Forum

✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰
" Ne!!!!Ne moreš mi nardit tega!!!!","Ljubica hočem ti samo dobro...","Kako lahko!!?!?! To so bile moje sanje,nekaj za kar sem živela za kar sem se trudila vse življenje!!! In ko se mi končno uresniči moja največja želja jo ti uničiš!?!? Kakšna mama pa si!?!?!","NE RAZUMEŠ!!!" se je začela dret še ona"NE MOREM TE KR PUSTIT TJA!!!!","Stara sem 16 let. Znam poskrbet zase!!!","Zdaj pa dovolj!!! Kot na prvenstvu lansko leto?!?! Ugrabili so te!!"," ZGUBILA SEM SE,MAMA!!","Masha Juvančić! O tem se bova pogovorili kasneje,zdej pa pojej","neeeee!!!!" sem zavpila in stekla v zgornje nadstropje. Z vso silo kar sem mogla sem zaloputnila z vrati in se vrgla na posteljo. Globoko sem zavzdihnila in si v ušesa utaknila slušalke MP3. Oblekla sem spodnji del trenirke in oprijeto majčko na špalince. Začela sem dihat v ritmu glasbe. Prve takte sem zapela nato pa začela plesati. Sčasoma sem se pomirila,ampak plesat nisem nehala. kako mi lahko naredi kaj takega!? sem se spraševala. To so moje sanje! zagotovo se bo našel način.
Kosem si kočno dala slušalke iz ušes sem vzela v roke telefon in hotela poklicat ano a sem videla da me je ona pred 15 minutami klicala. Poklicala sem jo nazaj in začele sva se pogovarjat:
m-masha/jaz a-ana/moja bestika
a-mashaaa!!
m-dober dan tudi tebi.
a-ha ha ha zelo duhovito.
m-mama mi ne dovoli!!
a-Kajjj ne dovoli ti iti na.......
✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰
Next??
22. april 2013
Jaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
22. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani