Forum
u126715
u126715
Živjo.Sem Katja.Stara sem 14 let in sem v 9.razredu.Živim v Ljubljani.

Imam najbolšo prijateljico Niko.Je moja sošolka.

Imam mlajšo sesto Aniko.Stara je 10 let.

Na šoli je tudi punca ki je zelo popularna.Ime ji je Zala in me sploh ne mara.Dobi vsakega fanta katerega si zaželi.

**************************************************************************************************************
Zjutraj sem vstala in se odpravila v kuhinjo.Naredila sem si zajtrk.Po zajtrku sem se oblekla in naličila.Počesala sem svoje dolge rjave lase.Vzela sem torbo in se odpravila v šolo.Tam je že bila Nika.Objela sem jo in skupaj sva odšli v razred.Prvo uro smo imeli kemijo in bilo je zelo dolgočasno.Skoraj celo uro sem spala.Končno nas je rešil zvonec in odšli smo na hodnik.Tam je bila tudi Zala in kot vedno me je začela zmerjati.Bila sem žalostna in odšla sem v razred.Drugo uro smo imeli matematiko.Profesor Novak nam je razdelil teste jaz pa sem čisto pozabila da pišemo.Večino sem kar znala saj mi gre matematika kar dobro od rok.Tretjo uro smo imeli športno vzgojo ki je tudi moj najljubši predmet.Skakali smo v višino.V tem sem zelo dobra in skočila sem največ.Ko smo se preoblačile v preoblačilnici me je Zala začela ozmerjati s kengurujem.K sreči sem bila že oblečena in jezno sem odšla ven.Šla sem na stranišče in se zaklenila.Jokala sem doker nisem zaslišala zvonca.Odpravila sem v razred.Imeli smo biologijo.Prisedla sem h Niki.Začela me je spraševati.Pogovor je potekal tako.
Nika:Kje si bila?
Jaz:Na WC-ju.
Nika:Zakaj?
Jaz:Morala sem oprati jezo nad tisto zmešano Zalo.
Nika:Kaj pa ti je spet rekla?
Jaz:Ker dobro skačem mi je rekla da sem kenguru.
Nikao že še videla.
Nato pa je v razred stopila profesorica Ivančič.Ura je bila kar zanimiva.Peto uro smo imeli prosto.Z Niko sva odšli v garderobo.Tam sva bili pol ure nato pa sva odšli domov.
****************************************************************************************************************
Next??
Mnenje??
30. marec 2013
u125787
u125787
next
najbolša:3
30. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg