Forum
You know rules ☺

Jessie Ware as mom Linda Snow

Kylie Minogue as agent in Greece

Rowan Blanchard as Ruby Snow

Marcus Gunnarsen as Jack Dunlop

Paris Berelc as Ruby's sis

Rachel Crow as Shay O' Malia

......................................................
FIRSTABLE

Z tresočimi rokami sem prijela list papirja, katerega moram vsak hip prebrati pred celotno šolo. Opazno sem bila živčna, pogoltnila sem težko slino. Do mene je prišla Shay, moram reči, da mi vsenomer stoji ob strani.
,,Saj bo,'' me je poskušala pomiriti, ko so me poklicali na oder. Zavzdihnila sem in pogumno odšla na oder, čeprav se mi ni zdelo dobro, da se delam pogumno in mirno. Pogled mi je zastal nad očmi, kjer naj bi bila publika. Vklopila sem mikrofon, pogledala Shay. Pokimala mi je. Začela sem brati. Čista tišina je bila. Z očmi sem poskušala najti tudi moj razred. Zadnja poved, zavzdihnila sem še enkrat in jo prebrala, nato pa stekla z odra. Glasen aplavz. Nerodno. Mogoče bi morala ostati še nekaj časa na odru in se... prekloniti? Nah, me je pač prevzel strah.
,,Vidiš, je bilo tako hudo,'' sem za seboj zaslišala smeh. Preden sem se obrnila sem prahnila v smeh in rekla ,,Kaylee, še ples'' in še enkrat ponovila ,,še ples''. Pred zadnja točka je bila naša plesna točka, na Faded od Alana.
,,Še to spravi čez in bo. Ne morem verjet, da gremo še danes skupaj v Grčijo!'' je rekla ko je Shay prišla do mene. Objela sem jo. ,,Tudi jaz težko verjamem! In še Jack gre z nami!'' sem rekla čisto navdušena.
No, ja.... glede Jacka. Vanj sem že zatreskana, kolikor se jaz spomnim od leta 2014. Že spet poletje, haha. Pa on ve glede tega? Ne... še.
Ko smo odplesale naš ples sem ga z navdušenjem iskala. Kajti, samo še ravnateljica ima govor in potem se uradno začne poletje. No, če smo natančni zame... poletne počitnice.
,,Pojdimo v gornje nadstropje, itak učitelj Denis ne bo opazil'' sem rekla in se zasmejala. Za nami je stekel Jack. Zaslišali smo dretje učencev, ki so hiteli v 5. nadstropje, kjer smo bili mi. Med seboj smo se objeli. No, razen mene in Jacka. Z Shay sva se vrgli po tleh in se objemali. Ko sva vstali naju je Kaylee vprašala zakaj se z Jackom ne objameva.
,,Ker najljubše objemam na koncu,'' je rekel in se zasmejal.
,,Awwwww'' - ,,UUUUUU'' sem zaslišala kako me je Kay izzivala.
,,Ne pretiravaj Kay, najboljša prijatelja sva,'' sem rekla in ga še enkrat močno objela.
................................................
Upam da je začetk ok
Vprašanja, mnenja, itd??
Next?
25. junij 2017
Ja itak da je
Vprašanja, mnenja, itd??Ful dobr!!!!!!!
Next?
Neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt!
25. junij 2017
Next
25. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg