Hei hoj! Najbršš najprej pomislš k vidš napis domača glasba na narodnozabavno.... ampka počak! tuki ne bo tkoo zanima me kdo posluša skupino Siddharta. Glasuj z Da ali NE pa še napiš kkšn coment..... pa seveda nekei pravil:
~ brez oglašvanja drugih forumou na moiem forumu (če pa res morš oglašvat dei rajš moj forum na drugih forumih )
~ tisti k se ne strinjate d je Siddharta = se ni treba prtožvat z BBU.... al kei podobnga, sam odf*** ali odidi..... no pač tukei večinoma sodelujejo tisti k so feeen siddharte.....
~ brez kreganja, čeprou mate usi pravico izrazit svoje mnenje
~ mejmo se fajn...
zdei pa izpolni tole glasovanje oz. anketo:

A si feeen skupine Siddharta oz. jo poslušaš najmanj 100× na dan?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2013
ja itaak ju3 greem na konceert komi čakaaam u cankarjeeu
16. junij 2013
blagoor, jst pa nemorm, kr nimam prevoza weeww ja -> LP se mei!! pa uživei k bodo zažgal - ne se preveč oblečt k ti bo vročeee
16. junij 2013
ajooooiii škodaa......bom oblubiim haha ne skrbii sm že zbrala oblekco
16. junij 2013
moi sošolc gre tud donsss.... jst tudddddddd, ampak nemorm, ni me povabu glih pa.... no sei bodo mel še velik koncertou.... mam še velik prložnosti - uživeii!!!
17. junij 2013
pa zakaai se nisi samaa povabla zraun ......ei epsko je blo rees naibolši koncert ever
18. junij 2013
sm slišala ja,... škoooda..... sei bom gledala pop-in po TV, pa bom kei zvedla..... dddddddddddddddddddddd
18. junij 2013
eii, aja pa a bi lahko glasovali za siddharto!!!! vem, d sm rekla d nebom oglašvala sm to je za siddharto (1. in zadnjič se tuki oglašuje!) a lahko tisti k mate radi - ne, obožujete siddharto, dejte glasovat na : http://www.igre123.com/forum/tema/kdo-je-boljsi/54452/10 pa napište samo SIDDHARTA in je to to.... nčč druzga ne rabte... ok??? hwalaaaaaa
20. junij 2013
če vam ni boljša hilary duff, seveda dd
20. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg