Forum
heiloo all you sexy people...okj js sm na igre 123 ž kr dougo in samo berem in berem in berem in sm se odločla d bom začela pisat fanfiction o tako znani skupini one direction ♥ vem d jih je ž velk sam pač why not another one right?...to je moja prva zgodba in upam d vam bo ušeč naslovnico sem sama nardila trailerja pa ne znam tk da če ga kera-keri zna bi mi lahk pomnagu<3........ i hope you'll like it <3
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

'Življenje ni pravljica' že dve uri sedim na postelji,strmim v steno in v glavi imam samo te tri besede, ki mi jih je govorila mama. Res je, življenje ni pravljica. Mogoče sem za trenutek mislila, da je vse to res, a je bilo vse prelepo da bi bilo. Vse je bilo v najlepšem redu, vse kot v sanjah, a nazadnje se vse spremeni v kup dreka, ki ga ne moreš več sestaviti...

Chloe Moretz as Ashley Grey
Taylor Momsen as Vanessa Thompson
Pink as Ashley's mum Alisha Grey
Josh Devine as himself
Harry styles as himself
Louis Tomlinson as himself
Niall Horan as himself
....... določene osebe bom še dodajala <3

Zgodba govori o punci Ashley, ki je že od rojstva zelo povezana z bobni. Igra jih noč in dan in pripravljena je ubijati za njih. Josh Devine jo pozna že od njenih rosnih dni in vedno sta si zaupala in si pomagala med seboj. Josh je bobnar pri slavni skupini One Direction, ki jih Ashley nikoli ni poslušala...Joshu se zgodi nesreča in ne preostane ji drugega kot da mu pomaga.

17. december 2015
u202183
u202183
Super neeeeeext
17. december 2015
neext!
18. december 2015
next
18. december 2015
Next
31. marec 2016
Next
30. maj 2016
u209548
u209548
nextt
30. maj 2016
u212238
u212238
Nextt
30. maj 2016
Next
31. maj 2016
u208800
u208800
Next
31. maj 2016
u193768
u193768
Next
31. maj 2016
Next
03. junij 2016
Next
03. junij 2016
Next
11. junij 2016
Next
11. junij 2016
Next
11. junij 2016
Next
14. junij 2016
u212649
u212649
Next
16. junij 2016
Next
19. junij 2016
NEXTTTTT
15. julij 2016
okj pipl skor eno leto je že od tega kar sm objavla, da bom začeva pisat samo pole nikol nism in se iskreno opravičujem. mela sm ful idej samo nisn najdva cajta zarat šole pa tega, zdj bi se pa znavo kj napisat tk da če bi brale bi dans objavla prvi shapter <3 luv yaa pipl
25. september 2016
u216066
u216066
Daj, objav! Neeext!
25. september 2016
objavi!!!!!!!
25. september 2016
Kot oblubleno sm dans najdla čas pa sm spisala neki <3 v chapterju so vulgarni izrazi, če ti niso všeč jih ignoriraj
aja pa po nesreči sem zamešala.

Taylor Momsen as Ashley Grey
Chloe Moretz as Vanessa Thompson
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

~ Ashley ~
Heila! Sem Ashley, po mnenju folka sem neukročena najstnica, ki nikoli ne bo dokončala šole. Res je da se v šoli obnašam drugače kot pa se doma in v družbi sorodnikov. Sem edinka, mogoče marsikdo misli da sem razvajena a nisem. Ja defenitivno nisem. Moja zgodba je dolga, žalostna in kruta. Skoraj nihče ne ve kako je potekalo moje življenje razen moje Vanesse, predrage mamice in Josh. Naj na kratko objasnim. Moja mami je bila v srečnem razmerjem z nekim moškim, ki še sedaj nevem kako mu je ime, zato ga kličem moj darovalec sperme. Mogoče je malce nesramno a boste spoznali zakaj se mi vzdigne bruhec iz trebuha samo ko pomislim nanj. No da nadaljujem skupaj sta bila kakšna 2 meseca, ko je on hotel več. V stilu fukanja da smo si na jasnem. Seveda pa mama ni bila zato in je odklonila. On pa je popizdil in jo vzel na silo. Ja in ob tem NI uporabil protektorja za bejbije in tako sem nastala jaz. Na silo narejen otrok, ki ga starša nikoli nista hotela. Mama ga je po tem kar je storil še vedno ljubila. Ampak, ko je on izvedel da je noseča, jo je klafutnil češ da je ona kriva, pobral denar in ključe od avta ter se odpeljal neznano kam, po 18 letih še vedno ni duha ne sluha o njem in prav je tako. Pustil nama je hišo v kateri se ravno zdaj nahajam. Ta hiša je prav lepa in to hišo kličem dom. Rada sem v njej saj imam občutek varnosti. Nahaja pa se na čistem jugu Velike Britanije, mestece Bournemouth. Vanessa je moja soseda čez ograjo, torej med najinima hišama je samo ograja. Sobe imava na isti višini in včasih se dolgo v noč pogovarjava kar čez okno. Sicer pa je pri meni večkrat kot doma, saj ima tudi ona veli probleme, ki jih ne smem povedati. PŠŠŠ skrivnost. Josh. O kako ga pogrešam. Ko je moj spermo-donator odšel je morala mama sama plačevati stroške za hišo, hrano, oblačila, kar pa je bilo zelo hudo saj je bila stara komaj 19 let in še noseča je bila. Zato je kletne prostore dala v najem. Najemnik je bil bobnar, John Devine, ki je imel svoja band kateri pa so imeli vaje skoraj vsak dan, razen v nedeljo. John je imel dva sinova Josh in Ben Devine. Josh je hodil po očetovih stopinjah in dokaj hitro začel igrati sam. 13. Julija leta 1998 pa je moji mami odtekla voda, v kuhinji med pripravo mesne rižote. Ker pa je zakričala od popadkov so iz kleti prileteli John in njegov band in ji pomagali pri rojstvu, kar doma na kavču sem se rodila, kaj ni to kul?ko me je mami položila v zibelko mi je John v roke potisnil bobnarske palice (namesto igrače an?) in menda sem že takrat obvladala bobne. Hahahah anyways. Po tem ko sem se rodila je mama začela delati še več, trudila se je da bi mi lahko omogočila šolanje kot se spodobi in zato je bila velikokrat od doma. Ker pa sem bila še dojenček je mami prosila Johna če bi lahko popazil name. Josh je velikokrat poslušal kako so oni imeli vaje zato me je v bistvu on pazil. Štel je le šest let, a me je takoj vzljubil. Dobesedno je bil on tisti, ki me je naučil hoditi in jesti na žlico. Bila sva ne razdružljiva, vsaj do takrat ko se je josh se bolj začel ukvarjati z glasbo in odšel je igrat za nek pofukan boyband. Zaradi njih ga vidim res zelo malo. Le ob praznikih. Bila sem na dnu, zaradi šole in ker mame skoraj ni bilo doma Josh pa je odšel. Takrat se je v našo sosednjo hišo priselila Vanessa. Na začetku mi ni bila všeč a potem sem jo vzljubila.
~
»Ashley pridi dol!« mi je zakričala mami iz kuhinje. Ravno sem pisala domačo nalogo in zraven poslušala -System of a down-. Vsakič, res ni važno ali se učim ali delam nalogo zraven poslušam njihove komade. »Že grem mami!« sem ji zakričala nazaj in dala komad na pavzo ter pohitela po stopnicah. »Želiš?« sem jo vprašala ko sem prišla v kuhinjo. Na obrazu je imela ogromen nasmešek v roki pa je držala hišni telefon. Zavila sem z očmi. Saj imam svojo mamico neskončno rada, a ta neskončnost ni dovolj ko me zmoti zaradi neumnih stvari. Na živce mi je šlo ker ima mami več 'oboževalcev' aka moških ki jo hočejo poročiti. Moja mami je hot in vsakič ko greva ven jo moški na ulici kar slačijo z očmi. Telefon mi je potisnila pred nos se mi nasmejala in dejala »Za tebe je« in mi pomežiknila. Odšla je iz kuhinje bog ve kam. Presenečena sem bila saj me nihče nikoli ne kliče. Edina prijateljica ki jo imam je Vanessa, ta nikoli ne pokliče zakriči skozi okno ali pride na obisk. Previdno in počasi sem prislonila telefon na uho.
»Prosim?«.
»Ashley?, si to ti?« mi je odgovoril tako znan in domač glas.
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼
Kdo mislite da je ta klicatelj?
Kaj menite o Ashley in njeni zgodbi?
Se oproščam za napake<3.
25. september 2016
Next
25. september 2016
Next
27. september 2016
colleen ciara
colleen ciara
Next