Forum
Živijo...
Sama sem tabornica, ampak zadnje dni premišljujejo o skavtih in tabornikih... o razlikah med njimi,zahtevnostjo same organizacije do njihovih članov ipd.
Če ima kdo izkušnje z enimi ali drugimi bi bilo super, če bi kaj napisal.
Ali se je kdaj zgodilo, da bi bil član npr. Skavtov, tabornik? In obratno...
Hvala vnaprej za odgovore

Katera organizacija vam je ljubša?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. junij 2016
Jst sm skavt
Steg poljanska dolina 1
Skavtsko ime vednolacni svizec (ZDEJ MI JE ZE ZOU DA SM To ZBROU)
Vod svizci
Polozaj v vodu zastavonosa
Uzdevk pumpac
30. junij 2016
Anna kako maste pa pr tabornikih ker o tabornikih nimam pojma razn da jih ns vodnik pa pod vodnik nemarata in so nardil pesmco k ni lih lepa
30. junij 2016
Imamo zlo velik o preživetju v naravi, bivali, kurišča, morsejeva abeceda... tko... sta zimski pa poletni tabor (na nobenemu nism se bla )... drugače je pa super ker so ljudje super pa se mal norca delamo iz vodnika pa tako malo...

Zakaj pa ti je žal da si šel k skavtom?
Kako je pa pri vam?
30. junij 2016
Zakaj pa ne narava tabornikov? K nasega vodnika oz. katerega koli tabornika od vodnikov, ga še nisem slišala da bi mel neko zamero/sovraštvo do skavtov...
30. junij 2016
Ni mi zou da hodm na skavte sam k sm tak ime izbrov

Pr ns mamo isto kokr vi sam da mamo mi se mase pa to katoliki and stuff like that
Mamo pa tut odkupnine zato me pa klicejo pumpac ker morm zmeri pumpat sklece vrjem mi se zajbavamo iz voditlnov k nevem kva aja pa mi mamo se hajke dollge pohode kjer 1noc spimo tm k se odlocmo mi smo enkrat za spat uzel zravn miske vezice pol nasledn dan pa pogreb o pip mi smo sam u gmajno zlaufal ns je blo pa tko 10-13
01. julij 2016
Aja o taborih smo pa drgac my mamo full taborov mamo poletn jesenski zimovanje pol so pa se razni vikend stega pa preizkusni tabor.....
01. julij 2016
Pr ns jih pa lih nemarajo lih zato ker enkrat so se zmenil za orajo ponoc in pol so bli uni k so kradl bli pijani in so pol futr uzel iz clenarja pa so po autu polil jogurt pomojm tisti sploh niso bli tabor nikoli al pa zlo nedisciplinirani taborniki
01. julij 2016
Sicr mi je pa use en sej je u skautski zakon
Skavt je usakomur prijatelj in usem skavtom brat
01. julij 2016
Super...
Ja čisto odvisno je od tabornika do tabornika posebej :/
Pol se mate full dobr?
Kakšno ime? A to si nek ime izbereš al kako?

A mislš da bi bilo možno da bi bil skavt in tabornikov hkrati?
01. julij 2016
Ja mozn bi blo sam pomojm se urniki nebi zkladal iz kje pa si oraj da se pozanimam k jst poznam ldi iz skor usazga stega sam povej ker kraj si glede imena to je povsod drgac nek ga dobis k si dolocn stevil let pr skavtih pac govorije ideje za imena k je tvoja lastnost pa ime tvojga voda seprav jst sm iz voda svizcev dal so mi pa idejo za vednolacni svizec pol k si pa zbers ime mas pa neki povezan z imenom jst sm meu na izbiro al mi nardijo nagnusno jed k bi jo mogu pojest alpa kuhat 1dan za celo ceto jst sm zbrou kuhat drgac se mamo pa dobr jst mam frende k smo mahneni na sv in delamo na poletnmu taboru katapulte za na strazo
01. julij 2016
kranj... ti pa poljanska dolina al kako?
mahenni na sv?
zakon
01. julij 2016
Kran ok se bom pozanimu lih nazadne polwtn tabor smo mel z krancani in so the best kok si ti stara
01. julij 2016
Sv pomen srednji vek zarad orozij al pa svetovne vojne zarad haubic mitajzeric tigrov
01. julij 2016
lah na zs o starosti?
aaa kul
01. julij 2016
Ja np a maste pr tabornikih tut imena
01. julij 2016
ja... ko greš na tabor te krstijo... jz še nism šla tako da nimam imena
01. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg