Forum
To zgodbico sem ubistvu neki časa že pisala in delala na njej zdaj sem se pa odločila, da jo bom objavila, sam toliko, da zvem mnenje ljudi. Zgpdbice ne mislim pretirano oglaševat okrog, parim ljudem bom poslala link mogoče in to je to. če nebom imela pač ne.
##############################################################
1. Velike odločitve
Težko je biti volk samotar. Moraš živeti sam, loviti sam, stražiti sam.to pomeni, da ponoči spiš na pol- z enim očesom odprtim Kadar seveda lahko spiš. Ko ti od lakote ne kruli v želodcu, ko nisi lačen, ko te ne zebe…
.Če živiš v tropu , je vse drugače. Loviš v tropu, trdno spiš vsaj del noči in imaš družbo ko jo najbolj potrebuješ- ravno toiko, da ne znoriš. Ampak v tropu je težko pridobiti ugled. Jaz si ga nisem. Bil sem vedno zadnji. Zadnji sem se rodil, zadnji sem vedno jedel, bil sem zadnji, ki bi ga bilo treba ščititi.Vedno zadnji, vedno najmanjši, vedno najslabši. Venar pa sem bil v nečem prvi. Prvi sem odšel iz tropa.
Nekega dne sem se preprosto zbudil in ugotovil, da je to najboljše. Tako ali tako nikomur ne pomenim nič. Odšel sem in se nikoli nisem vrnil. Če se danes ozrem nazaj, vem, da to morda ni bila najboljša ideja. Takrat sem bil drobcem, šibek, beden in neznaten. Bil sem mladič, nisem razumel življenja. Nisem razmišljal tako, kot razmišljam zdaj.
Prvi mesec sem komaj preživel, životaril sem po gozdu in iskal bore ostanke hrane, večkrat sem jedel samo kosti, spat pa sem odhajal lačen. Potem pa sem spoznal, da tako pač ne bo šlo naprej. Bil sem volk samotar in moral sem se znajti.moral sem postati dober lovec. Moral sem postati vse, kar nisem bil.
Rabil sem mesece, da sem postal, kar sem danes-močan in spreten lovec. Vendar pa je bilo nekaj, na kar nisem ravno računal. Zima in mraz. Priznam, da sem pozabil na ta čas. To je bil čas, ko pod milim nebom nemoreš preživeti, ko se večina živali poskrije po brlogih, saj ve, da zunaj čakajo penilci. plenilci kot jaz.
Cele dneve preživim sede v tem grmovju, kjer se v majhnem zavetju pred snegom, ravno toliko da ne zmrznem. In čakam in čakam. Zgodi se, da presedim tu cel dan, nepremično in čakam. Čakam na zablodelo žival, da prikoraka mimo, da jo ubijem in pojem.upam, predvsem pa upam, da kdo ne poje mene.
Včasih, ko vidim lovca, ki s sabo nese mrtvo srno ga napadem in ukradem srno. Ne uspe mi vedno. Velikokrat sem lačen, ranjen,premražen… in včasih pride celo do tega, da si želim nazaj k svojemu tropu. Vendar tega pa nemorem. Nesmem. Tistega dne, ko sem odšel, sem bil iz tropa izkjučen. Če bi prišel na njihovo ozemlje, bi z mano ravnali kot s tujcem, in me ubili.
Nimam izbire. Životariti moram za življenje,lačen ubog in sam moram ubijati in upati, da kdo nebo ubil mene.
########################################################################
Mogoče ne zgleda tok veli ampak je v wordu to 431 besed oz. skori ena stran v pisavi velikosti 11 tako da ni tako malo....

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. marec 2014
u151962
u151962
NEXT
03. marec 2014
Kar lepo nextaj in se dokazi ;D
Mislim da zasluzis vec bralcev
03. marec 2014
Next
03. marec 2014
neext
03. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. marec 2014
wolf13
wolf13
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
05. marec 2014
Hvala vsem ;D bom ko pridem do racunalnika nazaj ker mam tam use shranjen ;3
05. marec 2014
i like it! več takih zgodbic bi moglo bit na igrah 123
06. marec 2014
Hvala ;D
06. marec 2014
next
06. marec 2014
u122384
u122384
Že skoraj dva tedna nisi pisala?! Izsledila te bom in obesila...
14. marec 2014
u122384
u122384
aja, pa next!
14. marec 2014
Hvala za vse nexte ;3 dons al pa jutr dobite ;D
Obesila me bos? Se ze bojim
14. marec 2014
u122384
u122384
Če se bojiš, pol pa NEXTAJ!
14. marec 2014
Bom bom ;37
15. marec 2014
*;3
15. marec 2014
u122384
u122384
In to bo...
15. marec 2014
next
15. marec 2014
Bo, bo..do pndelka enkrat ok?
15. marec 2014
u122384
u122384
kk
15. marec 2014
u167582
u167582
Hei! Hvala, da si mi poslala link! Tega res ne bi rada zamudila <333
Začetek je popoln, kot sem ti že napisala (). Ja, pač večkrat napišem eno in isto mnenje
Komaj čakam, da napišeš še kaj več, ker samo po uvodu ne morem sklepati o vsem (:
Neext!
15. marec 2014
wolf13
wolf13
next-nujno!!!next-nujno!!!next-nujno!!next-nujno!!!next-nujno!!!next-nujno!!!next-nujno!!!next-nujno!!!next-nujno!!!next-nujno!!! NUJNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRASIM
15. marec 2014
najprej se moram opravičiti vsem, ker tako dolgo nisem nextala in verjetno sem izgubila veliko bralcev še več pa jih bom izgubila po objavi tega nexta, ker je beden. bila pa bi hvaležna, če bo kdo vseeno vzrajal pri branju
...........................................
Ko sedim in čakam, da kakšna žival pride mimo, razmišljam. O možnostih. Lahko bi odšel proti jugu, vem, da je tri ure hoje od tod jezero, v katrem bi lahko ujel ribo. Ampak s tem veliko tvegam. Kaj, če tam ni skale, ali drugega varnega zatočišča? Kaj, če je ob jezeru kakšen drug plenilec? Medved? Drug trop?
Lahko pa bi odšel zahodno, približno 3 dni hoje od tu je zemlja, ki ne pripada nikomur. ampak to je predaleč, pretežavno je za 1 samega volka. Poleg tega pa sploh nevem, kaj je tam. Suša? Rodovien zemlja? Rob gozda?
Ampak iz dneva v dan se bolj zavedam, da tu ne morem ostati. Hrane praktično ni, jaz pa sem utrujen in lačen.

Nenadoma do mene po zraku priplava vonj. Zajec. Nemudoma vstanem in stresem iz sebe nekaj snega, ki se je v urah mojega čakanja nabral na mojem umazanem, sprijetem kožuhu. Napnem svoje telo, pripravljeno na skok. Takoj ko zajec stopi v moje vidno polje skočim nanj, in še preden uboga žival ugotovi, kaj jo je doletelo, mu pregriznem vrat. Že dolgo nisem čutil tople krvi med svojimi zobmi. Pozabil sem že, kakšen neverjeten občutek je to.
Z zobmi sem dvignil njegovo mlahavo truplo in ga odnesel do svojega grmovja. Neslišno sem pričel jesti svoj boren obrok. Zajec je bil prav tako shiran kot jaz, njegov kožuh razmršen in njegove oči utrujene. Tako kot jaz se je naveličal življenja.zima je terjala svoje žrtve. Umrle so živali, ki niso bile sposobne preživljati same sebe. Brez nagona. Uboge, bedne živali brez upanje so se mi smilile, ker so izgubile up v življenje, ker niso bile dovolj močne. Ampak jaz nebom umrl. S tem bi pokazal svojo šibkost in nemoč. Za kaj takega pa sem preponosen.

Ko sem končal svoj obrok sem kosti in kožo odrinil pod grmovje, če bom lačen jih bom pojedel kasneje, zdaj se moram predvsem odpočiti. Po drugi stani pa- zdaj sem sit in če bom kdaj prišel do tiste reke, je to danes. Ampak ne vem, če zmorem. Zmorem. Ne zmorem. Zmorem. Če ne zmorem tega, ne zmorem biti volk.
Odločil sem se. Jutri zgodaj zjutraj odpotujem.
19. marec 2014
u167582
u167582
zakaj je ta next beden? ne razumem te ...
Next!
20. marec 2014
u151962
u151962
NEXT!
20. marec 2014
next
20. marec 2014
u122384
u122384
✉ reαder ✉ , beden je zato, ker mu ne sledi noben drug next!
20. marec 2014
u167582
u167582
hahaha- ti pa znaš
daj nam next!
20. marec 2014
u122384
u122384
Tukaj sem zato, da ljudi nasmejem, če ne že od tega spravim v bolnico... A ima mogoče kdo kakšno novo ime zame? (Mislim za moj profil.)
20. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg