Forum
u61796
u61796
Tole je moja 2. zgodbica.Prvo si Lah preberete tukile: https://www.igre123.com/forum/tema/od-revne-do-bogate/37069/ Seveda je izmišljena.

Sm Sara,stara sem 16 let..pred 2 letoma mi je umrl oče,živim z mamo.Moja največja sovražnica je Neja..saj ima fanta Luko v katerega sm že dolgo zaljubljena.To ona ve zato me še bolj dela ljubosumno.Še dobro,da mi ob strani vedno stoji moja BFF Maja.

Js:

Neja:

Luka:

Maja:

neext?
08. julij 2012
u61796
u61796
nebo nobenga nexta? bom vseeno začela zgodbo če vas bo potlej pritegnila h branju
09. julij 2012
u61796
u61796
Bilo je sobotno jutro..iz kuhinje sem zaslišala mamin glas: Saraa zajtrk ! kako se mi neda ustati..sem pomislila..ura je bila komaj 9.00.Useeno sem vrgla nekaj cunj nase in odšla v kuhinjo.Ko sem pojedla mi je mama povedala,da bom popoldne sama doma zato sem poklicala Majo:

J: Heeii Maja!
M: Živjo sara!
J: prid popoudne h men k sm sama doma.
M: rees? pridm ja..kumi čakam
J: okej se vidmo..ajde
M: čaaw.

In končno popoldne.Z majo smo odšle v mojo sobo.

moja soba:

Vse smo zagrnile in prižgale svečke..potem smo se zafrkavale..zuunaj smo zaslišale neki zvok kot,da bi človek jedel človeka..Ker se jas nisem upala odgrniti zaves..je to naredila Maja...in ko smo odgrnile zavese smo zakričaleeeee AAAAAAAAA..Zunaj smo videle mrtvega človeka..okoli njega krii..poklicale smo policijo in šee dolgo v noč sm v sobo videla lučke,ker so policaji raziskovali umor.
Naslednji dan v šoli...

next?
09. julij 2012
next
09. julij 2012
Next
09. julij 2012
u61796
u61796
suuper mam že 2 bralki

in upsi mislna sm nedeljskega jutra
Naslednji dan v šoli so naju z Majo vsi čudno gledali..spraševale sva se zakaj? Potem je do naju stopila Klavdija in nama povedala zakaj naju tako čudno gledajo.

K:Hej Maja in Sara!
M:Hej
J:Živjo
K:tle po šol se govori d ste vedve uče zvečer ubile unga človeka,zato k ste se preveč napile?
J:Kuaa medve sva ble u moji sob in medve sva ga najdle.
M:jaaa sej..o faak no
J:Nej ugibam kdo je začeu govorico 'Neja'
K: kako si uganla??
Jovražm jo kurba je..pa še prou strašliva zgleda učas.
M:js res nemorm vrjet.

Zazvonil je.Pr pouki sm dobila en papirček u glavo..na njem je pisal..MORILKA..gledala sm po razredu in vsi so bulili vame..komaj sm čakala da zvoni.

V omarci sm mela umetno kri..tako sm se ustrašla,da sm se zaletela v učitelja..mogla sm še vstati v priporu..Kasneje sm poklicala majo,da bi ji use to povedala..ampak začudilo me je 'vedno ima pri sebi telefon' klicala sem jo 4 krat a se ni in ni oglasila..Skrbelo me je za njo in to zelo..ulile so se mi solze.

4 nexte.
09. julij 2012
next
11. julij 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxxxxxxxt
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u61777
u61777
neeext
11. julij 2012
u61796
u61796
rekla sm si 'jutri v šoli bom govorila z njo'
nenavadno je bilo da sm komaj čakala šolo ampak samo zato da bi govorila z majo.
v šoli sem čakala in čakala..zazvonilo je in kmalu sem se zavedala ,da je nebo v šolo.
zelo sem bila žalostna.Videla sm Nejo,ki se je smukala okoli Lukata..ampak sem opazila,da je imela čisto drugačno kožo kot včeraj..bolj svetlo.ahhh sem rekla..sj skos okol govori kako se pudra.čudilo me je pa tudi to,da je še nikoli nism vidla s kratkimi rokami in hlačami,vedno je oblečena v dolgo..Čudakinja sem pomislila..v tem trenutku sem si želela Majo.Šla sem k njej domov..pozvonila in potrkala sem 3 krat..uprašala sem sosede..ampak so rekli ,da jih že od včeraj ni bilo domov..zelo sem bila zaskrbljena..malo sem gledala poročila preden sm šla spat..poročali so o tistem moškem in rekli,da je bil samomor..poteem mi je zazvonil telefon..dobila sem sporočilo od neznane številke pisalo je: Nikoli več je neboš videla -M
spodaj je pisala črka M kot da je to napisala Maja.

moj fon:

11. julij 2012
u61796
u61796
usaj 3 nexti?
11. julij 2012
u61796
u61796
pa tm zgori je napaka: nism vidla s kratkimi majicami in hlačami
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u61796
u61796
še 2 nexta
11. julij 2012
next :3
11. julij 2012
u95985
u95985
neext
11. julij 2012
u61796
u61796
hvala za nexte

naslednji dan v šoli sem razmišljala o tistem sporočilu..izvedela sem novico,da je Luka zapustil Nejo..saj ena vesela novica.sem si rekla..naenkrat pa je do mene pristopil Luka in začela sva pogovor.
L: Hej! maš jutr zvečer cajt?
J: Čaw.Ja mam zakai?
L: če bi šla z mano u disco?
J: Jaaa z veseljem.
L: no se vidva jutr ob 21h. ayd.
J: ayd.

kar poskakovala sem od sreče,da bom šla z Lukatom ven..ampak spomnila sem se na Majo in na sporočilo..po šoli sem odšla v shopping in tam videla Nejo.

J: zdej sm js navrst..Luka me je povabu u disko.HA!
N: in itak je kreten..in sm slišala d Maje ni.hahaha..
J: sej vem da si ful lubosumna..kurba!
N: haha zgiin.
J:neda se mi več s tabo ubadat
N: mislš d se men da.

Usaka je odšla v svojo smer..Najprej sm šla v NewYorker..in potem še..
ko sem prišla domov sem imela le še 1 uro preden grem z Lukatom v disco.Hitro sem se naličila in oblekla.

oblekla v tole:

čevlji:

in...

next?
12. julij 2012
neext :3
12. julij 2012
u61796
u61796
čeprov je zaenkt sam en next..bom useen nextala,ker mi je dougcajt fuul

Luka je prišel pome in odšla sva v disco kjer sva se noro zabavala..povabil me je na njegovo rojstno dnevno zabavo..seveda sem rekla DA pridem..v tiste trenutku sem dobila sporočilo spet od neznane številke..pisalo je: Ne boš se več dolgo zabavala -M
zakai spet M..rekla sem mu da me je klicala mama in da moram domov..

razmišljala sem..zakaj Jaz..kje je Maja..tako bi ji rada povedala kaj se mi je zgodilo..

ko sem naslednji dan hodila v šolo sem na tleh našla Majino ogrlico(srček..glej na sliko)
vzela sem jo sabo in odšla h pouku..tudi učiteljica je spraševala če vemo kje je Maja..a ni bilo nobenega odgovora..Zvečer sem spet gledala poročila in skoraj bi me kap kar sem videla.........................našli so trupli Majinih staršev..poklicala sem mamo..uprašala sem jo s solzami v očeh: Kje je Maja? Kaj se ji je zgodilo?
mami me je objela in rekla: Nevem ljubica..in tudi jaz močno upam da se ji ni nič pripetilo.Imela sem že čisto razmazano maskaro..

zdej pa res vsaj 4 nexti.
12. julij 2012
neext :3
12. julij 2012
next
12. julij 2012
u61796
u61796
šee 2 nexta
13. julij 2012
u61777
u61777
neext
13. julij 2012
u61796
u61796
noo še en next?
15. julij 2012
next
15. julij 2012
pa full dober pišeš zgodbe
15. julij 2012
u61796
u61796
okeej nextam.
karin5555555555 - Hvala

šla sem naravnost v posteljo,ampak sploh nisem mogla zaspati..preveč sem mislila na Majo in kaaj se je zgodilo njenim staršom..še dobro da je jutri sobota.Vikend se je res vlekel..v ponedeljek je bil zadnji dan šole..potem pa počitnice..ko sem šla v trgovino po nekaj stvari sem videla,da so po mestu obesili plakate: POGREŠANA MAJA
na plakatu sm videla odtis krvave roke..ustrašila sem se in hitro odšla v trgovino po nekaj stvari..potem se tekla domov in zdelo se mi je kot,da mi nekdo sledi..tekla sem še hitreje dokler nism prišla domov in se zaprla v svojo sobo..prišel je ponedeljek..zadnji dan pred počitnicam..učitelji so nam razdelili spričevala otem pa smo lahko odšli domov..povabila sem sošolko Klavdijo,da bi prišla h meni za 3 dni prespat..pogovarjale smo se o maji..kje je..potem smo še opravljale Nejo..in se zraven smejale..potem sem dobila sporočilo: se zabavaš z novo prijateljico? -M
novo je bilo v odebeljenem tisku..

Klavdija:

next?
16. julij 2012
u61777
u61777
neext
16. julij 2012
next :3
16. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike