Forum
To zgodbo pa pišema samo js pa EmilyTHEsinger ker sma pač BFF.Js sem Ines, ona je Jasna. Opisovale boma dogodke ki sma jih preživele že pa pol si boma tut kaj zmislile pa to..Pa čeprav v resnici nisma sošolke ker je Jasna mal mlajša ko js, boma v zgodbi sošolke.
I hope you'll like it ;D
Ines:
Vse se je začelo med poletnimi počitnicami. Bil je 24 junij. Takrat se je zabava šele začela. Z Jasno sma šli v mesto kjer je bila neka prireditev. Tam sma ostali dolgo do polnoči. Potem pa sma se odpravili domov. Bili sma sosedi. Živeli sma v velikanskem bloku v Ljubljani. Ker je tam veliko prometa včasih sploh ne morem spati. Bili sma sosedi. Obe sma živeli čisto na vrhu in vsak dan sma se mogli vozit z dvigalom. Jasna je živela na levi strani hodnika jaz pa na desni. Ko sma prišli pred stanovanja sma se poslovili in odpravila sem se spat. Zjutraj me je prebudila ogromna gneča na cesti spodaj. Pogledala sem skozi okno in opazila da se mimo pelje limuzina. Le zakaj bi limuzina bila tu. Šla sem v kuhinjo in si naredila zajtrk. Tam je bil tudi moj brat. ''O Samo.Kaj ne spiš?'' ''Ne danes je koncert.A si pozabla?'' ''Ups.Pozabla sem.Še sreča da imama z Jasno vstopnico haha.'' ''Ja no js pa morem it že zdaj v dvorano na generalko.'' ''Aja.'' ''Ja.'' ''A pol pride Peter Vode?'' ''Ja pride itak.'' ''Fajn.'' Jaz sem že 1 leto bila zatreskana v Petra Vodeta. Očetova sestrična ga je poznala ker si je dobra z Vodetovimi. Ampak jaz nikoli nisem rekla da bi ga rada spoznala. Toda takrat se je zgodilo. Ko sem se uredila sem šla dol nesti smeti ki jih je nastavila mama. Naj omenim še da živim samo z mamo in bratom. Mama in oče sta ločena. Na hodniku sem srečala Jasno....
27. februar 2011
u35205
u35205
Next
27. februar 2011
''Hej Ines a ti tut ne moreš spat?'' ''Ne.'' ''Jaz pa grem malo na zrak.Kam pa ti?'' ''Smeti nesem vn.Tako sem živčna.Kako naj se Petru predstavim?'' ''Joooooooj haha.'' Jasna je šla z menoj vn da sem nesla smeti. Ko sma prišle nazaj sem šla na facebook in si predvajala pesem od Bryana Adamsa I will be right here waiting for you. Potem sem se šla stuširat ker se mi je že mudilo. Ko sem se stuširala sem si oblikovala moje srednje dolge blond lase. Oblekla sem si belo srajco in modre dolge strgane kavbojke. Šla sem na kosilo. Tam me je mama mirila da bo vse vredu ko bom vidla Petra. Ob petih sma z Jasno šli skupaj z mojo mamo in bratom na generalko pred koncertom. Sedeli sma v prvi vrsti že čisto nervozni kdaj bo prišel Peter skozi vrata. Ker sma tako gnjavili je mami šla vn na cigaret in rekla da mi bo Petra pripeljala.Nisem ji verjela zato sem se samo smejala. Čez nekaj časa pa sem dobila sms od mame ''Peter je tu.'' Smejala sem in nisem vedela ali naj ji verjamem ali ne. Potem pa slišim Jasno ''Ines glej Peter se z tvojo mamo meni.'' Smejala sem se ker nisem verjela. Potem pa ''Ines Peter je pri vratih in gleda sem.'' Pogledala sem proti vratom in res sem ga zagledala. Gledal je naravnost v mene. Čez nekaj časa pa ''Omg Ines sem pride glej.'' Nisem ji verjela zato sem gledala naokrog a ko sem pogledala pred sebe sem ga res zagledala. Gledal me je in se smejal. Nisem mogla verjeti. Dal mi je roko. ''Zdravo Ines, jaz sem Peter.'' ''Zdravo..Jaz em.......Ines.'' ''Kako sta?'' ''Gre..'' ''Em....Vredu.'' Potem se je odpravil po kitaro........
27. februar 2011
aja pa še neka..če že kdo misli fejkat tole najino zgodbo da ne bi kdo fejkal tole s petrom! To se mi je res zgodilo 19.2.2011 v slov.konjicah v dvorani. zato bodite tak fer pa ne fejkajte mojga best dneva.
27. februar 2011
nexTi
27. februar 2011
u35205
u35205
Next
Js itak ne pišem zgodbic tk da nem fejko
27. februar 2011
next.
27. februar 2011
Hahah nejc ti vem da ne boš fejkal ker si fant..ti glih verjetno nisi tak nor na petra vodeta haha
27. februar 2011
bo še jasna..no se boma zmenle ko ona pride gor ;D
27. februar 2011
u35205
u35205
Hahahahahaha
27. februar 2011
u37115
u37115
Z kitaro je šel mimo naju in pazil da naju ne udari z njo in se nama nasmejal.Ines je skoraj padla v nezavest.Mene seveda ni zanimal saj ga nisem hotela ukrasti moji BFF.Jaz sem gledala samo na oder vi tistega kitarista...............
27. februar 2011
u37115
u37115
pol še napišem kr nimam cajta zele....;Đ
27. februar 2011
neeeeeeeeXXXXt
27. februar 2011
uuuu nekdo je pa kitarista omenu xD ok emily ti pol še napiši..pa tisto ti ni treba ko se je pol naredlo ko si ti že šla..bom js tisto pol..zej pa kr nextiiii < 3
27. februar 2011
u35205
u35205
Nextiiiiiiiii
27. februar 2011
en del še js napišem ker mi je dc..
27. februar 2011
Ko je Peter šel na oder na tonsko vajo in je pel me je ves čas gledal. Jaz pa njega. Bila sem res čisto vesela. Jasna se je zagledala v kitarista. Tudi on je gledal v naju iz odra. Ko je bil čas koncerta in so se vsi ljudje že zbirali je očetova sestrična Marija prišla do nas.Vsedla se je zraven moje mame in mi povedala da je Peter že vedel za mene in mi je poslal CD ter slike. Vesela sem bila ker so se mi sanje uresničile. Ko je bil čas koncerta sem bila navdušena nad pesmimi koncerta ki jih je preuredil moj brat. Moj brat je tudi dirigent zato je vodil orkester in pevski zbor. Kmalu je prišel na vrsto Peter.Med nastopom me je spet večkrat pogledal, jaz pa sem se njemu ves čas smejala. Po koncertu smo se zbrali v predsobi. Tam me je Marija odpeljala do Petrove mame in me predstavila. Njegova mama mi je prijazno dala Petrov dvd Sad night. Potem je Jasna že šla ker je bila zelo utrujena. Jaz sem ostala še tam z očetom in mamo. Pogovarjali smo se ko sem zadaj zaslišala ''Ines pridi da se slikaš z Petrom.'' Obrnila sem se in zagledala Petra ki me je čakal da pridem. Stal je tam in gledal naravnost v mene. skoraj sem se stopila zaradi njegovega presladkega nasmeha. Šla sem proti njemu in mi je rekel ''Zdravo Ines.Kako si?'' V šoku sem rekla samo ''Vredu.'' Stopila sem zraven njega ko me je nepričakovano nežno objel. Tudi jaz sem njega rahlo objela in sva se slikala. Vesela sem šla do mame ki se je samo smejala. Oba s Petrom sva bila sramežljiva zato se nisma kaj dosti pogovarjala. Okoli njega pa so se potem zbrale punce iz pevskega zbora. Pogovarjal se je z njimi ko so ga kaj uprašale. Večkrat je pogledal mene. Ker se mi ni dalo več tam stat sem se z mamo odpravila domov. Doma sem šla takoj spat. Noge so me res zelo bolele ker sem imela obute pete. Od veselja pa mi ni in ni uspelo zaspat.Zjutraj je k nam prišla Marija in mi prinesla stvari ki mi jih je poslal Peter. Rekla je tudi da gremo med vikendom na obisk k Vodetovim. Bilo me je res sram. Šla sem k Jasni in ji pokazala slike ter CD......
27. februar 2011
Evo nexta Jasna ;D
27. februar 2011
nexr
27. februar 2011
next*
27. februar 2011
u35205
u35205
Nextiiii
27. februar 2011
sej boma nextale..trenutno js bol pišem Miranda and her life..lahk tut tisto preberete če vam bo ušeč..drugač pa tole pol nextama al pa ju3...
01. marec 2011
u35205
u35205
OK
01. marec 2011
u35205
u35205
Pleas next
02. marec 2011
ok js kot ines 1 del napišem še.. (to pa se mi ni res zgodilo še da smo šli tja..)
Jasna je bila vesela za mene. Ona je bil često zagledana v tistega kitarista ki je bil prav tako mlad. Odločili sma se da grema v mesto in na sprehod po Ljubljani. Kupili sma si tudi sladoled. Zvečer sma se vrnili domov in mama mi je rekla naj se pripravim ker gremo čez 2 dni k Vodetovim na obisk. Bilo me je tako sram. Tudi Jasno je povabila zraven in Jasna je z veseljem privolila. 2 dneva sta hitro minila. Ko je prišel tisti dan sem spet postala živčna kot na generalki pred koncertom. Ko smo popoldne šli v avto me je Jasna mirila. Potem pa smo prišli do njihove hiše v Dolu pri Lj. Bila je velika razkošna hiša. Pri vratih nas je pozdravila Petrova mama. Dala sem ji roko in se nasmehnila. Vstopili smo v hišo in v dnevno sobo. Tam smo se vsedli in Petra ni bilo tam. Z Jasno sma se nekaj pogovarjali in se ves čas samo smejali. V tistem trenutku pa je v sobo vstopil Peter. Pozdravil je in njegove oči so bile usmerjene k nam. Potem so se najine oči srečale. Nasmehnila sem se mu in on se mi je na široko nasmehnil s tistim njegovim sladkim nasmehom. Skoraj sem omedlela a me je Jasna spravila k sebi....
03. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg