Forum
u113670
u113670
Zgodba o punci Shalott, ki želi postati izurjen jahač

Vas vsaj nekoliko zanima?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. november 2012
u113670
u113670
Shalott je 16-letna modrooka in rdečelasa punca, ki hodi v drugi letnik splošne gimnazije.

Je prav dobra učenka. Živi v 3-nadstropni veliki hiši in ima psa ter mačka. Njena mama je profesorca glasbe in privatna učitelca klavirja. Njen oče živi v južni ameriki v Peruju ( Shalottina starša sta ločena) in ima velikansko vilo. Je uspešen arheolog. Dolgo nazaj, ( ko starša še nista bila ločena) so klicali očeta in mu za neko pasrcelo nekje v afriki ponujali dooosti dnarja. Seveda je takoj sprejel, saj na tisti parceli od njegovih prednikov ni nihče živel. Kasneje je zvedel, da so tam u bližini odkrili nafto in so njegovo parcelo rabli za to. No tako so zaslužli ogrooomno dnarja. Zdej pa oče svoji hčerki na mesec pošilja 1000 evrov 12.000 evrov na leto.

Očetove hiša:

Shalottina hiša, s tem da je še malo večja in lepša:

24. november 2012
u113670
u113670
Njen stric ima ranč z 30 konji pasme anglo-arabec (vsi so navajeni na ljudi vendar se jih ne more jahati saj so neujahani in nekoliko divji)

Nekaj konj iz ranča:

24. november 2012
u113670
u113670
Shalott že sedaj zna dobro jahati, saj vsak dan vadi, ampak njena želja je imeti svojega konja in da postane vrhunska jahačica.

Na konju Brenakinu na tekmovanju za predkakovanje ovir :

Na kobili Andreli na terenskem jahanju:

http://www.lipica.org/si/imagelib/magnify/default/Kobilarna/teren_2%20116.jpg

Shalottina jahalna oprema:

http://www.diamond-qh.si/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/0/101485-60-0.jpg
http://www.diamond-qh.si/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/650x691/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/6/5/6541_1.jpg
24. november 2012
u113670
u113670
Začetek

''This is so not fair. Maamaaaaa!?' sem zakričala na mamo, pograbla svojega muca in stekla po stopnicah v sobo. imela sem skoraj celotno zgornje nadstropje. moja veliiika soba/ spalnica z veliiko posteljo , garderobo in pisalno mizo moja dnevna soba/študijska soba,z fotelji in policami s knjigami in računalnik in Tv in imela sem svojo malo kopalnico.

Dobila sem 3 pri fiziki in mama je rekla da si ne smem nardit tatooja. čisto sm užaljena. Pograbila sem mobi in se vrgla na posteljo k mucku. Zavrtela sem številko od moje bfff Anne. Povedala sem ji za prepir z mamo. Tako je šlo: A=Anne S = Shallot (js)

A: Hejla Lotty!
S: nehi no, nism lotty ampak shalott.
Aprav, no am čudo zveniš, je kej narobe?
S: Je, veš ki sm dobila 3 pri fiz?, no mama mi zaradi tega ne dovoli da si nardim tatoo !!
A.Ne! Grozno.
S: veeem
A. veš kaj? na skrivaj bomo šle. Danes ob 15.00 in pol se lahko gremo še sprehajat po lublani a?
-S : jaa! pokliči še ostale.
Ak, čau
S:čau

Shalottin muc
1 slika:
http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/21/2144/T7BCD00Z/posters/burton-jane-domestic-cat-fluffy-tabby-kitten-miaowing.jpg

2 slika:
http://static.tumblr.com/6t3upxl/Aawm08w0l/khout-kitten-458882.jpeg

OK , kakšnega mucka naj ma Shalott, če vam je ljubši tisti s prve slike napišite 1 slika, če vam je ljubši tisti z druge pa 2 slika
24. november 2012
u113670
u113670
Shalott, nikky, anne, mateja in Sally sue so se dobile na železniški postaji.

Anne: kaj pol ti je mama dovolila v lj?
shalott: ja samo v lj, brez tatooja

Plačale so karto in šle na vlak za u ljubljano.
Najprej so šle tam, kjer delajo tatooje, blo je čudno, ker je zima in smo ble zavite v šale in imele smo škornje.

Js sm si na boku nardila Tak tatoo:

Na gležnju pa takega:

Anne si je nardila tak tatoo:

Nikky pa takega:

Mateja si je nardila takega:

Sally pa nobenega.
24. november 2012
u113670
u113670
Odpravile smo se po delno zasneženih ulicah, da bi poiskale bar, kjer bi se lahko usedle in kaj spile.
Anne: Ej, shalott, en fant tam te kliče.
obrnila sem si in tam nekaj metrov nazaj je stal fant in v rokah držal moj šal. Šele zdej sm opazla da ga nmam.
šla sm do njega. bil je božaaanski!!!
Shalott.kkm to je moj šal
fant: vem, videl sem ko ti je padu
shallot: mi ga lahko daš?
-fanteveda
shalott: no?
fant mi je dal šal in se obrnu da bi šeu.
fant: ime mi je Nick
shalott: meni pa Shalott!
in je šel.
hehe uau! sem si zašepetala in šla nazaj k frendicam.
anne: kdo je biu to?
shalott.nimam pojma!
-Anne: in je za kej?
Shalott. mhm, boožanski je
anne se je zahihitala
šle smo naprej, ko mi je nenadoma spodrsnilo na snegu in padla sem na rit.
frendice so se zasmejale in čakale da se poberem takrat je pršu nick in mi dal roko. Frendice so zajele sapo. bil je leep. itak da.
nick: in spet sem tu, da te rešim
js. haha, hvala.
potegnil me je na noge in me premeril od glave do pet. nevem zakaj, ampak full mi je postalo vroče in zardela sm.
anne: Amm, lahko bi šel z nami Nick?
ga je nagajivo vprašala in me veselo pgledala.
Nick: itak da
ni odlašal in se takoj postavil ob mene. Anne se je namuznila in se odpravila naprej. Nato smo končno pršli do enega normalnega bara in se vsedli not na fotelje za dva. Anne se je usedla k Sally ( običajno se je vedno k meni) grdo sm jo pogledala. Nikky se je usedla k mATEJI. tko sm se mogla useut zraven nicka. Ta me je objel čez rame!!
Nick:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_l3lz9p6eX61qc3e60o1_400.jpg
24. november 2012
u113670
u113670
Kakšn next?
24. november 2012
u113670
u113670
ok, nadaljujem

Frendice so naročile js in nick pa ne. Pol so plačale in js sm se odločla da bom neki spila. Naročila sm si vročo čokolado. nevem zakj, ampak tudi nick si je zdej naroču. ko sva popila še midva, sem vzela denarnico, da bi poiskala dnar. preden pa mi je to uspelo, je nick že plačal za oba.
24. november 2012
u113670
u113670
js: ni blo treba, mam svoj dnar
n=nick: pa vseeno sm plačau. Kaj delata tvoja starša?
povedala sm mu kaj dela moja mama in kaj moj oče in kje živim.
n: a tko daleč?
js: ja, kaj pa delata tvoja starša'?
n: mama je sodnica oč pa odvetnik,
js: ha, ste pa bogati kaj?
n: jap, smo
drugače, delam prakso kot veterinar, star sm pa 19 let.
js: kako to??
n: mama me je že ful zgodaj začela učit in sm preskoču prve tri razrede osnovne šole. tko zdej že lahko delam. ampak nič posebnega ni.
jsogi ti, ampak 19 let? js sm 16
n: ja malo pa sm bogi, in briga me če si smao 3 leta mlajša od mene.
anne: nick zvčer u kopru gremo u disko, greš z nami?
n: itak. alhko vs tudi peljem domou, samo malo tesno bo.
anne: seveda see bomo že stlačli. alo gremo
in šli smo do nickovega srebrnega Citroena (berlingo)
24. november 2012
u113670
u113670
Vsako je zapeljal domou, in ob 21.00 smo bli zmenjeni pri meni doma. moja mama je šla z sojimi učenci v Nemčijo, tko da sm mela hišo samo zase. In za Nicka.
Jony (moja nemška ovčarka (mešanka z zlatim prinašalcem)) je zčela veselo lajat. pobožala sm jo in šla v hišo. Peljala sm ga v dnevno sobo in mu dala dalinca. sama sm tekla v svojo sobo, kjer sm se preoblekla.
oblekla sm se v:

in obula:
http://www.parentsexpert.com/wp-content/uploads/2011/08/High-Heels.jpg
24. november 2012
u113670
u113670
next?
24. november 2012
u113670
u113670
ko me je zagledal takoo urejeno je kar pobulil in gledal moje dolge noge. ( res sem imela dolge noge in ful lepo elegantno športno postavo, saj sem do 14 leta trenirala plavanje ,celo življenje pa jahanje.) Usedla sm se zraven njega na kauč in dignila telefon. klicala je anne.
anne: hej, si že urejena?
js: jep, samo še malo se naličim, pa bom.
anne, sobro, čez pou ure na levem pomolu?
js: itak

med pogovorom je nick položil svojo roko na mojo nogo. in jo božal?!!? hitro sm vstala in tekla v kopalnico. dala sem si maskaro in svetleči gloss, nič pretirane barvise, šminke in bleščic za veke, nič takega. le maskaro (imam fuull goste in dolge trepalnic, maskaro to poudari) in malo glossa. Šla sm v sobo, ta čas pa je šou on v kopalnico, v manj kot eni minutki je bil že nazaj. Nekoliko si je le popravil razmršene lase in poravnal obleko ( ki ni bila nič kaj urejena) Prijel me je za roko in me odpeljal do tistega pomola. Ker frendic še ni blo, sva se usedla na klopco. bilo je mrzlo n js sm mela skoraj gole noge. Malo sm se tresla in nick me je objel ter mi dal svoj plašč. kako lepo je dišal!
24. november 2012
u113670
u113670
Spet je dal roko na mojo nogo in jo veliko dlje božal. rešle so me frendice, ki so lihkar pršle. Vstala sem in še nicka potegnila na noge. noto smo šli v disko, kjer je blo toooplo.NIcku sem dala nazaj njegov plašč. Šla sem na plesišče in se takoj zavrtela v ritmu glasbe. Kar naenkrat se mi je pridružil nek moški ki ga sploh nism poznala!
24. november 2012
neeext;D
24. november 2012
u108757
u108757
neeexti
24. november 2012
u113670
u113670
hvala, nextam

prijel me je za boke ter pri tem primil še razdraženo kožo od tatooja. vzkliknila sem, saj me je zapeklo in izvila sem se mu iz rok. Stekla sem v drugo smer od psihota in se zaletela v dve punci, ki sta se poljubljali. Nič nimam proti lezbijkam, če le še mene ne potegnejo not. Ena me je poljubla in js sm jo klofnilna. takrat me je nekdo potegnil za roko. Pravkar sem mislila še enkrat zbežat, ko sem ugotovila, da me drži Nick. kar oddahnila sm si.
24. november 2012
u108757
u108757
next!!!
24. november 2012
u113670
u113670
ok,

peljal me je do šanka, ter mi naročil vodo.
nick=N: razburjena si ne?
js: ja
N: evu, tu imaš mineralno vodo, da se umiriš.
js: (spijem vodo) naroči mi raje pivo, saj nisem otrok!!
n: nevem če jo to pametno
js: jooj,
n: isi še polnolena , Shalott
stekla sem nazaj na plesišče in ga pustila samega.
24. november 2012
u108757
u108757
kuuul
24. november 2012
u113670
u113670
šla sem mimo unih lezbijk in pršla u roke unemo možakarju, zdej me je prijel višje. Želela sem it stran, pa sem si rekla da tko al tko nism več otrok. plesala sm z njim (sploh nism vidla njegovega obraza) in morm priznat, plesal je res vredi. Ko pa je z roko prijel rob moje oblek on jo začel pooooočaaasi dvigovat, pa sem se mu izmuznila in se uštulla nekemu fantu u roke. reflektor naju je za sekundo osvetlil, tako da me je videl. z veseljem je zaplesal z mano.
24. november 2012
u108757
u108757
next
24. november 2012
next
24. november 2012
u113670
u113670
hvalči,

Po končani pesmi me je odpeljal do šanka ter mi naročil pivo. Naudušeno sm ga pogledala. in zagledala sem nicka (na drugem koncu šanka) kako nekoga išče po plesišču. prevzela me je krvida, saj sem vedela, da išče mene. spustila sem si čop, tako da so mi lasje zakrili obraz.
24. november 2012
u113670
u113670
hvala za nexte
24. november 2012
u113670
u113670
popila sem dva vrčka piva in zame je blo to hudo. (nikoli še nism pila alkohola) tisti fant me je zvlekel nazaj na plesišče ter dal svojo roko na mojo zadnjico. Počutila sem se omotični in neprijetno. Nato mi je začel dvigovati krilo. Vedela sem de nekaj ni prav in vedela sem, da me bo nick varoval. tko sem s majavo strgala unmu iz rok ter se odmajala do nicka. Ko me je zagledal je najprej pobulil, nato pa me, čeprav mao užaljen prijel za roko ter si me dal v naročje. objel me je , nato pa je šou poiskat anne. rekel ji je da greva domov in da se one kar zabavajo naprej.
24. november 2012
u108259
u108259
next!
24. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg