Forum
Hej!Tole bo malo drugačna zgodbica od ostalih dveh.Upam da bo bila uspešna.
--------------
Prosim poglejte si še ostale zgodbe:
Princess in the castle:
http://www.igre123.com/forum/tema/princess-in-the-castle/194855/

Karate it's my life
http://www.igre123.com/forum/tema/karate-its-my-life/194795/
-----------------
Tukaj so še slike Eda in Eve (to bosta glavni vlogi)

Ed Sheeran:

Eva Jones:

---------------------------------
Hvala in se vidimo pri naslednjem nextu!
29. avgust 2017
Next Next Next !!!
29. avgust 2017
Aja,pa ideja ni moja je od Keep calm girl
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
Neext
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Next
29. avgust 2017
Next gurll i cant even wait for the new chapter <33
29. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next
29. avgust 2017
Hvala za vseh 6 Next-ov
Že od nekdaj sem sanjala da bi postala znana manekenka. Mogoče mi to nikoli ne bo uspelo,ampak vse je mogoče. Sploh si nisem predstavljala takega poklica. Seveda vem kaj delaš v tem poklicu. Hodiš sem ter tja po preprogi. Eva kaj pa si misliš! Seveda da to ni tako lahko.Moraš poznati vse gibe manekenstva,še posebaj pa tiste so zelo težki. Nogo pred nogo ter hodiš.Na koncu preproge se obrneš in spet hodiš nogo pred nogo. No ja bolje da ne razmišljam o tem,saj mi bo potem če bom dobila ta poklic šlo precej slabo.
Odločila sem se da bom odšla še malo ven do prijateljev.Odšla sem po stopnicah navzdol,
ki so vodile do kuhinje.
"Živjo oče in mama! Malo grem ven na sveži zrak" sem jima rekla ter ju pogledala.
"Živjo ljubica,seveda kar pojdi" mi je rekla mama. Ustnice so se povzdignile v kratek nasmeh. Odšla sem do vhodnih vrat in jih odprla. Nadihala sem se svežega zraka nato pa odkorakala do garaže. Vzela sem čisto novo kolo,in ga zagonila. Gonila sem ko sem končno prišla do mojih prijateljev. Pozvonila sem in kmalu so se odprla vrata.
"Hej Hanna in Anna,kako sta?" sem jima rekla ter Anno prijela za roko.
"Heei Eva,dobro sva. Zakaj si prišla?" navajena sem tega vprašanja saj me vsakič vprašata eno in isto.

"Hja,zanima me če bi se malo šli peljat in mogoče šli v shoping?" sem ju vprašala.
"Seveda Eva" je rekla Hanna in iz garaže privlekla dva kolesa. Anna in Hanna sta zagonile kolo jaz pa tudi. Med potjo do trgovino smo še še malo pogovarjale,ko pa smo prišli do končnega cilja , sem se v trenutku ustavila in se zagledala v eno točko. Samo ena je bila in nobena druga. Strmela sem v to stvar. Nisem mogla vrjeti svojim očem.
"Eva,kaj je narobe?" me je vprašala Anna. Sploh nisem mogla odgovoriti.
"Anna!! Kaj ne vidiš da je tam prijavnica?" sem jo vprašala.
"Ja,ampak ali ni to kar ena prijavnica za majhne otročičke?" me je spet vprašala.
"Anna! To je prijavnica za menekenko!! No prijaviš se,pokažeš kar znaš,potem pa te mogoče sprejmejo,ampak to je prava priložnost za mene!!" sem vzkliknila in stopila iz kolesa. Naslonila sem ga na steno,potem pa še nekaj besed potegnila iz sebe,preden bom razpočila od veselja.

"Hanna,kaj ti misliš? Je to dobra priložnost za mene?" sem ga vprašala.
"Seveda. Pojdimo že v trgovino!" je rekela in seveda smo odšli. Iz police sem potegnila eno prijavnico in jo stlačila v žep. Kupila sem samo nekaj stvari in plačala.
"Adijo Hanna in Anna! Domov grem da izpolnim prijavnico!" sem vzkliknila pred njima.
One sta le skomignila z rameni in odšla proti domu. Jaz sem se počutila tako kot da bom bruhala,vzklikala,kričala,smejala skratka vse..Ljubila sem manekenstvo in sedaj sem končno po treh letih čakanja dobila priložnost.Priložnost da jo izpolnim in pošljem tistim ljudjem. Ko sem prišla domov sploh nisem pozdravila mame in očeta. Stekla sem po stopnicah direktno do sobe. Vsedla sem se za pisalno mizo ter iz mize vzela svinčnik.

IME:
PRIIMEK:
NASLOV:
TEL. ŠTEVILKA:
ALI HOČEŠ POSTATI MANEKEN/KA?

Če si ponoleten,prijavnico pošlji na Seyonoyo ulico 5.
Pravila za uporabo prijavnice: Za pošlijanje prijavnice nam moraš biti polnoleten,saj drugače te ne sprejmemo na sprejavalne vaje. Hvala za razumevanje,in lep dan še naprej.

Izpolnila sem vse podatke. Ampak na nekaj sem pozabila. Stara sem sedmnajst in nisem polnoletna,imam pa čez dva tedna rojstni dan. Torej bom polnoletna. Super!
Z malimi črkami sem v kot prijavnice napisala 'čez dva tedna bom bila polnoletna'
nato pa iz police potegnila kuverto. Prijavnico sem stlačila notri,sama pa sem na kuverto nalepila znamko. Napisala sem še naslov potem pa odšla ven in naravnost do pošte.
Imela sem srečo saj se je poštar ravno odpravljal z motorjem raznašati pisma.
"Živjo,bi mi morda lahko to kuverto še stlačili v torbo?" sem ga prekinila. Z očmi me je pregledal nato pa rekel "Seveda,takoj" to je bilo že preveč čudno. Odpeljal je in jaz sem odšla domov. Med potjo domov sem razmišljala zakaj moram to pošiljko prav nesti na pošto,če imamo računalnike. Ah saj ni pomebno Eva, sem si mislila nato pa odprla vrata svojega doma. Zazrla sem se v očeta in mamo.
"Kje si bila?Skrbelo naju je" mi je rekla mama.

--------------------
Hm,začetek je še malo dc,potem pa bo postalo bolj zanimivo
Prosila bi za kakšno mnenje ali teorijo,saj bom potem lažje pisala zgodbo.
Hvala!
29. avgust 2017
Next. všeč mi je zacetek
29. avgust 2017
si prebrala Next?
29. avgust 2017
jp, hitro berem
29. avgust 2017
Next !!!
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Next
29. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next
29. avgust 2017
Next girl u r amazing <333
komi cakam da vidim kj se bo zgodilo <33
vrjetno bo spoznala eda... <333
30. avgust 2017
Hvala za vse nexte! Potrudila se bom da bom pisala čim boljše.
"Ne laži. Poznam te" mi je zabrusila.
"Okej,ko smo šli z Anno in Hanno v shoping,sem pri vratih zagledala prijavnico za
manekenstvo,tako da sem jo hitro vzela in izpolnila. Potem sem jo odložila na pošti
in odšla domov. Kaj čudnega?" sem ji razložila. Na istem mestu je stala z odprtimi usti,potem pa je globoko vdihnila in izdihnila.
"Ja seveda,super zate. Pojdi sedaj v sobo!!" je zavpila za mano nato pa se je lotila svoje jedi. Stekla sem po stopnicah in v sobo. Vrgla sem se na posteljo in razmišljala kako bo nastopila na odru.

Bila bom na rdeči preprogi,hodila sem ter tja nogo pred nogo. Zelo se že veselim!
Odšla sem do svoje pisalne mize in vzela svinčnik. Na list papirja sem narisala skico oblačil ki jih bom imela na avdiciji. Majica je bila rdečo-roza. Je bila crop top,in take
imam najraje. Hlače so bile dolge,ampak zelo lepe. Bile so kavbojke bele barve,in
seveda so bile strgane ob kolenih. Ravno ko sem hotela skico prilepiti na zid,me je
mama opomnila da moram spat.
"Mama,čez dva tedna bom stara osemnajst in se bom odselila. Prosim te,sama grem lahko spat" sem ji rekla.
"Eva,pojdi spat!!" mi je zabrusila. Zavzdihnila sem si umila zobe,in se preoblekla.
Sedaj pa res moram iti spat.

Naslednje jutro
Zbudila sem se v prekrasno jutro. Sončni žarki so čez okno sijali ravno vame. Tako so me tudi zbudili. Slišala sem petje ptic,ki odmeva vse povsod. Pogledala sem skozi okno in zavzdihnila. Spet sem razmišljala o tem če bo danes prišlo pismo,ali bo jutri ali pa ga sploh nebo! Odšla sem v kopalnico in se umila. Preoblekla sem se v majico in hlače. . Sama sebi sem se nasmehnila,potem pa odšla v kuhinjo. Odšla sem do pulta,in si naredila jajce na oko in zraven solato. Pojedla sem potem pa odšla malo ven.

Odšla sem malo na sprehod do konca mesta. Ko sem prišla nazaj je mama že bila za pultom,in pripravljala kosilo.
"Kar pojdi po stopnicah,Na postelji te čaka presenčenje!" mi je rekel oče.
Yes,yes končno mi je uspelo! Dobila bom pismo za avdicijo! Stekla sem po stopnicah,in odprla vrata.Ko sem zagledala vse to sem se hitro zaustavila. Na postelji je lažalo nekj majhnega in to v beli barvi. Je to kuverta? Ali je?

-------------------
Tale del ni nič kaj posebnega,tako da ja...
Prosim za mnenja zgodbice.
31. avgust 2017
Next
31. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Nextt
31. avgust 2017
Next
Čimprej res, ker si na enem zelo zanimivem delu!!! Kako si drzneš končati v takem trenutku?! No, meni se zgodba zdi res kul. Vendar še vedno malo slovničnih napak no jaz pa moja slovenščina pa to saj sama veš... vedno to kritiziram in to skoraj pri vsaki zgodbi. Ne oziraj se na moje bedne komentarje, ker jih vedno predolge pišem... zdaj pa teorija!
Sprejeli jo bodo na "manekenski tabor" in tam bo spoznala Eda. Pol se bosta resnično zaljubila in potem bodo Evo sprejeli za dalje, Eda pa ne. In Eva se bo odločila, da ne bo šla dalje študirat za manekenko ali pač, ampak bo raje z Edom in tako dalje... bla bla bla... KONEC!

Next

31. avgust 2017
Ne,ni ravno tako je pa skoraj enako,ampak konec je pa čista razlika
31. avgust 2017
aha
31. avgust 2017
Hej hoj! Tukaj je še en Next
Z veseljem sem jo odprla in hitro prebrala sporočilo.
-----
Za Evo Jones:
Pozdravljena! Poslala si nam pismo,v katerem poveš da hočeš postati manekenka. Če te bomo sprejeli (ti piše čisto spodaj) boš prišla samo na avdicijo,potem pa te premestimo drugam in sicer boš dobila to službo. Upamo da se res veseliš,ker če ne te lahko odpustimo.

Ali si sprejeta: Kot si rekla da boš čez dva tedna stara osemnajst,smo morali kar veliko časa zapraviti za to vprašanje-Ali te sprejmemo ali ne. Končno smo našli pravi odgovor in to je-da si sprejeta.
Aja pa danes ob 18.00 pridi na avdicijo. Oblečeš lahko karkoli hočeš,saj je le vaja.
-------
Od veselja sem začela kričati. Nisem mogla vrjeti. Pogledala sem na uro.
Ura je bila šele 15.00 torej sem imela dovolj časa da si naredim make-up,
frizuro in take reči. Hitro sem odšla do očeta in mame ki sta že sedela za mizo ter jedla kosilo.
"Mama,oče! Sprejeta sem na avdicijo,in če se dobro izkažem dobim tudi to službo!"
sem jima rekla.
"Super,kar pripravi se" mi je rekel oče mama pa se mi je le nasmehnila.

Odšla sem do bližnje kopalnice in vzela iz police škatlo. Notri so bili pripomočki za
make-up,tako da sem lahko si ga hitro in enostavno naredila. Ko sem končala
sem vse pospravila nazaj v škatlo,škatlo pa sem položila na najvišjo polico.
Odšla sem še do moje sobe,ter iz nje vzela moj glavnik,ter šla pred ogledalo.
Lase sem si postavila postrani,tako da se lasje lažje razvozlajo.

Glavnik sem vlačila po laseh dol in gor,ko pa sem končno končala pa sem
vzela iz mojega predala še elastiko. Naredila sem si konjski rep,potem
pa sem odšla moje zbirke čevljev. Vzela sem najlepše. Črne petke.
Zelo so mi šle na živce,saj v petkah skoraj neznam hoditi,ampak se
bom že naučila. Zopet sem pogledala na uro. Ura je bila 17.45.
"Samo še petnajst minut imam!!" sem sama pri sebi zavpila.
Hitro sem stekla po stopnicah dol,vzela torbico in nato zdrvela
od hiše do hiše,dokler nisem prišla do te stavbe. Bila je prečudovita,
oziroma taka da jo z besedami nemore nihče opisati.

Vrata sem porinila naprej,in že se je pokazala svetloba. Prečudovita
stavba. Odšla sem do bližnjega človeka ki je bil za pultom. Očitno je bil
varnostnik ali kaj takega.
"Dober dan gospodična. To je stavba za avdicije manekenstva. Upamo da ste prišli na pravo mesto. Če ste prosim povejte ime,priimek,datum rojstva in naslov ulice" mi je kar od sebe dejal.
"Eva Jones,1.3.1999,Kangova ulica 4,in ja mislim da sem prišla na pravo mesto" sem mu odgovorila.
"V redu,potem pa kar pojdite do naslednjih vrat" mi je odgovoril.
Pokimala sem in odšla.

------------
Tudi ta del ni nič kaj takega
31. avgust 2017
Next
31. avgust 2017
Next! komaj čakam!!!!!!!!!
31. avgust 2017
Next
31. avgust 2017
Next
31. avgust 2017