Forum

Heei upam da vas ne mot to je moja najljubša knjiga in rada bi da bi jo tudi ve prebrala prek mene.
Napisala pa jo je Nejka omahen

Začnem pisat zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. april 2011
Ja , piši !!
30. april 2011
ti kr
30. april 2011
u39418
u39418
ja piši jo
30. april 2011
u45980
u45980
30. april 2011
Ja, začni!!
30. april 2011
Začni takoj
30. april 2011
neext !!
30. april 2011
NEXTiiii !
01. maj 2011
u20423
u20423
piši piši
03. maj 2011
SEPTEMBER
-Prvi šolski dan in moja neznosna družina

Sedela sem pred ogledalom v naši sobi in si česala lase. Madonca kako sem grda, sem pomislila. Zavisto sem pogledala proti Brini,ki je na ležala na tleh in delala trebušnjake. Svetli lasje so ji vihrali okrog obraza. Utrjevala je svojo postavo. Vsako jutro trideset trebušjakov.
Sem že! je vzkliknila in skočila pokonci.
Brina je lepa. Ima svetle lase in velike,sive oči.. Nos ima majhen in lepo oblikovan. Ne tako kot moj, ki štrli malce navzgor. Njena postava je popolna. Poje preveč čokolade, zato zjutraj telovadi. Fantje se kar lepijo nanjo. V sedmem razredu je hodila kar s tremi. Jaz pa še z nobenim. No mogoče bom pa letos dobila fanta.
Seveda pred Brino vsega tega ne bi priznala. Vedno ji govorim, da sem lepša od nje. In potem čisto popeni. Jasno, da to ni res. No, tudi moje oči so sive in velike. Vendar imam lase temno rjave barve. Po očetu. Postave mi ni treba utrjevati .Brina pravi, da sem prekla. Morda ima prav.
Vrata so se odprla in v sobo je planila Aleks z veliko pomarančo v roki.
Jutranji vitamini! je vzkliknila. Punci, tudi vidve bi morali bolj skrbeti za zdravje!

NEXT?
03. maj 2011
NeexT
03. maj 2011
po 6 nextou bom skoz nextala!
03. maj 2011
u44208
u44208
next
03. maj 2011
next
03. maj 2011
Alo sej fajn, da poveš ludem da obstaja in da je ful fajna... Sam nevem u čem je fora da prepisuje.
03. maj 2011
ja zato kr je moja najljubš knjiga pa če je kdo ni bral ane....
03. maj 2011
nexty
03. maj 2011
Next!
zakon ;P
03. maj 2011
u45750
u45750
Lol, sej si lohk gre u knižnco iskat folk -.-
03. maj 2011
Aleks je blazno pametna. Kar naprej je z nosom v knjigah. Pa ne v pustolovskih, kakršne so všeč meni. Iz knjižnice vsak teden cel kup raznih enciklopedij in slovarjev. Stara je enajst let, pa že tekoče govori angleško. Mama pravi da je genij.
Ampak vsaj lepa ni. Njeni lasje so svetlo rjave barve. Oči ima modre po mami. Njen obraz ni preveč pravilen. Usta ima prevelika. Pa še suha je, kot jaz.
Pomaranča, se je namrdnila Brina. Aleks, zresni se! Le kdo na svetu še zjutraj je pomaranče?
Pomaranča je zdrav sadež, je začela Aleks. Vsebuje več vitaminov...
Že veva, sem jo prekinila. Včeraj si nama povedala. In predvčerajšnim.
Dekleta! je v sobo prihitela mami. V eni roki je držala časopis, v drugi pa mokro brisačo. Samo še dvajset minut časa imate! Silvija, Brina, saj še nista oblečeni! Poglejta Aleks. Vsa sveža je in lepo napravljena. Zgledujta se po njej!
Ja mami, sem zagodrnjala. Nato sem se začela smejati.
Kaj pa je? me je zmedeno pogledala.
Nič, samo dva različna uhana imaš na sebi, sem izdavila med smehom.
Mami je panično stresla s svetlimi lasmi. Za svojih sedemintrideset let je videti dokaj mlada. Oblečena je bila v moder kostim. Velja za najlepšo učiteljico na šoli. Ponosna sem nanjo. Škoda le, da ji nisem nič podobna. Vse imam očetovo: temne lase, sive oči.
Z vzdihom sem stopila proti omari. Iz nje sem potegnila stare kavbojke in zeleno majico. V naglici sem oblekla obleko nase. Brina me je z gnusom opazovala.
Spet boš oblekla te kavbojke? se j namrdnila. In to majico grozne barve?
03. maj 2011
NEXT?
03. maj 2011
u20423
u20423
nextt next
03. maj 2011
Omajgat no sej vem da je kniga ful fajna. nebi pol rajš tole napisala:
█LUDJE USI TISTI KI RADI BERET SI U KNIŽNCI SPOSODTE KNJIGO SILVIJA-NEJKA OMAHEN. JE ZELO DOBRA KNJIGA NAPISANA V MLADOSTNIŠKEM STILU.█
Ne pa da tule neki prepisuješ. Tisti ki pa ji pišete next ste pa tut pametni. A ne lažje in velik bolš za oči da berete normalno knigo ko pa da tule ti pikica18 prepisuješ
03. maj 2011
u45750
u45750
Chambrella: AGREE A LOT
03. maj 2011
03. maj 2011
ja sam razlogi zakaj je dobr da piše tut kle:
1. zto k eni nimajo časa it u knižnco in če smo že na kompu lahk saj mau preberemo to
2. ko pridš u knižnco se nikol ne spomnš na knjigo ki si jo hotla uzet (saj pr men je tko)
3. res je da si bl kvarmo oči če beremo na kompu ampak poglej s te strani js npr. nimam zjutri cajta ker se rihtam za šolo, dopoldne sm u šoli, popudne delam nalogo in hodm tečt in pa vn s frendi, zvečer pa ima ostane mau časa za učenje in komp. beremsamo pred spanjem in s tem si še bol pokvarm oči ker ne berm pr svetlobi sonca ampak pr svetilki.
4. nekateri res radi beremo zgodbe ki smo jih že prebral
5. in nazadnje ušeč mi je da pikica18 piše to knjigo. edino kar je je da bi mogla po svoje pisat ne pa čist preisovt. preber si u knigi pa napiš po svoje. kej spremen in tko nprej.
drgač pa nexttttt
03. maj 2011
hvala binkooo in če že maste tko butasta zamisli jih obfržte zasebe!
04. maj 2011
u20423
u20423
next
04. maj 2011
Next?! ;D
05. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg