Forum
☭ PROLOG☭

Včasih je usodno sprejemati določitve. Zagrenijo ti življenje. Nikoli se ne znebiš enih in istih nočnih mor.
Nikoli si ne bi mislili, da se bodo srečala.
Navzven čisto različna, naivna dekleta. Pa so res?

Ljudje z vsega sveta, so se zbrali. Na enem mestu. Na enem kraju. Zabava leta, ki jo vsi čakajo. Samo enkrat. Prvič in zadnjič.
Je bilo vredno?
Biti naiven, prezaupljiv, velikega srca?

Včasih ena beseda, pove več sto misli.

Ampak...naj vam več pove tole.
http://www.youtube.com/watch?v=JPDBh_1Uuf8&feature=youtu.be

**

Še en fanfic od One Direction, jah. Tokrat ga izrecno pišem sama. Hope you like it ;P
Nexti so vsak dan, ponavadi zvečer.
18. april 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *.*
18. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext!
+kak je naslov pesmi?
18. april 2013
Neeeeeeeeext
18. april 2013
Trending Yesterday - Shattered, ampak je Female Version
18. april 2013
ok tnx :*
18. april 2013
next
18. april 2013
u110366
u110366
Omg sploh se ne zavedaš kake dobre trejlrje delaš!!! *_*
resno pejt za producenta al kwa je že un
Neeeeeeexxxxttttt
18. april 2013
u93092
u93092
Neext
18. april 2013
u103529
u103529
asdfdfsgsagahg *__*
omggg.. trialer *_*
neeeeeeexxxxtttii čim prej! <3
18. april 2013
u82874
u82874
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
18. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeext
18. april 2013
Neeeeeeeeext!
18. april 2013
hahaha za medijskega tehnika grem lololo to je podobno ;3 pa niso tok dobri ;p
18. april 2013
u93092
u93092
Ja sooo <33
a bo dons že kkšn del al še ne? :')
18. april 2013
u126443
u126443
neeeeeeeext *-* popolno kot vedno lily. btw : poslala sm ti usaj 5 sms-jev. odgovor zgleda vem.
18. april 2013
Mi je že všeč + trailer *___*
Neeext
18. april 2013
u110366
u110366
Ja pa so. Sploh se ne zavedaš bolši so k originalni trejlrji od filmou
18. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext lily zakaj me z vsakim tvojim trailerjem obsedeš?
18. april 2013
neeeeeeeeeeeext!!!!! ker dobr trailer
19. april 2013
u126957
u126957
next
19. april 2013
u87504
u87504
Next
19. april 2013
next
19. april 2013
u103180
u103180
next
19. april 2013
☤Pepper☤

»Moraš priti!«Je name kriknil raskav glas preko telefona. »Ne morem, Zoey. Saj veš da me maraš samo ti.« Sem dejala in telefon odmaknila od ušesa, ko je zavzdihnila na drugi strani. »Zagotavljam ti, da ni res. Ne oziraj se na Brittany. Ona ne ve ničesar.« Je odvrnila Zoey in poudarila zadnjo besedo. »Ne Zoey, ne boš me prepričala. Prav imaš, veličasten trenutek je stati tam, imam možnost, ampak dobro veš kako mi je. Ne maram tega. In oni ne marajo mene.« Sem rekla in telefon preklopila na zvočnik, da sem lahko v miru ležala, in gledala v zakoten strop moje sobe. »Pepper, nehaj! Koga briga, kaj si drugi mislijo!« Je skoraj zakričala Zoey in zavila sem z očmi. »Ne bodi vztrajna Zoey. Nikamor ne gre in pika.« Sem siknila skozi sobe. »Pepper. Tvoja sestrična sem, in če te kdo na tem svetu lahko v kaj prepriča sem to definitivno jaz. In tudi uspelo mi bo, verjemi. Poglej, zabava leta je. New York, tvoje sanje? Pridi, prosim te. Saj te ne poznajo. Marali te bodi.« Me je znova in znova hotela prepričati, da bi šla z njo na najboljšo zabavo leta v New Yorku. Bilo je prvič in zadnjič, da so organizirali tak trenutek, in z največjim veseljem hočem zapraviti možnost, da bi šla. »Ne, Zoey! Že sto prvič. Sploh pa...« Ustavil sem se in lahko sem videla kako so se njene oči zožile v dve tanki modri reži. »Spet?« Je vprašala in njej ton glasu se je spustil v zaskrbljujočega. »Nekako...ja.« Sem z težkim glasom odvrnila in znova je prišel še en vzdih z sosednje strani telefona. »Oh, Pepper. Zato je tudi bolje da greš. In ne počni več tega.« Je rekla in bila je na robu obupa. »Ampak Zoey-« »Nič ampak! Moraš z mano Pepper! M.O.R.A.Š! Nujno je. Prosim, prosim, prosim. Dobro bo zate. Pozabila boš na težave. Prosim pridi, zame.« Je moledovala in zelo dobro sem si jo predstavljala, kako bo pravkar padla na kolena, če končno ne privolim. »Ampak veš kje je New York! Popolnoma druga celina! Kako naj sploh pridem tja?« Sem v obupu kriknila, da bi se izognila odhodu. »Ti bomo že organizirali let iz Tokia. To pa res ni težko, pri taki količini denarja, ki ga imate.« Se je zbunila Zoey in zavzdihnila sem. »Mogoče imaš pa prav...« Sem dejala. »Ne, zagotovo imam prav. Prosim?« Je še enkrat zaprosila in vdala sem se. »Prav, že prav. Mogoče ne bo tako slabo.« Sem rekla in v obupu pomislila na Brittany, ki prav zagotovo gre. »Tisočkrat ti hvala Pepper! To ti bom nekoč povrnila. Zdaj pa grem, se slišiva!« In tako je odložila. Telefon sem zabrisala na posteljo in se namrščila. Kako jo sovražim ko me prepriča v nekaj, za kar vem, da mi ne bo všeč.
Sem Pepper Jones, 18 letna Angležinja, ki živi v Tokiu. Da, Japonska. Preselili smo se iz mirnejšega Bristola, ker je moja mama prav tukaj odraščala. Govorim oba jezika, le da imam raje angleščino. Zoey je moja sestrična iz Manile, Filipinov. Slišala je za 'senzacijo leta', New Yorški party, katerega sem moram nujno udeležiti z njo. In kaj mi preostane? Imam sploh izbiro?
V šoli me tako ali tako nihče ne mara, še najmanj pa Brittany. Tudi ona se je preselila, vendar iz Washingtona. Prav zato, ker ve, da sem Angležinja, me ne mara in tako je naščuvala vso šolo, da me zaničuje in ponižuje. Nikoli nisem bila priljubljena, saj ne rečem, ampak tako hudo pa spet nebi rabilo biti. Nimam niti ene prijateljice in imam eno najhujših navad, katere se bom le stežka znebila.
Britvica je ena mojih najboljših prijateljic. Pomaga mi skozi težave, čeprav na boleč način in moje roke niso prav lep razgled.
»PEPPER!« Se je zaslišalo iz spodnjih prostorov in zavzdihnila sem. Odvlekla sem se po stopnicah navzdol in že na daleč sem videla mamo, kako je nekaj zavzeto kuhala. »Pojdi v trgovino po mleko. Zmanjkalo ga je.« Je mirno dejala. »Zakaj jaz?!« Sem kriknila. »Ne kriči in pojdi. Denar je na mizi.« Je rekla, brez da bi me pogledala. Pogoltnila sem slino, pobrala denarnico, ter odšla.
Počasi, z rokami v žepih sem hodila, ter se ozirala, če bi slučajno koga videla. Po vstopu v trgovino, mi je bilo takoj žal, da nisem šla v manjšo. Kakšnih pet metrov stran je stala Brittany, ter si zavzeto ogledovala tablice čokolade. Njen ostri pogled je pristal na meni, in ošvrknila me je. Nekaj je zamomljala ter se vzvišeno napotila k meni. »Peppeeeer, je prišla.« Je zaničljivo dejala ter se hinavsko nasmehnila. »Pusti me na miru Brit.« Sem brez volje odvrnila, ter jo obšla. »A-a, nihče ne odide mimo mene, če mu ne dovolim.« Je dejala z svojim frekvenčno previsokim glasom. »No, očitno si našla trn v peti.« Sem sarkastično dejala, ter svojo roko izmotala iz njenega oprijema. Mirno sem odšla naprej, ko me je le ta spotaknila in priletela sem v kup pomaranč. Zlobno se je režala, in prav tako še par ljudi okoli mene. Obsedela sem na tleh, rdečica je oblila moj bled obraz in začutila sem solze v očeh. »Oh, Pepper Jones bo jokala!« Je vzkliknila Brittany ter se zlobo smejala. Vstala sem ter med potjo do blagajne hitro pobrala mleko. Švignila sem mimo prodajalke, ki mi je hitro zaračunala plačilo. Vrgla sem ji kar celih 10 yenov, pograbila mleko in ponižana stekla domov.

19. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. april 2013
u103180
u103180
neeeeext
19. april 2013
u110366
u110366
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. april 2013
Neext<3333
19. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg