Forum
PROLOG:
Ava je 16 letnica, ki z očetom, starejšim bratom in mlajšo sestro živi v Londonu. Pleše balet in praktično živi zanj. Šola ji gre več kot odlično in nanjo so res vsi ponosni. Ima tudi najboljšo prijateljico, Hanno. Njeno življenje obrne na glavo fant, ki jo spremeni in je pravo nasprotje nje- ni prijazen, ocen nima najboljših, neprestano jo zmerja poleg tega pa je še ženskar.
Barbara Palvin as Avalanna Joy Hutcherson
Ariana Grande as Hanna Mia Parker
Niall Horan as Niall Horan
Zayn Malik as Zayn Malik
Harry Styles as Harry Styles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. del: SHADES OF GREY
>>Pa daj no, Ava. Lahko enkrat pustiš balet na drugi strani in se posvetiš meni?<< me je že desetič vprašala Hanna, ki je sedela na kavču in me opazovala kako sem trenirala.>>Samo še pol ure, obljubim, Hann.<< sem rekla izmučeno.>>Kdaj pride Alex?<< je vprašala po mojem bratu, ki ji je bil všeč. Skomignila sem z rameni in še enkrat ponovila vse vaje med tem, ko je Hanna s slušalkami v ušesih in čipsom v roki jedla ter čakala. Ko sem končno končala je veselo svoje slušalke dala stran.>>Končno!<< je veselo rekla. Zasmejala sem se. Tako je bila smešna, ko me je čakala.>>Stuširat se grem, prav? Boš lahko počakala še malo?<< sem jo prosila in zavila je z očmi ter prikimala. Iz omare sem vzela čiste obleke in se napotila v kopalnico. Lase sem si spustila iz fige ter slekla dres. Prižgala sem tuš in stopila notri. Topla voda mi je kapljala po telesu, kasneje tudi po laseh, ki sem si jih umila. Ko sem končala sem se hitro oblekla v trenirko ter črtasto majico, lase pa sem si zavila v brisačo.>>Vav, greš na modno revijo?<< me je zbadala.>>Ja, seveda, z mokrimi lasmi in v trenirki. Saj veš, oglaševanje trenirk in črtastih majic, noro!<< sem sarkastično rekla.>>Avalanna, prenehaj s svojim sarkazmom. Hvala.<< je jezno rekla in v obraz sem ji vrgla povšter.>>Posuši si lase, ker greva na sprehod.<< je še dodala.>>Hanna! Komaj živim. S kom si se spet zmenila in vlečeš še mene zraven?<< sem se tokrat razjezila jaz.>>Če ti povem obljubiš, da ne boš jezna? In me ne boš ubila?<< je tiho rekla. Malo se mi je že dozdevalo s kom se je menila.>>NE NISI SE ZMENILA S TISTIM, KI GA IMAM V MISLIH, KAJNE?<< sem panično rekla.>>Am…<< je bil njen odgovor.>>HANNA MIA PARKER, ODGOVORI!<< sem zavpila.>>Niall Horan in Harry, jap.<< je potrdila moje misli.>>Ni šans, ne bom šla.<< sem protestirala. Po 20 minutah kujanja sem le obupala in pač šla.Na hitro sem si posušila lase in gor dala sivo kapo ter oblekla jakno.>>Ne morem verjeti, da si mi to storila, res. Nezaslišano. To ti pa res zamerim.<< sem se celo pot pritoževala.>>Kdo pa se spet pritožuje? Aja, saj res. Hutchersonova je v bližini.<< sem zaslišala njegov glas.>>Horan.<< sem rekla njegovo ime in zaskelela z zobmi. Nisem mogla verjeti, da obstaja nekdo, ki je tak gnoj od človeka.>>Škoda, da sem sploh prišla. Gnoj bi šla lahko gledat tudi v štalo, ki jo imajo sosedje.<< sem začela.>>Ava, daj nehaj.<< ga je nekako branila MOJA najboljša prijateljica.>>Fino. Držiš s tem gnojem? Potem pa prespi pri njemu.<< sem spet napadla. Videla sem kako je zavila z očmi.>>Hanna, pusti jo, saj veš, da so vse baletke take. Mislijo, da so nekaj več od nas.<< se je oglasil.>>Pa daj utihni, Horan. Pojdi tja od kjer si prišel. Seveda imam v mislih štalo. S kravami. Sigurno bi bil prava zvezda tam notri.<< mi je spet ušlo iz ust. Hanna me je spet pogledala grdo in odločila sem se, da bom tiho. Sprehod je bil res beden. Zaradi Horana, seveda. Celo pot sem poslušala kako dober je pri nogometu in kako so vse punce zaljubljene vanj. Res ne vem, kaj vidijo na njem. Raje bi se zaljubila v opico kot pa vanj. Zasmejala sem se.>>Kaj pa je tebi?<< me je vprašala Hann.>>Verjetno misli o kakšnem fantu.<< me je zbadal Niall.>>Pravzaprav razmišljam o tebi.<< sem rekla.>>Kaj res?<< je začudeno vprašal.>>Ja, predstavljala sem si kakšen bi bil kot opica.<< sem zopet rekla in grdo sta me pogledala. Končno je bilo sprehoda konec in s Hanno sva se odpravili do doma. Nisva govorili veliko, saj sem bila preveč utrujena. Na računalniku sva si zavrteli film in potem kmalu zaspali.
15. november 2014
next
15. november 2014
Neeeeeext
23. november 2014
Next
23. november 2014
Next
23. november 2014
Uau. Next. To je vse, kar lahko rečem.
03. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani