Forum
bil je lep sončen dan in odpravil sem se v šolo.v srednjo šolo.bil je prvi šolski dan.in že sem bil na šoli.zagledal sem najlepše dekle kar jih je blo in takoj sem se zaljubil v njo gledal sem jo nežno ampak ona mene ni gledala obrnila se je ter odšla v učilnico tudi jaz sem šev v učilnico in se usedel poleg nje ker ni bilo nikjer kakšnega prostega sedeža naenkrat pa sem dobil listek od nje odprl sem ga na njem pa je pisalo. .. .....

a naj nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. marec 2012
nexti takoj
27. marec 2012
next
27. marec 2012
u84111
u84111
next
27. marec 2012
ok
na njem pa je pisalo: ''poišči si drug sedež. By:Alisa''.Alisa.tako je bilo njej ime.zelo sem bil žalosten ker mi je to napisala oseba v katero sem bil zaljubljen ampak sem se ji maščeval.strgal sem listek na čisto majhne koščke ter ga vrgel njej na glavo zelo je zacvilila in ravno takrat je prišla učiteljica v razred.vprašala je kaj se dogaja Alisa pa ji je povedala kaj je bilo zato sem moral k ravnateljici in ko sem prispel sem videl....................
28. marec 2012
next
28. marec 2012
in ko sem prispel sem videl mojega očeta tako hudo pa spet menda ni saj sem ji vendar samo papirčke vrgel na glavo ampak zgleda je ta punca res pomembna da je že za tako dejanje očka tu.''sedi Anže'' je rekla ravnateljica.Anže je moje ime.
''torej anže kaj si storil Alisi'' me je vprašala ravnateljica jaz pa sem ji odvrnil:''papirčke sem ji posul na glavo ker mi je rekla da nesmem sedeti zraven nje'' po pogovoru sem šel sam na kavo naenkrat pa se je zraven mene vsedla.......
29. marec 2012
next
29. marec 2012
nexti
29. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg