ter planila v jok. Na listu je pisalo:

Prodali ste žival v zavetišče Villes.
Prodali ste mačko in zaslužili 500$.

SARAH: Zakaj si prodal MOJO MAČKO!?!
WILLIAM: Zato ker je črna!
SARAH: (si misli) Bedak, kreten, budalo! Kako je lahko tako vraževeren!?!?
WILLIAM: (si izmisli) Pa še alergičen sem na njih. Achih!
17. oktober 2014
next
17. oktober 2014
next
16. november 2014
zaklenjeno............
07. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg