Forum
hej!
Spet jaz.... odločila sem se da napišem eno zgodbico. Pišem jo med poukom zato vam ne obljubljam da bo zelo dobra.
Res bi rada vedla vaše mnenje kometarje... Nočem pa da se kregate in smetite zgodbo.

Prelog:

Anglija 1391:
»Eathelin ali sprejmeš tega moža in obljubljaš, da ga boš spoštovala,…« Če je iskrena župnika ni poslušala, bila je prisiljena v poroko s grdim moškim. Moški, ki je stal nasproti nje ne bil že starejši mož, s belimi lasmi. Eathelin je vedela, da jo je zaprosil za roko samo zato ker je devica.
Mogla je pristati na poroko saj sta bila starša v dolgovih. Oče je bil alkoholih, mati pa zasvojena s igrami na srečo.
Njena edina želja je bila da bi se poročila s nekom ki jo ljubi in ona njega. S težkim srcem je rekla »Da«: Trpela je celo pojedino in vse do kanca proslave.
Počakala ga je v sobi, zavita v odejo. Ko je prišel jo je na silo odgrnil in podu vanjo, ker se mu je izmikala, od bolečine, jo je udaril in še enkrat. Izpraznil se je in jo pretepel. Eathelin ja v krvi in s solznimi očmi obležala na odeji. Spalo se ji in imela je občutek težke glave, počasi je zapirala oči, ko je zunaj na balkonu zagledala premikanje. Kmalu je opazila, da je tam dekle, vstopilo je v sobo in jo pobožala po licu. Eathelin je s solznimi očmi zaprlo oči. Mislila je da bo umrla, ampak še prej ko je zaprla je začutila v griz na vratu.
Dekle je videlo ves dogodek. Moški jo ni videl, ker je to tudi hotela. Bilo ji je ogabno in šlo ji je na bruhanje, ampak pomagati ji ni mogla. Ko jo je dekle moški pretepel na drugi strani okna in šel, je vstopila. Opazila je da se dekle bori s smrtjo, ampak njena kri ji je dišala. Pobožala jo je po licu in jo ugriznila v vrat. Upala je da ni slučajno prepozna in da ne bo preobrazba uspela. Prijela jo je v naročje in jo nesla do balkona. Tam pa ju je noč pogreznila. Ko so prispele do njene sobe jo je odložila na posteljo in si jo ogledala. Dekle se bo spremenila v lepo vampirko je pomislila in čakala.
Eathelin se je prebudila v beli sobi in zagledala tisto dekle. V svojem grlu je začutila bolečino. Pogledala jo je in s hripavim glasom rekla »Boli«. Dekle se je nasmehnila in ji dala belo stekleničko in reklo »Popij«. Eathelin je naredila en požirek in nato še enega. Popila je in vprašala »Kaj je to?« dekle se je nasmehnilo in reklo »Kri! Zdaj spadaš med nas vampirje« dala ji je belo obleko s steznikom. Dekle jo je pobožala po licu in rekla » Prosik, ko se oblečeš se prid pokazat« in šla skozi vrata. Eathelin je pogledala obleko in pomislila ˝kam pa naj jo dam? A na nos˝. Počasi se jo je oblekla in opazila, da ji je prav. Stopila je skozi vrata in zagledala tisto dekle . Bila je oblečena v rumeno obleko. Ogledala si jo je, imela je temno rjave lase in rdeče oči, suhe postave.
Dekle se ji je nasmehnilo in reklo »Ime mi je Marry«. Eathelin se je nasmehnila »Jaz…« »Eathelin vem. Bi rada videla svojo novo podobo«. Marry jo je prijela za roka in skupaj sta šle do še ene sobe. Eathelin je v ogledalu zagledala osebo. Bila je ona. Nikoli si ni mislila, da bo bila v pasu tako oska, niti ne da bo bila bleda, ampak v vseh pogledih sta bili lepotici.
------------------------------------
upam da je v redu začetek. Ko dobim par nextov pride nadaljevanje.
03. december 2016
Next
03. december 2016
Next, zelo dobro pišeš res, ampak raje pri pouku poslušaj in piši v prostem času
03. december 2016
Neeeeeeeeeeeext
04. december 2016
Next + nova
04. december 2016
Next
06. december 2016
Next
06. december 2016
Next
09. december 2016
Next
10. december 2016
1. POGLAVJE- ŠOLA
ZDA 2016
Vsi dijaki so se zbirali na travniku pred šolo. Fant, ki je sedel v kotu, je razmišljal kako bo to leto enako kot lani. Ko je pogledal okoli in zagledal ostale dijake, ki so gledali s odprtimi usti in očmi proti vhodu. Pogledal je in obstal, tako kot ostali. Pri vhodu je stalo dekle, s črnimi lasmi in modrimi ombri in zelo svetlo kožo. Tako belo kožo še nikoli ni videl. Oblečena je bila v oprijete pajkice in oprijeto belo majico, odpeta jakna ki jo je nosila ji je segla približno do popka. Majica ji je poudarila njen pas in postavo v obliki peščene ure. Ko je hodila naprej je opazil kako lepo pozibava svoje boke. Izdihnil je, ni še za tem da zadržuje dih.
Vstopila je na travnik pred šolo in si ogledala okolico. V oči ji je padel fant, s temnimi lasmi in oblečen je bil v črne oprijete hlače ter modro majico s kapuco. Nasmehnila se je in šla proti šoli. Po hodniku je počasi hodila do učilnice, vpisana je že bila. Vpisala se je v 2. letnik umetniške gimnazije, ni vedela zakaj se je odločila za to šolo saj jo je risanja učil sam Leonardo da vinci, igranja na klavir sam Mozart…
Od kadar sej spremenila v vampirko je minilo že kar zelo dolgo, od takrat še nikoli ni imela fanta. Ni mogla pozabiti tiste noči, ko je bila posiljena in jo je mož pretepel. Zazvonilo je in stopila je v učilnico. Usedla se je v zadnjo vrsto pri oknih, ter odložila nogi na sosednji stol. Naslonila se je na zid in čakala. Vsak ki je prišel v razred, težje je bila zbrana. Vse njihove misli so ji silile v glavo. Kmalu je prišla profesorica in za njo tisti fant. Učilnica je že bila polna edino, še njen sosednji stol ni imel lastnika. Odmaknila je noge in se lepo usedla. Fant se je usedel k njej in ji rekel »Hej! Ime mi je Jake« Pokimala je in rekla »Sem Anna«
Ko se je usedel zraven nove, je začutil mraz. Profesorica jo je poklicala pred tablo in Anna je vstala ter šla pred tablo. »Ime mi je Anna pišem se Black, stara sem 18 let. Živim sama in moji starši so umrli v prometni nesreči.« Usedla se je nazaj k oknu in prijela zvezek. Jaz je opazil da je slikanica. Po koncu ure je bila malica in Anna je kar naenkrat šla. Niti videl ni kdaj je pospravila zvezke in peresnico. Med tem časom ko je risala jo je malo pogledal. Spominjala ga je na lutko. Šel je v jedilnico in Na hitro pojedel. Iz jakne je že vzel cigarete in šel pred šolo.
Anna je postala lačna, pohitela je ven iz učilnice in pred šolo na vrt. Ker je imela malico je skočila na zidek, približno 1 meter visok. Iz torbe je vzela cigarete, vžigalnik in črno stekleničko. Popila je par požirkov in počutila se je veliko bolje. Stekleničko je pospravila in si prižgala cigaret. Takrat je na travnik prišel Jake. Pomahala mu je in nasmehnil se ji je.
Prišel je do nje »Anna a ne boš nič jedla«. »Nisem lačna« bil je tiho, čeprav to ni bilo prav da ne je. Zazvonil ji je telefon »Ja!. …Vedno te rešujem iz težav, veš imam pouk….ja ja pridem.« Pogledala ga je »Kolega ima probleme, če hočeš lahko greš s mano« Začutil je toplino in rekel »Ja lahko grem, če ti ne bom v napoto?« »Prav prid« S lahkoto je skočila dol s zida. Začela sta hodit. Prišla je do starine in rekla »Skoči notri«
11. december 2016
neeeeeeeexxxxtttttt!!
11. december 2016
Next
11. december 2016
Next
12. december 2016
Next
12. december 2016
Neeexxxxxxxxxtttttttttt
12. december 2016
2. POGLJAVJE- KLUB
Jake se je usedel na sovoznikov sedež. Pomislil je, da ta nima denarja za boljši avto. Malo si ga je pogledal in ugotovil, da to ni starina, ampak old timer. Eden od najbolj dražjih avtomobilov »Kje si kupila Americana spiderja?«
Anna se je zarežala, ni vedela kaj naj mu odgovori, če bi mu rekla, da je bil njen prvi avto katerega si ga je kupila leta 1960. Zato je na hitro odgovorila »Americana Spiderja, letnik 1956 sem podedovala po očetu, ko je umrl. Avto mu je res veliko pomenil. Zato sem ga popravila in ga zdaj jaz vozim, super je ohranjen in ni tako slab.«
Jake je razmišljal, koko je lahko tako mlada izgubila očeta. In kako lahko poskrbi zase če ne dela.
Anna je vse vedla kaj si misli. »Veš Jake jaz sem stara 20 let.« Debelo je pogledal.
Kako je vedela kaj si mislim je pomislil. Ali sklepa kaj razmišljam.
»Veš sva prispela«. Šel je ven s avtomobila in se ustavil pred velikimi vrati, bila so črna in ni bilo napisa za kak klub ali pa bar. Pomislil je da ga vodi, nekam kamor nebi smel it, a neki mu je pravilo, da je ona v redu. Vstopila sta, prijela ga je za roko. Hodil sta po črnem hodniku, nič ni videl edino rdečih vrat. Kmalu sta prišla v nek prostor kjer je bil šank in že takoj sta zaslišala kričanje in zagledala pretepanje. Anna ga je pogledala in rekla »Prosim. Res me zdaj poslušaj, usedi se nekam čimbolj stran od drugih, če kdo pride se s njim ne pogovarjaj in reči da si moj, ti bom potem vse razložila, če pa pride natakar, si naroči kaj za pit in zame bo že vedel kaj pijem prav« Pokimal je in res šel, usedel se je za mizo, čisto v kotu. Malo se mu je naježila koža ko je zagledal, žensko ki se je oslinila in prihajala proti njemu, ko je prišel natakar in ga vprašal »S kom si prišel?« »S Anno« natakar se je nasmehnil in rekel »Končno je pripeljala nekoga s sabo. Kaj boš pil?« »coca-colo. Prosim« Takrat je do njiju prišla tista ženska. Oblila ga je kurja polt in spregovorila je »Kaj delaš tukaj čisto sam?« Odgovoril je »Od Anne sem« Pokimala je in rekla »Tukaj jo bom počakala nekaj jo rabim«
Anna je skočila do tistih dveh pretepačev. Vedela je da sta mlada vampirja in zato mislita da sta nekaj več. Stopila je med njiju in rekla »Nehajta, če ne vaju JAZ vržem ven.« Zasmejala sta se »Kaj nama pa boš« Eden jo je hotel udariti v obraz, ampak se mu je izmaknila prehitro da bi videl in mu šla za hrbet. Prijela ga je za vrat. Ta drugi pa jo je skušal napasi od zadaj zato se je obrnila in ga prijela za roko, katera je bila oborožena s nožem. Zvila mu jo je in ga tudi njega prijela za vrat. »Ne vesta kdo sem, vama zdaj povem? Jaz sem Eathelin. O meni sta že marsikaj slišala« Njeni podočniki so se ji podaljšali in s surovim glasom je rekla »Zdaj pa zginita ven« spustila ju je tako da sta še priletela v zid in šla sta. Poiskala je Jakea in ugotovila da je tam Selema. Vzdihnila je in šla do njiju. Usedla se je nasproti Seleme in to zraven Jakea »Kaj hočeš Selema?« »zanimalo me je kako si? Pa vidim da se imaš lepo« Anna se je zasmejala in rekla »Hah prišla sem s najlepšega mesta Benetk. Kaj me vedno iščeš kje me boš našla. No povej že zakaj me rabiš?« Selema se je zasmejala in dejala »Eathelin ne bodi no jezna. Samo prinesla sem ti to od tvoje prijateljice« dala ji je pismo a Anna jo je že držala za vrat. »Še enkrat mi reči tisto ime te zažgem si slišala« Spustila jo je in Selema je skočila v zrak in šla. K Jakeju se je obrnila »Oprosti, ker sem tako reagirala? Nebi smela.« jake se ji je nasmehnil »Nič takega ni, me pa zanima od kje veš za ta klub« Nasmehnila se mu je »Od kolega je.« Nasmehnil se ji je »Bi mi lahko razložila kaj je bilo to« Anna se je zasmejala »To so res slabi ljudje, zapomni si vedno moraš poslušat notranji glas. Če imaš občutek da nekaj ni prav ne hodi, če pa je obratno pol pa je kul.«Jake ni razumel kaj je mislila s tem, ampak reku je da ima prav glede občutka ki mu je omenila. S njo je imel lep občutek in nekaj mi je pravilo da je vredu. Takrat je prišel natakar in jima postregel. Anno je objel in se usedel nasproti »Anna, res sem ti hvaležen.« »ni problema.« Zaklepetala sta se in Jake je odplaval.
Bila je tako lepa ko se je pogovarjala, njen nasmeh je tako lep. Čeprav se mu zdi da se njene rjave oči svetlikajo na modro mu je všeč. všeč mu je bilo ko je kimala in odkimavala, ko se je zasmejala in takrat je ugotovil da nebi smel it, da s njo ne more imeti nič.
Iz zamišljenosti ga je predramil tisti tip »Jaz sem Eric in ti si« »Hmmm ja sem Jack« Pogovarjali so se in potem so se poslovili in Jake je vozil šole.

A/N mene zanimajo
1) mene zamimajo mnenja, kritike, komentarji....
2) kaj dr bo zgodilo v nadaljevanju
pa čimbolj se razpišite, kdor se največ razpiše dobi posvečen Next
17. december 2016
1. /
2. pojma nimam...
Saj bi se razpisala pa nimam besed...
17. december 2016
Next
17. december 2016
Neeeext
18. december 2016
Next
19. december 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
19. december 2016
Next
19. december 2016
http://www.igre123.com/forum/tema/usodni-kamp/190741/ Evo moja zgodba,če koga zanima,naj prebere in pusti kaki Next
19. december 2016
Next
22. december 2016
Jack je med potjo proti domu upal, da je doma vse v redu. Prišel je do bloka in dvakrat vdihnil. Počasi je vstopil v blok in hodil proti stanovanju. Že pred vhodnimi vrati je zavohal vonj po alkoholu.
Vstopil je »Dober dan doma sem.« Njegov oče je že prišel do njega. »Kje si bil danes? iz šole so klicali da te ni bilo« In že ga je udaril po licu. Njegova mama se je začela jokat in rekla je »Danes praznuješ 18 rojstni dan…« oče je dokončal »Sklenila sva da boš šel, zadosti si star da sam skrbiš zase. S pakiraj in pojdi« Šel je v sobo in vse s pakiral v eno potovalko. Ni imel veliko stvari tako da je vse stalo v njej. Par oblek in slike. Šel je in ni se niti poslovil. Hodil je po ulicah. Ni vedel kam naj gre niti ni vedel kako bo sploh preživel. Hodil je in prišel do šole tja se je usedel in dal roke na obraz in se zvil v klobčič.
Anna je speljala. Ni mogla bit več zraven njega, nekaj je čutila, kod neko vez ko je bila zraven njega. Sploh za tem ni šla, da je povabila skoraj na zmenek. Začutila je nekaj in začela je počasneje vozit. Zagledala je policista. Zasmejala se je »Smeti« Pokazala sta ji da jo bosta zaustavila. Nasmejala se je in jima pomahala. Ona dva sta skočila v avto in vozila za njo. Na parkirišču za v trgovinski center se je ustavila in zaparkirala. Policista sta izstopila, prišla do njenega avta. »Gospa nama lahko pokažete vozniški izpit?« Iz denarnice ga je vzela in dala policistu. Ta jo je pogledal in rekel »A niste morda malo premladi za takšen avto?« Zasmejala se je »Ne nisem saj jih imam 20« Pokimala sta »No in kam greste« »Po hrano« Pokimala sta in dejala »Srečno vožnjo ti želiva« »Enako« In šla je v trgovski center.
Prvo je kupila mleko, kosmiče, paštete, kruh, krompir, testenine in meso. To je plačala in nesla v avto. Nato je šla še po trgovinah z oblekami. Kupila si je par pajkic in par črnih oprijetih hlač, par belih majic in tudi kako črno majico za čez. Kupila si je tudi črn klobuk.
Jack se je zjokal in šel naprej proti centru mesta. Dobil je idejo da bi Anno prosil če bi lahko bil pri njej dokler si ne najde službe in stanovanja. Ampak ni vedel njene telefonske številke, zato je iskal wi-fi kjer bi pogledala na spletni imenik. Nato je prišel do gostilne in našel jo je v imeniku. Poklical jo je.
Anna je speljala ko ji je telefon začel zvonit. Bila je neznana številka ampak se je vseeno javila »Dober dan!« »Hej!Tukaj Jack« »Hej. A je kaj narobe« »Anna ja je nekaj narobe, prosim a bi lahko bil pri tebi, dokler si ne najdem službe?« »Ja seveda si lahko pri meni, kaj te pridem iskati« »Ja lahko sem pri neki gostilni s 3 zvezdicami« »Pridem!« In prekinila je. Vse kar je kupila je dala od zadaj in divjala po cesti. Kmalu je prišla do gostilne, za katero je mislila da je. Zagledala ga je. Zaustavila je avto in mu pomahala. Prišel je do avta in prvo dal vanj potovalko. Anna ga je pogledala in mu rekla. »Mislim da si lačen. Greva notri nekaj pojesti?« pogledal jo je in rekel »Lahko samo nimam nič denarja.« Anna ga je pogledala »Ne rabiš nič plačat, sem te jaz povabila, zato bom jaz plačala« Pokimal ji je. Objela ga je in on ji je vrnil objem. »Prosim ne bodi žalosten. Sem jaz vedno tukaj« »Anna jaz nočem it tja notri« pokimala mu je »Prav bom pa jaz doma kaj naredila. Skoči« Vstopil je v avto in speljala je. Vozila sta se v tišini, dokler nista pripeljala v bogato četrt in pred veliko in lepo hišo.
neexxxxxxxxxxxttttttttttttt hvala za posvečen Next
02. januar 2017
Next
02. januar 2017
Next
03. januar 2017
u220604
u220604
POZOR! LILI123456 JE ENA DEBELA KEPA LAŽI. ONA SE SKUS LAŽE IN DAJE LAŽNE UPDE DRUGIM. ZASRALA JE ŽE FULL LJUDI TKO DA LAHK TUD VAS. NE JE SPREJET MED PRIJATELJE, BLOKIRAJTE JO IN TO POŠLJITE ČIM VEČ LJUDEM. RES JE JEBEMA ŽENSKA. DIJOS AMIGOS LILI!
15. januar 2017
je pa res, da sem jaz tebe blokiralaa in si užaljen
15. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg