Forum
u70873
u70873
нєℓℓσυυ! σ∂ℓσčℓα ѕєм ѕє ∂α вσм ηαριѕαℓα šє єησ zgσ∂вιcσ ιη υραм ∂α вσ тα ιмєℓα вяαℓcє.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ғlαѕнвαcĸ:
AVRIL:
"Harry! Don't..." je zakričal niall medtem ko je harry z nožem še vedno hodil proti meni. "Harry... Brother... Don't kill me... it wasn't my fault. i was on the toilet, while Lucy was playing with her!" sem rekla med tem ko sem jokala. sedela sem v kotu in moleče gledala Harryja. "Harry it's not her fault!" je rekel še niall "harry when i were back she was not there and Lucy sad she jumped out of the window!" sem se branila a harry je ševedno hodil proti meni. "Harry it was Lucy that threw her out of the window not me! Lucy threw Dusty out of the window!" sem ga poskušala še enkrat prepričat on pa je samo pokleknil k meni in me z nožom zabodel v trebuh potem pa odšel. "Nialler... c-call...the...." sem še poskusila reči a nisem spravila glasa iz grla. niall je poklical rešilce in prišli so takoj.

NIALL:
v bolnišnici je samo nemglo ležala in spala. šel sem na wc in ko sem prišel nazaj sem jo prijel za roko in jo poljubil. bila sva par. BILA. zakaj je mogla Lucy vse pokvariti?? jutri sem jo mislil vprašati še bi se poročila z mano. vzel sem prstan iz žepa in ji ga dal na prstanec. nato sem jo še enkrat poljubil. naenkrat je naprava za merjenje srčnega utripa začela piskat. v sobo so pridrveli zdravniki mene pa poslali ven. sez pol ure je iz sobe prišel zdravnik "mr. Horan im so sorry we lost her. she lost to many blood. im sorry but we can't do anything to keep her alive. im so sorry" je rekel zdravnik. kaj torej moje princeske več ni?? nemorem verjeti kaj je naredil harry... ubil jo je. UBIL zaradi proklete Lucy ki mu je mačko vrgla skoz okno, je on šeu ubit Avril..

Avril:

22. avgust 2013
u127239
u127239
nexxxttttii
pa plis se prjav
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-tigi-in-lt-333/60834/

pa next NUJNo
23. avgust 2013
ooomg zdej odrijem!!! NHP budala. neeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. avgust 2013
u70873
u70873
Pkice moje... jaz se bom zbrisala do konc septembra... Rada Vas Mam! mogoče si bom naredla novi profil enkrat na polovici oktobra...
01. september 2013
Zakajjj?!. Neeee!
01. september 2013
u70873
u70873
toti profil si bom zbrisala pa pol naredla novega....
01. september 2013
Oook
01. september 2013
u70873
u70873
samo da nwm kdaj si bom naredla novega...
01. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg