Forum
#TELOVADNICA

"Moram ti zaupati skrivnost... Samo res je nikomur ne povej! Prav?" Prikimala sem. "Ja... No, povej že!" Sem nepričakovano rekla. "Zaljubljena sem... V..." "A res kjutija! A ti je ful všeč? Jutri pridi k meni ali pa danes in prinesi svoj make up, da boš še lepša kot si." "Čakaj, za tabo je Alen..." Je rekla Hanna,"Kaj delaš tukaj? Lahko prosim počakaš zunaj?" sem ga vprašala. "Fantje pridite!" je rekel... V telovadnico je prišel Mark, Leon, Nik, Adis...
02. oktober 2015
u199774
u199774
next!
03. oktober 2015
hvala ful haha Nadaljujem sam zate
03. oktober 2015
u199774
u199774
ok hvala
03. oktober 2015
ni kej
03. oktober 2015
Minile so napete poletne počitnice. Ja, zvedela sem, kdo ji je všeč. In gnus... To je Mark. Tudi jaz sem zaljubljena. Ime mu je Nik. In tudi on je vame. Sam še zdaj ne vem zakaj me ne povabi na zmenek? No, rekel je da sem mu edina všeč. Se mi laže? Ubistu ga zdaj sovražim! Še vedno pa mi je 0,5% všeč. Ah... Naj te ne dolgočasim. Ups... Naj se ti vljudno predstavim. Ime mi je Tina. Stara sem 16 let. Nik in Mark sta 1 leto starejša. Sta dobra prijatelja? Tega pa ne vem... Tudi Hanna tega ne ve. Veva samo, da sta sošolca. Hodimo na isto šolo. No, zdaj pa preidimo h coolstvu. Bila je zadnja šolska ura. Stopila sem skozi vrata, "Oprostite mi prosim, ker sem zamudila teh 10 minut," sem rekla, ko sem se obrnila sem zagledala Nika in Marka. Zašepetala sem jima,"Kaj pa delata tuki? A je Hanna kej narobe nardila? Jst nimam nč pr temu," Mark mi je s prstom pokazal na Hanno. Skrivala se je za zvezki. Imela jih je na široko odprte. Samo njene oči so kukale ven. Po tleh mi je poslala sporočilo na listku. "Nočem te razjezit sam, najina nova sošolca sta...!!!" V obraz sem postala bleda. Saj smo sva se z njima obe skregali. Omedlela sem...
03. oktober 2015
u199774
u199774
NEXT!!!!!
03. oktober 2015
NEXTAM
03. oktober 2015
u199774
u199774
ok
03. oktober 2015
Zbudila sem. Nisem vedela kje sem. Ob sebi sem začutila toploto. Te toplote sem se dotaknila. Bil je moj kuža Đon. Joj zrinil me je iz postelje. Šla sem prižgat luč in odšla v kuhinjo. Spodaj ni bilo nobenega. K meni sta prišli moji mački Ruby in Leo. Spila sem kozarec vode. Nekdo je pozvonil na vrata. Bila je Hanna, z Nikom in Markom. Mark jo je držal za boke. Ko se odšla odpret vrata. Sta bila že narazen. "In kaj bi?" sem vprašala "Kaj si tečna no??" je rekel Nik. ''Povedat ti moram super novico" Odšle sva v dnevno. "Nik je vate, ti si vanga!" " Punci se gremo lahko resnica ali izziv?" "Ja!" sva rekli. Šli smo se. Zavrtela se je zame in za Nika. "Resnica ali izziv?" je rekel Nik. "Izziv!" sem rekla. "Če boš dala na fb status mene, ali pač mwa. Poljub?" Je rekel. "Ni mi do tega! Nisi mi več všeč!"... Nik je dobil žalostno faco...
03. oktober 2015
u199774
u199774
next!!!!!!
03. oktober 2015
Okej haha hvala da ti je tok ušeč zgodbica. Bom šla jst kšno tvojo pol brt
#Misli Tine#
Ni mi res všeč. Zakaj ni bilo prej tako? Vse punce so itak vanga tkoda... Nč mi več ne pomen. Še najmanj pa nočem biti v razmerju z njem. Samo dobr mu bom dala en lupčk na lička.
##KONEC misli##
Odšla sem dol. "Dala ti bom sam enga lupčka na lička!" "Dobr tut to bo uredu!" je hitr reku pa precej veselo... Ko sem mu hotela dati lupčka na lička je obrnu faco. Poljub na usta! Pa kaj mu ni jasno??? Na lička sem mu rekla. Idijot.Ubistvu ma dobre ustnice. Poljubljala sva se že 2 minuti! Pa še Hanna in Mark. Kaj jim ni jasno... Hehe
NADALJUJEM OB 4
03. oktober 2015
u199774
u199774
next!!!
03. oktober 2015
Sorry nism mela časa. Lahko mal oglašuješ? Prosim, pa nadaljujem.
04. oktober 2015
u199774
u199774
ok
04. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg