Forum
u173358
u173358
Odprla sem šolska vrata v avlo in odorakala po stopnicah do razreda. Nikogar še ni bilo tam zato sem dala v omarico torbo in jakno. Hitro sem stekla naravnost dol po stopnicah in zavila proti igrišču. Tam so vsako jutro fantje 3,4 in 5 letnika igrali nogomet. punce pa so sedele na klopci in navijale za skupino ki jim je bila ljubša. Vse so navijale za Gala, ki jm je najlepši meni pa oz. najgrši na šoli. Alana ni bilo tam zato sem se vsedla na klopco zraven moje BFF. ''Hei Laura'' me je pozdravila BFF Zanna. ''Si kej kje vidla Alana?'' sem jo uprašala ''Ne soriiii nwm kje je pejd pogledat no pejd uprašat fante''. Mi je odgovorila jaz pa sem stekla do golfa in vprašala Grega ''ej a veš kje je Alan?'' ''ej veš da nimam pojma'' je rekel in obranil golf. Super sem si mislila in odšla v gozd pred šolo saj je bil notri parkec. No ni bil ravno pravi gozd ampak malo dreves. Vsedla sem se na klopco in začela pisati v moj 5 dnevnik.
(kar je Laura pisala v dnevnik)
Dragi dnevnik kje naj le najdem Alana? Danes me prav nič ni kaj klical včeraj pa sem mu hotela nekaj povedati pa je kar prekinil. Kaj naj zdaj glede tega storim? Naj grem vprašati vse punce in fante. Ah ne seveda ne bi se pred vsemi osramotila. Ne smem jih motiti med igro saj bodo jezni name. Upam, le da ni še zbolel drugače mu moram nesti zvezke. Saj najbližje živim. No zdaj pa grem še noter v avlo.
Dnevnik sem zaprla in ga dala v žep jopice.''Kaj kje ne jakno sem dala v omarico'' sem rekla saj sem kar na enkrat na sebi imela jopico. ''BUU!'' je zavpil znan glas in me uzadaj objel. ''Alan!'' sem kriknila in objela.''Končno si prišel'' sem rekla in mu na lička pritisnila poljub.
Ime mi je Laura stara bom 18 let. No kot ste zdaj izvedeli zakaj sem tako spraševala za Alana ste izvedeli da je moj fant. Oči in mami sta zaročena saj sta stara 37 let.No imela sta me pri svojih 19 letih.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
okej to je bil 1 next no začetek zgodbice!
ti je že ušeč?
mnenja
31. avgust 2014
men je zlo všeč nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. avgust 2014
u173358
u173358
Ok nextam dans
02. september 2014
u190212
u190212
next
07. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg