Forum
zgodba je izmišljena gre pa u men moji prijateljici bff bridy in pa moji simpatiji!!!
20. januar 2011
tako lepo sanjam o nejcu in meni sediva na plaži glih ko me koče poljubiti pa... polly zbudi se šolo boš zamudila. mami!!!!! saj je ura komi 6.15!!! saj veš da moreš bol zdravo živeti kot si doslej in zato boš od danes naprej zjutraj zajtrkovala samo zdravo hrano!!! dej no mami sj veš da se jst zjutri rajš odpovem zajtrku u korist temu da lhko dlje sanjam u nejcu sm si zamrmljala .kaj si rekla!?? nič nič mai da maš prav no mami oddide iz moje sobe jaz pa se komaj zvlečem iz postelje si umijem zobe se počeše in vse kar je še potrebno nato pa zazvoni telefon kliče me... nadaljujem???
20. januar 2011
next
20. januar 2011
u35501
u35501
ja polly next, ka boš kej napisala!!!Me prou zanima.!!!hh!!
20. januar 2011
bridy hy dans prit ob 2 v park ti morm neli nujnga povedat pa ne bi po tel.
j:okey
be vidma rtm by by
j:ja okey rtm by
no komi sm ćakala da se dobimo potem pa mi na msn njec napiše...
21. januar 2011
u31432
u31432
next
21. januar 2011
u35501
u35501
n
ne
nex
next
nex
ne
n
22. januar 2011
komentirite: http://www.igre123.com/forum/tema/ljubila-sm-ga-on-pa-me-je-posilu/13314/ , plis komentirite
22. januar 2011
hy a se pol dans vidmo a ne
j:ja itsk(to sm napisala čeprav nism mela pojma)
n.a ti sploh veš o čem govorim
j: ja ,no ne glih
n:ja breda pa nejc s hota
juhej zaupijem
j:no okey se vidmo
n:ha okey byby no veš sam še neki ti morm povedat zlo nuunga no veš jst te....
srce mi je bil ko pr norcih pol pa mi kr naenkrat crkne računalnik fak si rečem ka pa zj no nič in se grem zrihtat za u park prvo pridem tja itak jst za mano pa še breda n.h in n.s pol pa breda reče no veš midva z nejcom s. jst:ja vem kota
b:js no nejc ti je hotu neki povedat sam po tem ku si ga skenslala na msnju se ti ne upa
n: ja
j: joj sorry res nism kotla sam mi je računanik crknu veš sam zlo zlo si želim zvedet ka si mi hotu povedat
pol pa nejc s tk naglas prdne da se usi začnemo režat in pozabmo na to da bi mi nejc h mogu neki povedatno pol gremo na sladolet nato pa še u luna park midva z nejcom h sma skupi bridy pa nejc s pa skupi no skratka mamo se res ful ful... kul no pol pa se počasi odpravimo domov pol pa nejc h reče no nejc s ti posprem bridy tvojo novo punco jst bom pa polly nejc s
24. januar 2011
pa reče ja ti bop pa tvojo bod..nejc h:ma tih bot ne ga poslušat midve z bridy pa se sam nasmejema no pol pa gremo vsak za sebe in ko končno pridema do vrat moje hiše pa se nejc h skloni in.. nadaljujem še dans če bote rekl next!!!!
24. januar 2011
u35501
u35501
next!! js bi res rada vedla kaj bo naprej!!!!
24. januar 2011
no in pol pa mimo prleti sosedov pes in me spotakne da jst padem na njeca h pol seneki časa gledama pa prleti mim stojanšek nejc in naju zmoti pol pa ga odvleče stran kr mu more povedat da je bridy zaliznu no jst pa grem gor v mojo sobo pa mi njec pošle sporočilo sorry zarad nejca s mal je čudn hh aja rtmffff
omg si rečem pol pa ga pokličem in mu rečem hy eh sj ni nič
n:no zdej ku si že glih poklicala bi ti neki povedu
j:ja okey kaj pa
n:ni veš...am...veš...jst sm v tebe a bi hodla z mano
nekii časa sm bla kr tih
n:nejc pa polly???
J:ja
N:kk si se odločla
j:jaaa
N:ql no se vidma love you nočko
j:nočko ly
drug dan se zgodi ustanem pol pa na vratih pozvoni in pred vrati stoji...
24. januar 2011
u35501
u35501
next!! hh!!!
26. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg