Forum
u133017
u133017
ϟhooojϟ

ja... nova zgodbica z 1D!!! pač dobila sem zamisel... govori o punci ki se zaplete s članom 1D....... pač upam da vam bo všeč!
rules:
ϟ brez oglaševanja!!!
ϟnapiši ''next'' pod koment
ϟne uničuj teme!
ϟgrde komentarje zadrži zase!

evo prvi next!

ϟAnnabel speakingϟ

''yeees!!! tooo!!'' bolj vesela v življenju še nisem bila! končno je oči popustil in mi kupil karte za na koncert od 1D ! bila sem zelo vznemirjena saj je koncert že jutri! začela sem razmišljati kaj naj oblečem. takrat je zazvonil moj Iphone. pogledala sem kdo kliče. bila je moja bff Ashelline. takoj sem se oglasila.
''Ashelline! nemoreš verjeti kam grem jutri!''
''ti pa nemoreš verjeti kam grem jaz!''
obe v en glas sva zakričali ''na koncert od 1D!!!'' ''kaj? ti greš tudi?'' sem vprašala. ''daa seveda!'' je zavreščala nazaj. ''bog, končno bom lahko v živo videla Louisa!'' je očarana rekla! ''jaz pa Harry-ja.nemorem verjeti da ga bom videla'' sem rekla in razmišljala kaj naj mu rečem. ''moram iti!'' sem rekla in prekinila saj sem po stopnicah zaslišala korake! bila sem začudena, saj živim sama v hiši za goste. in to še zadnji dan, saj jutri dopolnim 18 let in se bom preselila v svojo hišo! zgledam že precej odrasla, za mojo starost. odprla sem vrata in zagledala prijateljico Stephanie. ''Steph, kaj pa ti tukaj delaš??'' ''prišla sem pozdravit in pogledat kako si!'' nekaj časa sva se pogovarjali potem pa je mogla iti. zaprla sem se v sobo in odprla omaro....

ϟStephanie speakingϟ

šla sem ven iz hiše Annabel in se napotila po ulici v klub. hodila sem v temi in kar naenkrat se je za mano znašel tip z kapuco. bilo me je strah in želela sem stečti stran. tip je rekel ''ne boj se. ime mi je Zayn. sem iz skupine 1D'' dal si je dol kapuco in videla sem Zayna. odprla sem usta in nisem jih mogla zapreti. vanj sem bila zatrapana že dolgo časa!.....

upam da ni preveč bedno!
next?
30. april 2013
neext!
30. april 2013
u133017
u133017
še en next
30. april 2013
u121935
u121935
neexzt
30. april 2013
u133017
u133017
jutr next dobite <33
30. april 2013
u133017
u133017
ϟZayn speakingϟ

sprehajal sem se po ulici ker mi je bilo dolg čas. nisem vedel kaj naj delam. kar naenkrat na ulici zagledam prečudovito dekle. nekaj časa sem jo gledal potem pa sem šel k nji da se ji predstavim. bala se je, saj je mislila da sem kakšen zločinec. rekel sem ''ne boj se. ime mi je Zayn.sem iz skupine 1D.'' dal sem si mojo črno kapuco dol in stopil zraven dekleta. ''Steph.'' se mi je predstavila. ''je to krajše za Stephanie?'' sem vprašal ona pa je le pokimala. nato je spregovorila '' veš, nerada priznam, ampak zeloo sem zatrapana vate.. pa ne tisto, kakor vsa dekleta na svetu. ampak zares!'' pogledal me je ''tudi ti si meni všeč. koliko si stara?'' ''19 let imam.'' se mi je nasmehnila in stopila bližje ''greva na pijačo v bar?'' me je vprašala. ''veš, vsi bi me začeli napadati. greva raje k meni domov. tam imam pijačo'' sem ji odgovoril in poklical taxi. peljala sva se do mojega doma in vztopila. ''boš viski?'' sem jo vprašal in vzel dva kristalna kozarca iz police. ''prosim, lahko!'' se mi je nasmehnila natočil sem viski in ji dal kozarec. ona je pila zelo počasi, jaz pa kar precej hitro. natočil sem si še en kozarec in ga poskusil počasi piti. verjetno je bila kriva pijača, ali pa to da mi je bila Steph zelo všeč, stopil sem do nje in jo poljubil. zelo dobro se je poljubljala. mislim da ji je bilo všeč saj je skoraj da vzdihovala. približal sem se ji s telesom. nekaj časa je vzdihovala, potem sem se pa pomaknil proti postelji. roko sem ji dal pod majico in ji želel sleči majico. ''Zayn, oprosti ampak še nisem pripravljena!'' je hitro rekla in se malo odmaknila. ''razumem. to bi bilo verjetno tebi prvič.'' rekla je da more it domov, saj je že pozno. v slovo sem jo poljubil in ji v roko dal mojo številko...

ϟAnnabel speakingϟ
brskala sem po omari in živčno iskala kaj bi bilo vredu za oblečti. končno sem se odločila za raztrgane kavbojke in majico z napisom ''FREE HUGS''. bila sem zadovoljna z izbiro. odpravila sem se spat saj je bilo že zelo pozno..... zjutraj sem se zbudila vsa vesela. pojedla sem palačinke in poklicala Steph. Steph mi je vsa navdušena voščila za rojstni dan in rekla naj nujno pridem k njej ker ima nekaj za povedat. napotila sem se k njeni hiši.....

a) je zgodba vredu?
b) kaj se bo zgodilo na koncertu?
c) pripombe? pohvale?

next???
30. april 2013
u123285
u123285
a) je zgodba vredu? super jee
b) kaj se bo zgodilo na koncertu? uff nevem..
c) pripombe? pohvale? ni pripomb. najboljšaaa...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. april 2013
u133017
u133017
iii hvala.... še vsaaj en next
30. april 2013
omg nekšttttt zdaj ploooooošim
01. maj 2013
aja pa
a)omg še sprašuješ
b)meybe bodo jo povabili na oder nea vem
c) nothingg
01. maj 2013
u133017
u133017
okej nextam zdaaj <33... sam a lohk mau oglašujete temo naokol??
01. maj 2013
u133017
u133017
bom nextala jutri oz. dons k je že poznoo
01. maj 2013
u129782
u129782
Neeeeeext sam mot me k ni slovnično,pa ločila pa velik začetnice -.-
01. maj 2013
u133017
u133017
haha, okej se bom potrudila....
01. maj 2013
u133063
u133063
fuul zakon,sem začela brat in vau
a ) zgodba je cool
b )nekaj neverjetnega se bo zgodil
c )zakon................pa še ,to je vse
aja in bi lahko kdo bral mojo zgodbo,je naslov potovanje vile,in oprosti ker sem napisala v tvojo temo
01. maj 2013
neeeeeeext!!
01. maj 2013
u133017
u133017
jutri dobite next :** pa omg kar 5 nextov <33 hvala vam pikiji
01. maj 2013
u133017
u133017
ϟStephanie speakingϟ

Poklicala sem Annabel in ji rekla, naj nujno pride k meni. Želela sem ji povedati kaj se je zgodilo včeraj! Medtem ko sem čakala sem iz žepa vzela telefonsko številko, ki mi jo je včeraj dal Zayn. Rekla sem si da mu bom napisala sms. Začela sem pisati:

Zdravo!
Nevem če se me sploh še spovniš od včeraj. Sem Stephanie. Bi se mogoče danes dobila?
L.P. Steph

Razmišljala sem če želim zraven dodati še srček, ampak sem si premislila ko je pri vratih pozvonilo. Šla sem odpret in bila je Annabel. ''Hojla! Kaj si mi želela povedati?'' Me je vprašala in vstopila. ''Stopi z mano v kuhinjo, da ti razložim.'' Sem ji odgovorila, ter stopila v kuhinjo. Pristavila sem vodo za čaj. ''Včeraj, ko sem šla od tebe, sem srečala Zayna. Vem da mi ne boš verjela, vendar me je povabil k njemu na pijačo.'' Globoko sem vdihnila in želela nadaljevati, vendar mi je Annabel vskočila v besedo. ''Hej, ti meni to resno? Misliš Zayna Malika?'' Gledala me je in mi nakazala naj nadaljujem. ''Da, Zayn Malik. Šla sem k njemu in poljubil me je! Potem mi je dal njegovo številko.'' Annabel je na srečo verjela mojim besedam. ''No, kakorkoli, zdaj moram oditi, ker je čez eno uro že koncert.'' Je še rekla in odšla....

ϟAnnabel speakingϟ

Šla sem od Steph, naravnost domov, da se uredim. Ko sem prišla v mojo hišo sem stekla po stopnicah v kopalnico. Tam sem se naličila in oblekla. Stopila sem ven in poklicala Taxi. Po 10 minutni vožnji sem prispela pred dvorano. Tam je bila velika zato gneča, zato sem kar začela čakati. Medtem ko sem čakala sem zagledala moji najhujši sovražnici, Tay in Nicole. Zakaj sta moji sovražnici? Tay, ki je stara 20 let (vendar hodi na faks z mano ker je ponavljala) osvaja mojega očeta. in Nicole mi je dobesedno speljala fanta. Sovražim ju!
Končno, po več urnem čakanju sem prišla v dvorano. Koncert se je ravno začel. Prebila sem se bližje odru. Opazila sem, da Harry strmi vame. Nasmehnila sem se mu, on mi je pa pomežiknil! Bila sem vsa iz sebe. Takrat sem zagledala Steph. ''Steph, kaj pa ti delaš tukaj?'' Sem ji zakričala na uho. ''Zayn mi je dal brezplačno karto!'' Mi je odvrnila in odplesala proč. Po koncu koncerta sem šla k Harry-ju, da mi da avtogram. Nasmehnil se mi je in napisal:
Harry Styles~ 051224756
Pogledala sem številko in vprašala. ''Je to tvoja telefonska številka?'' Harry je pokimal in z ustnicami oblikoval '' Call me!'' ......

02. maj 2013
u133017
u133017
aja, sem zadosti slovnično pisala?
+ neext???
02. maj 2013
u123285
u123285
jaaa..
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtt
02. maj 2013
u133017
u133017
še vsaj 2 nexta
02. maj 2013
Neeext !!
02. maj 2013
neeeeext!!
04. maj 2013
u133063
u133063
next
04. maj 2013
u133017
u133017
jutri nextam :**
04. maj 2013
u133017
u133017
ϟAshllene speakingϟ

''Oo, boog...'' Sem kričala saj nisem morala verjeti kaj se dogaja. ''NA KONCERT OD 1D GREM!'' Bila sem... Navdušena!!! Začela sem brskati po omari, da najdem kaj primernega za na koncert! Odločila sem se za črne raztrgane pajkice in rdečo majico z napisom 1D. Kombinacija mi je bilo všeč. Le še ena ura do nastopa. Sem si mislila.. Odločila sem se da kar grem, da nebom čakala.
Sedla sem v taxi in naročila naj me pelje na Avander street 12. Tam je bila dvorana v kateri bo koncert. Ko sem prišla tja (30 min prej) ni bilo skoraj nobenega, zato sem se odločila da grem v Starbucks na kavo. Vstopila sem v kavarno in šla k pultu ''Zdravo Ash! Kaj boš?'' Me je vprašal Zack. Ja, tukaj v Starbucksu me poznajo, saj delam tukaj ''Kapučino. Hvala Zack!'' Vzela sem svoj kapučino in sedla k mizi.

(to sem jaz)
Srkala sem kapučino ko je do mene pristopil.... Louis! oo bog.. te očii... Sem si mislila. ''Zdravo! Sem Louis Tomlinson.'' Je rekel in sedel. ''Ah, itak da vem kdo si! Ni se mi treba predstavljati. Ashelline Mc'Solve!'' Sem hiperaktivno odgovorila nazaj. ''Všeč si mi!'' Je rekel. To je bil kar precej velik šok! ''Okeej... A se lahko pogovoriva po koncertu?'' Sem vprašala. ''Da, seveda! Mi lahko daš telefonsko?'' Pokimala sem in mu na listek nakracala svojo telefonsko. On je odšel, jaz pa sem ostala sama...
Ko sem se napotila proti dvorani sem dobila sms. Iz torbice sem vzela telefon. Sms je bil od neznane številke.......

Veem ful bedno samm.... next??
05. maj 2013
neeeeeeeeeeext
novs bralka
05. maj 2013
neeeeeext!!
05. maj 2013
nekštttttt
05. maj 2013
Neext !!
05. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani