Forum
Silver je spet v napolnjeni kadi padala v trans. Spolzela je pod vodo da se je njen pogled zmeglil in zaprla oči. Mislila je da je ptica ki lebdi nad Brownovo hišo in jo gleda iz viška kot mravljo.
Slišala je butasti gong kako ropota in naznanja čas kosila...Čakaj! Ali je to res gong?
Silver je glavo pomolila iz vode in zaslišala glasno bobnanje po vratih.
Silver Sky! Takoj se spravi ven iz kopalnice na kopanje čaka še Hanah Herwic!
Hitro je stopila iz banje in se ovila v brisačo. Spustila je vodo in medtem ko je voda odtekala je gospodična Andreas vdrla v kopalnico...
24. september 2016
Next
24. september 2016
Gospodična Andreas jo je pogledala z svojimi majhnimi očmi in svoj tanki prst uperila vanjo, in potem se na vrata. Silver se je hitro pobrala iz kopalnice ampak kakor hitro je šla bi jo butnila Hanah. Silver se sploh ni ozirala vendar je le zavila v svojo sobo.
Za seboj je glasno zaloputnila vrata in spolzela na svojo posteljo. Tega nemorem več je zavzdihnila ko je iz omare jemala oblačila. Kako je lahko gospodična Andreas dobila muho le na naju?
Nevem ampak bolje da jo hitro odmakne!
Pri večerji mi bo spet namenila njeno odurno kazen!
Saj ne bi!
Bi! bi! prejšnje leto je to delal Rico se spomniš!?
Saj res!
Silver Sky:

Hanah Herwic:

Amy Green

Gospodična Andreas

24. september 2016
Next
24. september 2016
Gong je zadonel in punci sta stekli iz sobe, se spustili po stopnicah in zavili v jedilnico tam so na stari rdeči preprogi že sedeli drugi zato sta se le usedli.
Gospodična Andreas je že prebirala imena. Gordon Gangsley, Alen mochistci,Hannah Herwic... Huh njeno ime je naslednje na listu! Amy Green in Molly Mendes.
Gospodična! Niste prebrali mojega imena!
Aha Silver Sky spet zamuja na večerjo. Ta teden čistiš okna in začneš z večernicami!
Ohhh... Seveda gospodična Andreas.
Zdaj pa začnite z večernicami! In ko končate pojejte ribjo juho potem pa v sobe jutri je test matematike!
PO VEČERJI
Se neboš učila matematike?
Ne raje bom šla v knjižnjico in vzela kakšno knjigo o živalih. Greš z mano?
Ja ampak se bom tam raje učila.
Ok kakor hočeš!
Nase sem navlekla sveter in odšla. Amy je prihitela malo za mano.
25. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg