Forum
Heey!!
To je moja druga zgodbica, prvo se pism tako, da najbrz nexti ne bodo prevec redni. Upam da jo boste vsseno brale
Do ideje sm pc prsla, kr obozujem volke(volkodlake) in seveda 1D.
Rada bi nardila trailer, pa ga neznam, tk ce ga znas nardit bi bla vesela za pomoc.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Aja se mal pravil:
• prosim odgovarjajte na vprasanja
• ne napisat 'next' ce nisi prebral
• oglasujes- te vrzem na mars (razen ce ti dovolim)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No, dost blebetanja, gremo h zgodbici
~~~~~~~~`~~~~~~~~~~`

0.
Razocaranje in jeza nad najboljsim prijateljom... Je sploh se kaj hujsega? Bila sva najboljsa prijatelja, zdaj pa... On je postal pevec, jaz pa se v upanju na njegovo vrnitev nisem posvetila sluzbi. Cakala sem na klic,SMS... karkoli!.....vendar nic. Se predobro se spominjam dneva ko sva se razsla....
1.
13. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. maj 2014
Uff, ze dvakrat sm napisala pa mi je odrezalo. '-'
~~~~~~~~~~~~~~
1.
》Aleesha Wild Williams 《
" Lou, vse bo vredu" sem ga mirila. " Ne bo... kaj ce pozabim besedilo in kaj si sploh razmisljala ko si me prijavilasem? X-factor ni kar tko..." je rekel in izrazburjenja hodil v krogu. " no, razmisljala sem na to kako je treba izkoristiti tvoj talent in da bo to kot poslovolno darilo..." zadji del sem rekla bolj potiho. "Oh, Ash.." je rekel in me objel. Ja, danes se selim v Miami, h ocetu. Torej bom morala zapustiti Louisa... potocila sem solzo, ko je v sobo prisla zenska in zaklicala "Louis Tomlinson, na vrsti ste!! ". "Adijo, Ash..." je rekel in spustil mojo roko. "Adijo" sem rekla in kmalu ga ni bilo vec. Stekla sem domov saj sem imela cez urco let.
Kmalu se je letalo zacelo dvigati. S svojega samsunga sem poslusala pesmi. Ravno se je zavrtela tista Louisova najlubsa. Vrag, ga ze pogresam. Kmalu sem v solzah zaspala.
*end of flashback*
~~~~~~~~~~~~
Oprostite za kratek next, sm mi mami neki tezi in groza '-'
¤ kako se vam zdi?
¤nadaljujem ?
¤ Si zasluzim next ?
13. maj 2014
u156327
u156327
¤ kako se vam zdi?perfektno
¤nadaljujem ?itak
¤ Si zasluzim next ?jaaaaaaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. maj 2014
1.Zelo dober začetek
2.Ja
3.Itak,next
13. maj 2014
Oi
Ta next je posvecen mojima prvima bralkama
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.
》 Ash Williams《
Ja, tisti je bil najhujsi dan v mojem zivljenju. In tudi bo. To se je zgodilo pred... uf nic vec ne stejem. V Miamiju pa se je tudi se veliko drugih stvari dogajalo. Naprimer moj najhujsi rojstni dan. Stara sem bila 18 let , torej 3 leta nazaj...

*flashback*
Hodila sem s sole nazaj in si ogledovala sliko na kateri sem bila stara 13 let. Slikal me je louis na poti iz kina. Gledala sva komedijo in se se predobro nasmejala.

Ja, zelo smesen dan. Ko pomislim na njega se potocim solzo ali dve, vec pa ne ker preprosto nisva vec v stiku. Ja zalostno...
Naenkrat je nekaj zasumelo. Obrnila sem se in pogledala v grm v katerem je nekaj bilo. ( hodila sem po gozdni potki) naenkrat je ven skocil volk in vse kar se najprej spomnim je bila tema in bolece zapestje. Ne, se nekaj slisim. Jok? Pocasi sem odprla tezke veke. In tam je jokaje sedela mama, za njo pa zdravnik, ki se je pogovarjal s sestro. Nihce me ni opazil. "M-am-i?" sem jecljaje vprasala. " Zbudila si se " je rekla in me pobozala po neposkodovani roki. "Ti je kaj slabo? " me je vprasal zdravnik in me pregledal. "Ne" sem mu odgovorila. "Ce bo slo tako naprej bos lahko cez teden ze odsla domov" je zadovoljen rekel in odsel iz sobe.
*end of flashback*

No, na tisti dan se je vendarle zgodila dobra stvar. Dobila sem nove prijatelje. Ker so znani vam najbrz ni treba kazat slik. Ja, res znani so. To so fantje iz 5SOS. Ja, zelo dobri prijatelji smo, jaz pa Luke se posebej.
Joj, nisem omenila? Obozujem fuzbal. Ze od malih nog. Nqjbrz se tudi zato najbolj razumem s fanti. Mejkap zame skor ne obstaja, tako kot tudi kiklce ne. Zelo zelo zelo redko jih nosm.
No to sem jaz :

Aja, mam tudi skrivnost. Sem volkodlak. Moj prijatelj Jack Thompson je tudi volkodlak. Zato sem si z njim v teh stvareh najblizje. On je tudii moj mali bratranec, ki si silno zeli iti v London. No, za njegov 20 rojstni dan ga bom peljala tja.
Jack:

```````````````````````````````````````````````
Lou:

~~~~~~~~~~~~~~~~
¤ mnenja, kritike, pohvale...
¤ Teorije?
¤ next?
14. maj 2014
1.Super pišeš
2.Hvala za posvečen next
3.Next
14. maj 2014
¤ mnenja, kritike, pohvale... najboljss *.*
¤ Teorije? /
¤ next? jaaaaa *w*
14. maj 2014
¤ mnenja, kritike, pohvale... - <3
¤ Teorije? - Ja, no tam v Londonu bo spet srecala Louisa, pa tk naprej...
¤ next? -Neeeeeeeeext!
14. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. maj 2014
No, tuki je next ki je posvecen vsem vam, ki res berete to zgodbico.
~~~~~~~~~~`~~`~~~~~~
-Ash Williams-'--------
"Ash!!!!!!!" se mi je nekdo zadrl v uho. "Kaj?!" sem zakricala in skoraj padla s postelje. Jack pa se je samo zacel na ves glas smejat. "Ha ha ha, zelo smesno" sem rekla in si nisem mogla pomagati, da nebi zavila z ocmi. Prijateljsko sem ga mahnila po glavi in se sla preoblect v pajkice in crno majcko z naramnicami. Lase sem si spela v visok cop in stekla dol po stopnicah. "Dobro jutro" sem pozdravila strica, Jacka pa sem le grdo pogledala saj se je se vedno smejal. Ah, ce sm znjim prezivela ze tolk casa, bom pa se mal potrpela. Vzela sem nutelo in si jo namazala na palacinke. Mmmmm... obozujem palacinke z nutelo.

"Ashy, prides malo sem" je rekel stric in sledila sem mu v dnevno sobo. "No, glede Jackovega rojstnega dneva... moj prijatelj Simon in njegova druzina pravijo da bi vaju za nekaj casa vzeli h sebi pod streho" je rekel in cakal moje privolenje. "Ja, to bi bilo naravnost cudovito!" Sem veselo pritrdila. " no, dan po njegovem rojstnem dnevu gresta, OK? " me je se vprasal in jaz sem prikimala.

_na letalu_____
" OMG, dejansko grem v London, ves kaj je to pomeni? Da se mi bodo uresnicile sanje!!" Mi je ze vsaj stotic povedal Jack. " poglej se ze vidi!!" Je navduseno rekel, jaz pa sem pogledala ven in se ozrla na London, Jackovo sanjsko mesto.
~~~~~~~~~~~~~~~~
¤ Kako se vam zdi?
¤ se bossta Lou in Ash spet srecala?
¤ ce ja, kako?
¤kako bosta na to odreagirala?
¤next?
15. maj 2014
¤ Kako se vam zdi? fantastično
¤ se bossta Lou in Ash spet srecala?jp
¤ ce ja, kako?pri Simoni
¤kako bosta na to odreagirala?presenečeno
¤next?next ja
+nova bralka
15. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2014
¤ Kako se vam zdi? fantastično
¤ se bossta Lou in Ash spet srecala?jp
¤ ce ja, kako?pri Simoni
¤kako bosta na to odreagirala?presenečeno
¤next?next ja
15. maj 2014
Next+nova bralka
15. maj 2014
1.Prfektno
2.Ja
3.Srečala se bosta pri Simonu doma
4.V šoku bosta,zaradi presečenja
5.Ja,next
15. maj 2014
¤ Kako se vam zdi? LEGENDARNO
¤ se bossta Lou in Ash spet srecala? SAJ NIMATA DRUGE MOŽNOSTI
¤ ce ja, kako? PRI SIMONU
¤kako bosta na to odreagirala? BREZ BESED
¤next? ZAKAJ HUDIČA PA TO SPRAŠUJEŠ???????? JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
17. maj 2014
¤ Kako se vam zdi? Popounoo
¤ se bossta Lou in Ash spet srecala?Ja, ce ne nevem zka je Louis Tomlinson ff
¤ ce ja, kako?Pr Simonu
¤kako bosta na to odreagirala?Oba bota zacudena in vesela
¤next? Ne veš, ne smeš nextat
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+Nova bralka
17. maj 2014
u166346
u166346
Next
17. maj 2014
Zivio
Vidim da mam nekaj novih bralk, na kar sem zelo vesela. Odlocila sem se da bo VSAK next posvecen VSEM VAM.
Ta next bo prsu v dveh delih.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3. (1/2)
》Ash Wild《
"Tukaj sva" sem rekla Jacku, ko naju je taxi spustil pred OGROMNO vilo.Sla sva do vrat in pritisnila stikalo za zvonec. "Dober dan" sem pozdravila lepo zensko ki je odprla vrata. "Oh, vidva sta sigurno Jack Thompson in Aleesha Wild. Moj moz vaju pricakuje" je rekla in se nasmehnila. Spustila naju je noter. Ze sva hotela sneti svoje allstarke dol je rekla" ni se vama treba sezuvati. Nihce v tej hisi se ne sezuva, kar obuta bodita." S Jackom sva se spogledala, vendar rekla nisva nic. Zenska naju je vodila v nekaksno sobo polno knjig. Na mizi pa je bilo ogromno papirjev, najbrz je to pisarna. "Kar usedita se, moj moz pride takoj. Bi vama mogoce prijal caj?" je rekla "ja, prosim" sva rekla v eno in se zasmejala ob tem. Zenska se je nasmehnila in odsla iz sobe. "Usedi se" mi je rekel Jack, ko sem se zastrmela v eno sliko, na kateri je pisalo 'vse najboljse! Tvoji fantje'. Usedla sem se in kmalu so se vrata odprla. "Zivijo Aleesha in Jack" je rekel neki moski, najbrz Simon. "Dober dan, gospod Cowell" sem rekla in mu segla v roko. "Kar klici me Simon" je rekel in se nasmehnil. Vrnila sem mu nasmeh in rekla "hvala, da ste naju sprejeli pod streho, Simon".
Malo smo se se pogovarjali, nato pa me je Simon vprasal "Aleesha, sem prav slisal da te je... am... ugriznil volk?" je previdno vprasal. "Ja..." sem odgovorila in pogledala v tla. "Oprosti, ce sem prevec grdo vprasal.." "Saj je vredu. Grem pomagat vasi zeni, dati na mizo caj" sem ga prekinila in odsla do kuhinje.
18. maj 2014
3. (2/2)
Kuhinje z svojim ostrim vohom nisem mogla zgresiti. "Oh, Aleesha! Kaj pa pocnes tukaj?" je preseneceno vprasala ga. Cowell. "Simon je moral se nekaj vprasati Jacka na samem, pa sem prisla vam pomagat." sem se odlicno zlagala in kmalu je bila malica/caj pripravljen.
Med malico pa je se Simon povedal "jutri vaju bom predstavil svojim fantom. Ljubica saj ves da bos morala kaj narediti skuhati, da Nailler ne bo lacen". S zeno sta se zasmejala, jaz pa sem razmisljala kdo so ti fantje.
~~~~~~~~
¤ Kdo so ti fantje?( Ok, to boste vedele )
¤ Bo Ash kaj jezna na Louisa?
¤ Kako se vam zdi?
¤ next?
18. maj 2014
¤ Kdo so ti fantje?( Ok, to boste vedele ) ONE DIRECTION...LOL
¤ Bo Ash kaj jezna na Louisa? NO,VSAJ JAZ BI BILA...
¤ Kako se vam zdi? NI MOŽNO OPISATI Z BESEDAMI
¤ next? ZAKAJ SPRAŠUJEŠ? JAA, NEEEEEEEEEEEEEEXT!!
18. maj 2014
¤ Kdo so ti fantje?Onw Direction
¤ Bo Ash kaj jezna na Louisa?Ja,bo
¤ Kako se vam zdi? Amtzing...ni besed
¤ next?next
18. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. maj 2014
Next
19. maj 2014