Forum
pač še ena zgodbica bo pa braz one direction k se mi zdi da jih je že dost.. (p.s. tut jz sm nihova fenica pa to sam bom pač neki mal drgač nardila)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DRIN DRIINNNN. prznam znorela bom če bom še enkrat slišala ta glupi zvok medtem k sm z ash, sel, katy in tjašo men vojno o tem kera ma bloše šuhe... lih kadr sm jz navrst me proklet zvonc izda... -.-'' resnično nemaram šole...
pozabla sm se prectavt sm ayla in sm stara 13 let. sm normalna njstnica, no pomoje sm :Đ, mam 4 najča prjatlce in ja nevem kaj bi braz nih... mam ful rada hip hop. sovražm pa kemijo in te reči. čeprov priznam da so poizkusi včasih dobri... uglavnem sm zalublena v enga tipa iz paralelke tipo mi je čist uredu mojim frendicam se pa nezdi lih neki baš. usake uči majo svojga malarja

ash je ful vredi punca skoz je prpravlena pomagat. trenira jahanje in je dobra u šol.
sel je človk k te bo skoz naseju že sam nen smeh te nasmeje in ja punca je pravi sonček. igra kitaro in sovraž telovadbo čis tko kd jz
katy je človk k te zna poslušat in če maš problem se ubrneš nano k ti skoz zna svetovat. ženska bo vse nardila da bi jz, ash, sel in tjaša pršle skup z našimi simpatijami. ona trenira smučane in je dobra čeprov prav da je zaneč..
tajša pa je ena izmed unih ta pametnih in ti bo skoz pomagala pr nalog in temu, ona bi mogla jit za učitlco. use neki treniramo in tut ona ni izjema, trenira rokomet in je zadne čase nora na telovadbo...
tok o nas želim si 3 nxte pa napišem...

al boš brav/la?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. september 2012
hahaha next!
16. september 2012
hoho pučak še na 2 nexta
16. september 2012
u70391
u70391
Next
16. september 2012
-.- grrr!!......plosim sam zamee.... puppy eyes

16. september 2012
joj kok je srčkan no....
16. september 2012
next!

evo trije next! dej no!!!!!! plosim plosim plosim
16. september 2012
na željo barbare in njene sikce in pa niikice... en kratek next.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
lih gromo ukol vogala in se jz zabijem u matica k je lih lavfu ig klasa in me skor podru natla.
pa ne da bi se tip upraviču pa šeu naprej tko kd je po bontunu mi je nahodniku naredu cele bruke zato k se je začev dret: '' oh ayla sory k sm te zbiv nism te hotu upam da is še zmer zalublena vame tko kd si bla in da mi uprostiš tole nesrečo!'' sj bi mu oprostila če bi izpustu un del z tem da mi je ušeč pa to. uglavnem kokr hitr sm se loh sm se pobrala u razred in nism nč rekla. kd de niblo že unu na hodniku dost nas je krota (učitlca za kemo) nenapovedan sprašvala-.-''. ženska te moralno ubija med poukam.
nasledna uro smo mel zgodlo in ja smo se lih z ajam menal tko da sm se srečala z maticam na hodniku. hvala bogu je biv prezaposlen z razlaganam ene stvari prjatlu tko da me ni opazu... aleluja..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
okey dost za donc neda se mi vč pisat...
16. september 2012
haha se strinjam in ta prjatu je nosorog an? haha next!
16. september 2012
ja kdo pa no haha kdo se je sploh spounu ta uzdevk za jurčka??
16. september 2012
next, sam a bi pliiiiis pisala bl slovensk k nč ne dojamem? :33 teenxšš
16. september 2012
ja teško bo no... jz sm gurenc in ja se razumemo ne
16. september 2012
..a?sj sm js tut 'gorenc' pa glih tko ppišem tk d me folk kapera. no.. usej u zgodbic, lol. . .. ... ... ... . .. . . . . ... . dj next koj zjle k ne morm spat.
16. september 2012
haha sam res eva no...usi smo gorenci sam ka čš eni so tud štajerci dolenci...prekmurci...sm še kj pozabla?
16. september 2012
ej!! barbara a si sluajn še gor??? k če si, se mi nalimi na fb k mi je dc )
16. september 2012
Hei!
A bi katera brala? http://www.igre123.com/forum/tema/blondinka/39809/3
Obljubim ne bo vam žal!
Ps.
Ful doro pišeš
+nowa bralka,
+nexti!!
16. september 2012
okey za novo bralko
ja barbara vemo da si pametna sj se bom potrudla
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ura zgodovine in spet je un glupa ženska težila z nevem čim, zakva hudiča se mormo učit zgdovino k to je res potrata časa-.-.. uglavnem poj je bla malca. šolo so med počitencami obnavlali zato sm zdej mel namest jedilnce kantino. nevem kdo se je to spovnu, no ja sj mal vč dobre hrane smo mel. no povečal so nam tut šolsk dvoriše na kermu zdej preživlamo dalši udmor k so ga zdej podalšal za celih 15min tko da mamo namest 15minutn odmor pol urenga kar je men bl ušeč am ke sm ustala aja ne šolskmu dvorišu nj bi tut pomalcal čeprov nevem zakva sj so učilnce tut kul. no ja k smo še u antino in pol pršle vn z sendviči smo se usedle za našo stalno mizo in lepo u miru pojedle svoje sendviče. medtem smo se spet začele kragat ampak tokrat ne od čevlov ampak ker igravc je hujš tokrat smo si ble nakonc use enotne da je taylor lautner nalepši... neki cajta smo se še pogovarjale o tem in onem in pol je spet pozvonil za začetk najbldovgočasnga predmeta.. ja matematke. -.-'''
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
kva se je pa dogajal med matematko pa izveste naslednič...
17. september 2012
next!!
17. september 2012
next. ejjs ti bom prou kupla en sskj -.-''
17. september 2012
ja pa če me tipkovnca zajebava pa kva mi bo pomagu sskj aja pa a si dobla ti une svoje lake??? um zj pa ni tko čudn napisan lol no... pač sam tipkovnca prepočas dela in pol se mi neda pisat u knjižnem jeziku pa še tipkovnca mi spusti povbesed... -.-''''
17. september 2012
Aj ta maticov prjatu jure? :'''''''''D
17. september 2012
ja ne a res no... tut on more bit zravn če je že štalc not no... k se ga drži kt da sta rit pa srajca...
17. september 2012
Ja hahahahahahhaha
dej se ksne slikce no:*
17. september 2012
ja no jih bom zarat tebe oz mojih bravk
17. september 2012
mwa<3
17. september 2012
haha se strinjam z špelo
next!
17. september 2012
ne nism dubla lakou, ju3 jiih < 33