Forum
Velik ljudi je žalostnih al pa clo depresivnih... č maš tut ti, si pa mela tako izkušnjo al se ti pa zdi da lahk pomagaš si odprla pravo stran. No tukej loh napišš karkol v zvezi s tem/kej kar je teb pomagal al se ti pa zdi da bi mogoče komu drugmu... to vklučuje kkšne vaje za samozavest, spodbude, kkšne videe k so pomagal tebi al so pa nasplošno antidepresivne,...
.
bi pa tut z veseljem vedla kako se počutjo tisti (v tem primeru ti) ki so bbiskal to stran..tko da označi na anketi:

Kako se ti počutš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2012
men je pomagal čeprov nevem glih zakaj..
14. december 2012
14. december 2012
aja... pa če ti je kej pomagal lajkej...........................ne pozabte.. loh napišete tut kkšne svoje izkušnje al kej tazga
14. december 2012
Js sm 12 in mam prjatle... ampak učasih ne vejo usi kako se počutm. pa čeprov jst ne vem, zakaj ampak postanem žalostna oz mal depresivna. To ne upliva ravn na prjatle pa to ampak mi je velikrat tut težko vse zadržat v seb kr naprimr nočm strašit staršov. K pa povem prjatlom me pa velikrat ne jemlejo resno. no.. skratka js si nočm rezat žil k me je strah da bi preveč bolel ampak pomojm je to bolš.. poleg tega sm pa odločena, da ne bom nikol kadila. Ampak krkol že... v življenju mam še velik stvari k bi jih rada izpovnla. Rada bi postala veterinarka in pomagala živalim in to bi res rada nardila, zato ne bom obupala.

p.s. - prjatli ti loh fuul pomagajo, če te uzamejo resno.
09. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg