Forum
Kako rada sem imela lepe zgodbe.Zgodbe z srečnim koncem.Ko dobri zmaga,zloben pa izgubi.Upala sem, da se bo kakšna lepa zgodba zgodila tudi meni.In želja se mi je uresničila.Tuda kakšna.Dobila sem najhujše na svetu.Res, da je bila to moja največja želja svetu,toda nikakor si nisem želela takšne zgodbe, ki se mi je zgodila.Toda zdaj ni več pomoči.
Ko sem bila stara 8 let sva se z sestro Anno igrale v sobi.Oboževale sva druga drugo in nisva se ločili tudi če bi naju želel prisiliti.Nakar se je zgodilo da sta se najina starša začela prepirati.Najprej tiho, potem pa vse glasneje.Potem pa sta se začela tepsti.Z Anno sva prestrašeno stekli dol.Tam sva videli očeta, ki je nameril pištolo v mamo.Začela sem jokati.In oče naju je opazil.Pištolo je obrnil proti nama, mama pa ga je rotila.''Harry pusti dekleti pri življenju,premladi sta še za smrt.Naj uživata življenje.Ustreli raje mene.''.Toda bilo je prepozno.Oče je že ustrelil.In zadelo je Anno v nogo.Od strahu in bolečine je omedlela.Toda zame je bila mrtva.
07. oktober 2010
next. UFF DRUNK FATHER
07. oktober 2010
Prijela sem jo za roko in jo vlekla po stopnicah.Ko sem prišla v najino sobo sem zaklenila vrata Anno pa položila na posteljo.Usedla sem se zraven nje in jokala.In potem sem zaspala.
Ko sem se zbudila, Anne ni bilo več.Stekla sem dol v upanju, da je vstala od mrtvih.Toda nikjer je ni bilo.Videla sem le mamo ki je jokala na kavču.''Kje je Anna?'' sem uprašala.Mama pa je odgovorila ''Anne ne bo več nazaj.''.Takrat ji nisem verjela.Toda zdaj sem ji.Stara sem 12 let in živim z mamo.Anna pa z očetom.Skrbi me kako se ji godi.Čeprav je nikoli več ne bom videla.Naslednji dan sem se zaspano zvlekla do poštnega nabiralnika, ki je kar pokal od pošte.''Reklama,reklama,račun,reklama,račun,vabilo,rek...Čakaj malo?Vabilo?''.Stekla sem do mame in ji vabilo pokazala.
08. oktober 2010
next
08. oktober 2010
next
08. oktober 2010
u25553
u25553
next plis
18. oktober 2010
a lahko nextaš??????????
18. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani