Forum
u133017
u133017
ja, Nova zgodbica, problem?
In ta zgodba bo govorila o baletu in drugih stvareh... prosim, ne si mislit ''omg kok bedno, še ena lame zgodbica'' prosim ene 3 nexte preber, pa če ti je fajn beri zgodbico!!!

''Ne, ne boš! Ne kradi mi nastopa!'' Sem kričala na Jude, ki je skušala ugasniti radio. ''Daj, Roch, nehaj mi vkazovati!'' Mi je odvrnila in z nogo brcnila radio stran. Globoko sem vdihnila ter počakala minuto. Jude sem pogledala z tistim zlobnim pogledom, ter prijela mojo torbo za ples. Zakorakala sem skozi vrata in se znašla na cesti. V trebuhu mi je zakrulilo, zato sem šla v McDonalds po hamburger. Ne zanima me, koliko kalorij ima!
Ime mi je Rochelle, nakratko Roch. Sovražim Gimnazijo, hodim v 3. letnik -.- Neznam se naučiti nevem kakšnih formul, znam le plesati. In to ne kakšen Hip hop, ampak balet. V tem vživam ter se sprostim. Pač takšna sem. In nihče tega nebo spremenil...

In imam bivšo bff, ki mi je ravnokar ukradla nastop. Včasih sva bili nerazdružljivi, ampak časi se spreminjajo. Ona ni več navdušena balerina, ampak pretepačica, ki misli, da je glavna. Dobi to kar si želi, saj se jo vsi bojijo-razen jaz seveda. Ampak ona misli da mi lahko kar tako vzame moje sanje. To se seveda nebo zgodilo!

Verjetno se sprašujete, zakaj vsa ta panika zaradi enega nastopa? No, ta nastop bi mi omogočil delo pri baletni industriji. Zaslovela bi lahko po celem svetu. Vsi bi poznali moje korake, glasbo na katero plešem in občutke, ki jih čutim ob plesu. Začela sem že z delavnico za majhne otroke, ampak se nihče ni prijavil. Zdaj le rada plešem sama.
Vztopila sem v studio Mary Scenel, ona me trenira. Obula sem si moje baletne copatke ter preoblekla v dres. Začela sem z ogrevalnimi vajami, nato pa sem vžgala muziko in se začela vrteti po sobi. ''Višje dvigni nogo!'' Sem zaslišala izza hrbta. Pogledala sem in videla Mary ''Prav, bom poskusila.'' Sem rekla, ona se mi pa je nasmehnila....

Next?
25. maj 2013
u138069
u138069
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT.!!!! Tooooooooo! Balet! ;D Ful je dobr začetk res *w*
25. maj 2013
u138242
u138242
neext *oooooo*
25. maj 2013
u133017
u133017
Odplesala sem do konca in ugasnila glasbo. ''Roch, kaj če bi naslednjič poskusila z modernim baletom??'' me je vprašala Mary. ''Mary, saj veš, da nemaram modernega baleta! Plesala bom klasiko in pika.'' Sem rekla in šla domov. Med potjo sem se odločila, da grem k moji simpatiji s katero sva prijatelja. Pozvonila sem in odprla mi je Jude. Fuck -.- sem pomislila in šla proč brez da bi rekla kakršnokoli besedo. Stekla sem proti domu. Ko sem prišla domov sem šla na fb in videla sem da imam 2 novi sporočili in 5 prošenj za prijateljstvo. Najprej sem pogledala prošnje za prijateljstvo in med njimi je bil neki lušten tip-takoj sem sprejela. Potem sem pogledala sporočila in videla sem da mi je tisti tip pisal........

neext???
vem ful je bedno :/
25. maj 2013
u133017
u133017
aja pa sori za kratek next... sam nimam časaa
25. maj 2013
u138069
u138069
Next. .. men je fholj dobr c;
26. maj 2013
u138242