Forum
Prvič sem skozi svoje druge oči spregledal pri enajstih letih... takrat je bilo vse narobe.

NADALJUJEM? (:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. september 2010
aja pa, prva vsebina je bil le INTRO v zgodbo in ne sam začetek le-te.
19. september 2010
Miha

Nina

Marko

19. september 2010
od Nine sliko treba kliknt na "poglej sliko".
19. september 2010
MIHA

Bil je prvi dan poletnih počitnic, ko sem se zbudil v sobi, katero si delim s starejšim bratom Markom in sestro Nino. Vedno sem bil ljubosumen na sošolce, kateri so imeli svoje sobe, in jim jih ni bilo potrebno deliti z nikomur, naša družina je bila namreč balo bolj skromna, kakor je moja mati pravila. Po domače povedano - da, revni smo. Oče nas je zapustil, ko je Marko dopolnil 3 leta, oziroma en dan pred njegovim rojstnim dnem, zato jih ne praznuje več rad, saj pravi da si ne predstavlja praznovati dne, kateri je bil njegov prvi brez krušnega očeta. Sedaj ima že 18 let, Nina pa 16. Mati je samohranilka, v preteklosti pa je imela že kar nekaj tipov. Eden ali trije so bili celo nasilni, zato je mati prenehala stike iz moškimi in se večino svojega življenja posvetila nam.
Končno sem slišal kako se je še Marko prebudil in pretegnil svoje mišice. Glasno sem ga pozdravil, ko je kar naekrat vame priletel vzglavnik. "Mali, t'mala še spi! Mir daj!" je v napol spečem glasu odvrnil. Zobe sem zagriznil v žimnico in utihnil.
Končno je v sobo prišla mati z zajtrkom v roki in ga položila na mizo. "Miha, Marko... bosta jedla? Nina! Nina! Zbudi se!" je v svojem nežnem glasu - kakršnega je le ona premogla rekla. Nina se je končno zbudila in pojedli smo skupaj zajtrk. "Mami, enga tipa sm spoznala prek neta. Ful je luškan, dons se dobiva!" je Nina navdušeno, a zaskrbljeno povedala, saj se je bala maminega odziva. "Mar se ti to ne zdi malo nevarno?" "Mami! Nikoli mi ne zaupaš. Nič mi ne verjameš!" se je po nepotrebnem razburila Nina in jezno odrihala skozi vrata, bližnja slika pa je padla na tla, tako da so se stekleni koščki razlili po tleh. "No super... dodatno delo" je mama zavzdihnila in odšla po metlo. "Mami, grem jest vn!" je zakričal Marko in zbežal skozi vrata, previdno, da ne bi pohodil kakšne črepinje.
19. september 2010
NINA

Mami mi nikoli ni zares kaj verjela ali zaupala. Pa joj no, sam sem mislila se samo iz enim tipom dubit. Itak je zej useen. Užalila sem mamo, prestrašila Miha, Markota pa itak ne zanima kaj se dogaja okoli njega. Odkar ga je oče zapustil, živi v prav svojem namišljenem svetuin hodi k psihiatru, saj zdravniki menijo da ima psihične motnje. Sej, če nebi mtka se tkt z mojim fotrom dol dala, pol bi Marko še meu svojga fotr. In pol men mami govori, naj bom pazljiva in nevem kaj. Saj nisem otrok!
No, saj je vseeno. Sedaj sem čakala Matica (taku mu je bilo namreč ime) pred nakupovalnim centrom. Komaj čakam da ga vidim! Kar naenkrat mi je zavibriral mobi. Oh, Matic mi je poslal SMS! "Ni mi uspelo priti do nak. centra. Prid pred mojo bajto - Tržaška 32x. FSM. RTM!" Dobro, poiskala sem ulico, najdla hišo in pozvonila. Vrata mi je odprl moški - okoli 40 let je imel. Rekel je, da je Mativoc oče in naj se usedem na stol v kuhinji. Prisedel je in rekel, da bo Matic še prišel, potem pa me je močno prijel za koleno in mi z roko drsel po bokih. Začudeno sem ga pogledala in ga odrinla. "Kaj je stabo?!" sem zakričala. Potem pa me je prijel za lase in me odrinil v svojo sobo. Vrata so se zaprla... zaprla sem oči in občutila bolečino. Potem pa sem napol gola zbežala iz hiše. Za mano pa sem slišala njegov glas: "Kurbaaaa!" Zakaj nisem preprosto zaupala mami?!
19. september 2010
i like it! D:
next next next P:
25. september 2010
next
04. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg