Forum
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
αloнα ---> PETRA ιѕ нere.
тorej… вoѕтe υɢιвαlι o čeм вo pιѕαɴo ɴα тej тeмι?
• ɴe reѕ ɴι poтreвe. vѕι veмo dα вo тυ ғғ. ɴαм že zelo pozɴαɴe ѕĸυpιɴe 1d.
• ĸdor вo oɢlαševαl ɴα тej тeмι?.... doвι poѕpαмαɴιн ɴeveм ĸolιĸo ѕтrαɴι ѕ ѕrčĸι <ЗЗЗ ιɴ
zα opozorιlo...... ɴe jeмljιтe мe preveč reѕɴo….-.-
• ιɴ тo zɢodвιco pιšeм ѕ ѕvojo ɴαjвoljšejšo LAURO/LILY, ĸαтerι нočeš αlι ɴočeš
мorαš prιzɴαтι, dα je ɴαjpopolɴejšα ιɴ dα pιše ɴeverjeтɴo doвro.
• če ѕe vѕι ѕтrιɴjαмo lαнĸo zαčɴeмo, ĸαjɴe?

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

» Mickey prooooosim nikar ne stori tega!« » Mickey prooosim naredila bom karkoli….odstopila ti bom svojo posteljo za 1 teden.« še vedno me je gledal z zlobnim pogledom katerega zna izvajati samo on. » Okey prav. 3 tedne te ne bom okopala!« rečem zlomljeno on pa še kar ni popustil » Očka….kaj naj?« rečem in pogledam očeta. » Ne bi vedel, zapisal si pa nisem nikamor!« reče in se nasmeje ter se s kozarcem vode odpravi na balkon. » EJ! Ne pusti me samo. VEŠ DA NISEM ZA TE POGAJALSKE STORITVE. Res mi ne gredo od rok, proosim pomagaj mi!« rečem a me je preslišal. Pfff zadnje čase me kar vsak presliši » KAJ ME GLEDAŠ KOT MAČKA ŠKOFA?« rečem in pogledam našega zlobnega, sprijenega, uničevalskega….uuu saj res MAČKA MICKEY-A, ki bo kmalu postal MUCKA ker mu bom njegovo moškost vrgla na balkon in naj se po njen valjajo polži. » Mjawwwwwwwwwwww!« se oglasi priliznjeno » TELEFON, TAKOOOOOOOOJ!« se zaderem in ga strogo pogledam » Z kričanjem ne bo nič, ljubica!« se oglasi očka z balkona. » Aha….uuu žže vem kako te bom dobila nazaj..!« tokrat sem govorila z telefonom, ki ga ima v lasti moj maček oz. bodoča mačkica. » Res nevem kaj mu je…!« rečem in se primem za glavo med tem ko sem iskala pedigre. Vedno vžge ker je on vsekan na hrano. In zato me spominja na Nialla iz 1D. Majhen, požrešen..ima Iphone5... jap lahko bi bila brata. » BINGO!« se zaderem ko najdem skodelico in vanjo natresem pedigre. » Vem, da te bo premamilo!« rečem in ga pogledam.
•••••••••••••• čez 20 minut •••••••••••••••••
» Kaj si slučajno na dieti? Saj ne da bi se ti kaj poznalo SAMO NOČEŠ PRIT POŽRET ŽE TO SRANJE!« se zaderem in brcnem v skodelico. » Kaj boš klical svojo punco? Veš nimam njene telefonske v imeniku ker enostavno ne razumem vaše MIJAWWW-KITAJŠČINE!« se zaderem in hkrati sesedem ob zid. » Mickey… muc muc muc muc …pridi!« reče očka, ki mi je končo prišel pomagati. Zelo zgoden kot vedno. Mickey je ponosno dvignil svojo naduto rit, ki je sedela na mojem telefonu in se odmajal kot pijanec, ki spije 4 litre vodke do očija. » Vidiš?« reče, ko mu brez vsakega napora vzame telefon iz gobca. » AH SAJ TO SEM RAVNOKAR MISLILA NAREDITI. MAČJI KAŠELJ!« rečem in skomignem z rameni ter primem telefon » Prhhhhhhhhhh!« zlobno zaprha Mickey. » KAJ? SEDAJ NE SMEM REČI NITI » MAČJI KA-.«.« » Prrrrh!« » Okey, dojela!« rečem in stečem do kopalnice ter se zaprem vanjo » Ugh ta mačji hitler!« rečem in pogled na banjo mi je dal idejo. » KJE SI!??« se zaderem ko stopim iz kopalnice » Pri meni!« odvrne očka! » Daj bodi srček pa ga prinesi sem!« rečem » Takoj!« se zadere in pride do mene. Med tem ko ga je dajal meni v naročje se mu je le prižgala elektrika v glavi. » Čakaj….kaj pa boš z njim?« reče in me pogleda » Delala piškote……seveda ne. Maščevala se mu bom!« rečem in namignem na tuš. » NEEEEE!« se zadere a prepozno. Že je bil v banji polni mehurčkov in prelivala ga je topla voda. To najbolj sovraži. Hhaha. » Nehaj!« reče očka v smehu in začela sva se puliti za slušalko tuš-kabine. » NEHAJ OBA BOVA MOKRA!« rečem on pa še kar ni odnehal » ČOF!« je naredilo in vsi trije smo bili v banji. Mokri kot….ah. » OČI! Mokri smo kot politi mački!« rečem » PRHHHHHHHH!« zaprha Mickey » Okey hitler. Bom tiho!« rečem in ga pobožam po glavi » Pa si rekla, da banja ni dovolj prostorna …« reče in vsi smo padli v krohot. No če Mickey-evo prhanje šteje za smeh, seveda….
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Naj se vam predstavim….
Sem Acacia~Nike Johnson~ McGery.

Jap imam dva imena in dva priimka. In zadnjega ne uporabljam ravno pogosto ravno tako kot 2 imena ne. In da vas ne bo motilo. Čeprav je očka res ustvaril eno izmed 3 najbolj uspešnih blagovnih športnih znamk na svetu (poleg Adidas-a in Puma-e) torej Nike moje ime ne pomeni, da sem nek športen copat. Čeprav so tej novi air zelo dobri in vse in lepe brve so z.—kakorkoli Nike je bila tudi grška boginja zmage. Nevem zakaj se je očka zanimal za grško mitologijo ampak hej….vsako tele ima svoje vesele. Haha. Živim v razkošni vili skupaj z očetom Marc-om in Hitlerjem…saj veste kdo je to. Stara sem 18 let, 3 mesece, 1 teden, 2 dni, 4 ure, 30 minut, 55 sekund, 29 desetink, 3 stotinke in ja vlečem vas za nos. No tisto o letih tednih in dnevih je še resnično. Živim v Ottaw-i torej glavnem mestu Kanade. Mama naju je z očetom pustila, ko sem bila stara dobro leto. In naj vam povem…sem EDINKA! JJJEEEEI! Tako sem ponosna. UGH ne veste kako je lepo biti sam brez bratov in sester… Srednjo šolo sem končala in ukvarjam se s lokostrelstvom. Užitek je ciljati v tarčo. Sploh če si predstavljaš da je tarča nekdo, ki ti puli živce in jih nato pomeče v vodo. Torej oče je podjetnik in jaz bom podjetnica. To je moja prihodnost. Moji najboljši prijateljici je ime Lily in je res sonček. Tudi sama se rada ukvarja z lokostrelstvom ampak samo za hobi. Jaz se s tem ukvarjam tekmovalno. Imam veliko prijateljev ampak vsaj polovica njih je dvoličnežev… nimam fanta ampak že imam tarčo. Pa ne za streljanje….
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
hopu u like it! puus puus <333 ;***
28. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2013
ιɴ тυĸαααj ѕeм! lιly, lαυrα, če vαš še ѕlυčαjɴo eɴĸrαт zαɴιмα! мorαтe vedeтι, dα ɴιč od тeɢα, ĸαr je reĸlα peтrα ɴι reѕ, ιɴ pozαвιlα je rečι dα ѕeм zelo ɴorα (ѕevedα ɴe тαĸo ĸoт oɴα, αмpαĸ ...!) ɴo тorej, yυυp, pιšeм z peтrυѕυм ιɴ тυĸαj je мoj prvι ɴeхт ιɴ мoje ɴαĸlαdαɴje z lepιмι črĸαмι ĸι ѕтe ɢα rαvɴoĸαr do ĸoɴcα preвrαlι ιɴ ѕe вoѕтe rαвιlι več мυčιιт...ɴo, мoɢoče.
Sophie Perez**

»Mamica pomagaaaj!« Sem zatulila, ko me je Pixie polizala po obrazu. »Z čim?« »Pa saj veš zakaj spet tulim!« Sem vzkliknila, in mama se je zahihitala. »Pixie, pridi, pusti Sophie na miru.« Je rekla, ter Pixie povlekla za ovratnico dol z mene.Uf, ravnokar pridem domov z kupom papirjev, pa me že ta stvar naskoči...v pasjem smislu! Pravzaprav...Ne! V normalnem...oh, pozabite! »So ti dali papirje?« Je vprašala mam z nasmehom, ko je Pixie spustila iz hiše. »Ja, so. In zdaj ležijo po celem hodniku.« Sem rekla, in mama se je nasmehnila. »Rekli so mi tudi, da ti naj povem, da so plačilo znižali, in da lahko najameva še hišico ob morju, zraven beach bara Cocktail in trgovine, ter naše stavbe z podjetjem Pume.« Sem veselo rekla in mama me je objela. »Pa saj to je fantastično!« Je vzkliknila. Da, prav ste prebrali, moja mama je šefica podjetja Pume. Da, znamke. No, sicer sta jo imela z mojim očetom, ki je odšel ko sem bila čisto majhna, ampak zdaj ga ona vodi, in ona je uspešna, in ona...ona je...nekako slavna! »Pa je hišica lepa?« Je vprašala. »Niso me spustili vanjo, a razgled je prečudovit. Mislim pa, da je zelo prostorna, saj je že oblika od zunaj prelepa. Pa tudi bar...magičen.« Sem zasanjano dejala ter se nasmehnila mami. Da, šla bom po maminih stopinjah, saj je to edina pot, in edine sanje, ki sem jih kdarkoli imela poleg lokostrelstva. »In imajo sprehajalno stezo za pse...« Sem še dodala in mama se je zasmejala. »Potem pa je res fantastično.« Je veselo dejala ter mi pomagala pobrati papirje, katere je treba še samo podpisati...in potem...je plača in bar in hiška, in vse naše!
Naj se vam predstavim. Sophie Perez McGery. Stara sem 18 let, in živim v Kahului, mestu na Havajih. Imam mamo Nancy in psičko Pixie, z katerima mi gre odlično. Očeta nimam, kot sem že povedala. Sem edinka, in imam polno prijateljev. Od deklet do fantov, a večina jih je tako ali tako z mano samo zaradi denarja, ki ga imamo na pretek. Z mamo živiva v vili, a fanta nimam. Poleg tega, da bom vodila podjetje Puma z mamo, treniram še lokostrelstvo. Da, to je moj sanjski šport. V njem tekmujem, in streljanje me izredno sprošča. Moja edina prava prijateljica Zoey, prav tako trenira z menoj.
Najraje pa hodim na sprehod pozno zvečer, z glasbo v ušesih, in gledam sončni zahod. Prečudovito...
28. februar 2013
next!
28. februar 2013
next
28. februar 2013
neeeext
28. februar 2013
nneext!
28. februar 2013
next
28. februar 2013
u93092
u93092
Neext
28. februar 2013
next
01. marec 2013
u116976
u116976
neeeeeext
01. marec 2013
u119328
u119328
neeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
•••••••••••• Acacia~Nike ••••••••••••••
» A daj no fuuuj.« rečem ko se splazim iz banje in pogledam svoj nered, ki se naj bi imenoval »frizura«. » hahahahahahahahaha!« je bilo edino kar je očka spravil iz sebe. » UGH!« sem zastokala in se sesedla na stol, ki je pred gromozanskim ogledalom v kopalnici. » Joe te lahko pelje k frizerju če hočeš!« reče očka jaz pa sem samo zmajala z glavo. » Zakaj pa ne?« reče in me pogleda. » Amm….veš kaj se je zgodilo nazadnje? SE MOGOČE SPOMINJAŠ? TISTA TRAPA OD FRIZERKE MI JE LIKALA LASE IN SE UMES POGOVARJALA IN VRTELA SVOJ KLJUN NA KONCU PA MI ZAPALILA LASE!« rečem in se otročje primem za glavo. S tem sem dala vedeti, da me bo ta frizerka lahko frizirala samo še ko bom na poti v mrtvašnico, ko tako ali tako ne bom vedela zase torej. » Nekaj ti moram povedati….!« reče očka z nekako nizkim glasom. To lahko pomeni dvoje. Ali, da bo spet moral k zobozdravniku, ki se ga boji kot 5 letni otrok ali pa, da je nekaj v zvezi z mano. In nikoli ni nič drugega. » Ammm veš tekmovanje, ki bo čez 3 tedne v Londonu?« reče z še nižjim glasom kot prej. Sploh obstaja? » Jaaaa ne da res. Samo z izjemo DA O TEM KLOBASAM ŽE POL LETA!« se zaderem in ga grdo pogledam. Upam, da si ne bo premislil…namreč obljubil je da bova odšla skupaj. » Torej….!« reče in stopi do tuš kabine ter stopi v njo in se dobesedno zapre vanjo. » Boš še danes?« rečem. » Amm ne bom mogel iti s tabo. Šel bo Joe!« reče prestrašeno. KAJ? NEMOGOČE NO. OBLJUBIL JE. » KAJ? OBLJUBIL SI OČKA OBLJUBIL SI!« rečem oz. zakričim » Gospodična čemu se tako razbur-.-!« » VEN JOE!« rečem in nažene Joe-a iz kopalnice. No on je moj drugi očka. Sedaj ga bom preimenovala v prvega ker bivši prvi se je zaklenil v tuš kabino in še lažnivec je. » Vem, da sem. Samo nekaj se je zakompliciralo in moral bom ostati tu in nadzorovati podjetje…..neki gradbeniki pridejo renovirat stavbo.!« reče že malo bolj pomirjeno. » Aha. No saj potem pa nisi ravno kriv ti!« rečem in čakala sem da pride ven izpod tuša. » Lahko stopiš ven!« rečem » 100 prepričana?« reče jaz pa sem pokimala. Če prav me ni mogel videti je prišel ven. » Oprosti ljubica!« reče in me objame. Bom že preživela. Odpravila sem se v sobo in prepustila služkinjam da bodo pospravile vso zmedo, ki je nastala v kopalnici. Umila sem se in se preoblekla. Stlačila sem se kotiček, ki je namenjen branju in začela brati knjigo o nekih naravnih nesrečah.

Živ dolgčas ampak če res nimaš kaj za početi…. » ŽE VEM!« se zaderem po nekaj minutah. » Nike že 2 danes se dereš. Kmalu bi me z-a-a-a-a-dela kap!« reče Joe, ki je ves prestrašen priletel v sobo. Ja jeclja če ste ugotovili. » Nič mi ni. Tečt grem!« rečem veselo in odskakljam do omare. » Greš vprašat očka če gre z mano?« rečem Joe-u. » Žal mi je ampak gospod je odšel v službo!« reče Joe jaz pa sem sklonila glavo. » Ah saj tako kot vedno!« preplavila me je jezna in majico ki sem jo hotela obleči sem zagnala ob tla. » Ne jokaj!« reče Joe in me objame. Vse skupaj mi gre že pošteno na živce. » ZAKAJ GA NIKOLI NI OB MENI? ZAKAJ? ZAKAJ SEM VEDNO SAMA? NO čisto sama ne ampak večkrat vidim vas kot pa njega!« zahlipam v ramo. » nekoč ti je bilo dovolj to da ti je kaj kupil in se ti s tem odkupil!« reče Joe » Ja tej časi so minili!« rečem in se zopet odpravim v kotiček za branje. » Zakaj se ne bi odpravila malo plavat v bazen?« reče Joe. » Hmm mogoče pa res!« rečem in odpravila sem se preoblečt v kopalke. Poklicala sem še Lily, da se mi pridruži. Noro bo res. Vsaj upam.
01. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
I love u :*
omajgaš nextejta že no plošim :* <3 o faq kok dobr pišeta no
01. marec 2013
u119328
u119328
neeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
hahaha ...res dobr pišeta o usem...
01. marec 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
01. marec 2013
nextt
01. marec 2013
u93092
u93092
Neeext
01. marec 2013
next
01. marec 2013
nneextt!!
01. marec 2013
u101906
u101906
Next! <333
01. marec 2013
neext
02. marec 2013
Sophie*

»Ne, ta je pravi načrt za igralnico! Kaj si jo hotela postaviti v trgovino namesto blagajn?« Sem vprašala mamo. Bili smo med gradnjo nove igralnice, Pravzaprav sem bolj iskala načrte, saj smo ravnokar nehali. Hja, še ena stavba pod našim okriljem. »Oh, pa res. Ampak, a ni ta od Pume?« Je vprašala mama. »Ne, ta je od Pume. In ta od hiške ter ta od Cocktail-a. Ne pozabimo na to, da si skoraj rekla, da naj bo striptiz bar, ne pa beach bar.« Sem rekla in zasmejali sva se. »To sploh ni smešno Sop. Kaj če bi ga res spremenili?« Je vprašala in vražje sem se ji nasmehnila. »Zakaj me tako gledaš? Imaš v mislih, da bi ti plesala ali jaz?« Je vprašala mama in planili sva v neustavljiv krohot.
»Počakaj, kdaj že gremo v London? Samo da si rezerviram Marcy, da skrbi za gradnjo in vse skupaj.« Je rekla mami, medtem ko si je delala zapiske v beležko. Zavila sem z očmi. Pozabljivka. »Mami, čez tri dni! Si pozabila, da so pred-priprave prav tako v Londonu?« Sem jo opomnila ter pogrela mleko. »Oh, saj res! Najbolje, da jo kar takoj pokličem.« Je rekla ter pograbila svoj službeni telefon. Nasmehnila sem se, ponovno zavila z očmi ter odšla v svojo sobo, z skodelico mleka v roki. »Nanananana...« Je zapel moj telefon. Ja, butasto oglašanje za sporočilo. »Wat.« Sem zamomljala z polnimi usti kruha ter odprla sporočilo.
*I'm a dipsi, you are coming with me! Phaha, šalim se srček. Čez tri dni, hjo *o*
+Lucas te pogreša<33*
Je pisalo. Oh, ta Zoey. Njena čudna verzija Gipsy-a od Shakire, ter ta njej Lucas. U.G.H. no! Ampak še zmeraj jo imam rada. »Mami! Ooh mami!« Sem zapela, ko se mi je na računalniki izpisalo sporočilo od Nike podjetja. »Mami!« Sem vzkliknila z polnimi usti kruha, skorja histerično, mleko ter kruh položila na prenosnik, ter vse skupaj nesla dol. »MAMI!« Sem ji vzkliknila v uho, in skoraj jo je kap. »Hočeš, da te napičim na kakšno skalo?« Je vprašala, še zmerom v šoku in v smehu sem odkimala. Prednjo se položila prenosnik ter vzela svoj kruh in mleko. »Oh, spet se pritožujejo kako dobri smo.« Je rekla ter odprla sporočilo. Kukala sem ji čez ramo. »Oh poglej to, gostitelji vašega tekmovanja so, in mi smo so-gostitelji. Kako lepo.« Je sarkastično vzkliknila mama ter začelo hitro tipkati sporočilo v povratek. Seveda se je najprej zahvalila, nato privolila, se znova zahvalila in to je bilo to. »Dvakrat si se zahvalila. Spet.« Sem rekla, takoj ko je kliknila tipko POŠLJI. »Nisi mogla tega prej povedati?« Je vzkliknila in se obrnila. Kruh v ustih se mi je skoraj zaletel in v smehu sem odkimala, kosem popila mleko...
02. marec 2013
nneeeeeeexxxxxxxxtttttttttttt
02. marec 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
02. marec 2013
next
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
02. marec 2013
neeeext