Forum
u159575
u159575
Heii, sem Olivia Moon, glavna junakinja TE zgodbe. Naj vam povem še nekaj o sebi;

To sem jaz! Stara sem 15 let in mamo, bratcem in dvema sestricama živim v New Yorku.Bratec mi včasih nagaja, a ga imam veeno zelo rada. A te toliko kot sestrici. Na niju sem najbolj navežana, saj za niju skrbim že od kar sta se rodili. No zdaj pa še nekaj o mojem delu. Hodim na gimazijo, v prostem času pa teti pomagam v njenem ateljeju, kjer riše obleke in jih tudi šiva. Zelo rada se tudi družim z prijatelji in sošolkami.
Z družino živim majhnem stanovanju v največji stolpnici v New Yorku.

Na srečo ima vsak (ne gledo na to, da je stanovanje zelo majhno) svojo sobo. Jaz imam svojo sobo, mami ima svojo, sestrici imata sobo skupaj in bratec ima svojo. Potem pa je še kuhinja, kopalnica in dnevna. Jaz imam sobo zelo majhno a zelo cute;

Na eni strani imam posteljo na drugi pa še sedežno. Imam tudi majhno mizico, na katiri zelo rada kiciram obleke. No naj vam zdaj predstavim še mojo družino;
Mama Sofia;

Zame je najlepša in najbolj KUL mama na svetu!
Bratec Luis, ki je star 11 mescov;

Mami pravi da ima istega očeta kot jaz, ampak še ona neve če je to res. Tudi če nimava istega očeta, je on moj bratec, ki ga imam nadvse rada!
To je moja sestrica Aiša ki je stara 4 let;

Najlepša sestrica z najbolj skravžlanimi laski!
In še druga sestrica Zoya, ki pa je stara 6 let;

V nasprotju z Aišo ima Zoya ravne lase. Imam jo zelo rada!
No, to je moja smešna družina. V naslednjem nextu pa vam razkrijem še prostore našega stanovanja!
See you!
___________________________________________________________________________________
Za nadeljevanje rabim 5 nextov!

Ali boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. december 2013
next
26. december 2013
u159575
u159575
hvala! Še 4 nexte!
26. december 2013
next
next
next
next
začni!
26. december 2013
u157426
u157426
NEXT
26. december 2013
u159575
u159575
Hvala! Še 3 nexte!
26. december 2013
u28319
u28319
Neext:3
26. december 2013
next
26. december 2013
u159575
u159575
Še 1 next!
26. december 2013
next
26. december 2013
u159575
u159575
Hvala za vse nexte!

Mami se zdi lepa. No saj meni tudi, samo malo starinska je po pojem okusu.
Luisova sobica;

Majhna otroška sobica. ČISTO PO MOJEM OKUSU!
Zdaj pa še soba Aiše in Zoye;

Saj nemoreš vrjeti, da imata 5-letnica in 6-letnica že daj radi povštre na katerih je našita Britanska zastava!
No zdaj pa še ostali prostori;
Kuhinja:

Kuhinja, ki nobenmu fantu ki stopi vanjo ni všeč, ker je ROZA! Važno da je meni!
Dnevna soba;

Majhna, prijetna dnevna z kaminom, sedežno,mizico in dvema mehkima stoloma.
26. december 2013
a) ja
b) ja
neext
26. december 2013
a) Moram te razočarat ne ni uredu...FANTASTIČNO JE ♥
b) Prfektne so ♥
Neext čim prej
26. december 2013
u159575
u159575
OMG! Sm se že ustrašla da boš res napisala da ni uredu! Hahahahaha! Hvala♥
26. december 2013
hahahah mal te morm strašit hehe ♥
26. december 2013
next
26. december 2013
u28319
u28319
Neext:3
26. december 2013
next
26. december 2013
a) ja
b) ja
26. december 2013
next
26. december 2013
a)ful je dobr
b)ful so dobre pa lepe pa fantastične pa na nak način tud čarobne
26. december 2013
u159992
u159992
next
26. december 2013
u157881
u157881
nexttiiii next
27. december 2013
u159575
u159575
Nextam! Ta next je posvečen cняιѕтмαѕ gιяℓ!
Zjutraj me je zbudila Aiša, ki je skakala po moji postelji. Odprla sem oči in si jih pomela. "Aiša, lahko prosim nehaš?!" sem jo mirno prosila. Ker še nekaj časa ni nehala, sem ustala iz postelje in odšla v svojo garderobo. Se sprašujte zakaj tega prostora nisem omenila že prej? Ta prostor je pravzaprav čisto moj.Zato ga raje ne omenjam, ker ne maram da bi vanj stopil kdo ki ga ne maram. No, ampak vam ga bom razkrila;

Do zadnjega prostorčka je obložena z oblačili, torbicami, čevlji,...
Izmed vseh oblačil sem jih izbrala nekaj, ki jih bom danes oblekla. Po četrt ure, sem končno zbrala oblačila in si jih oblekla;

V kuhinjo sem odšla bosa, saj me zaenkrat še ni zeblo. Prišla sem v kuhinjo in za pultom zagledala mami, ki je rezala sadje. "Heei mami!" sem jo pozdravila ona pa se mi je nasmehnila. "Boš zajtrk?" me je vprašala in mi pokazala, naj se usedem za mizo. Pokimala sem in se usedla. Pritekli sta še Aiša in Zoya. Vsi smo se usedli za mizo in začeli jesti;

Jaz in mami sva jedli sadje (pomaranče, hruške, jagode,banane in borovnice) in borovničev sok. Aiša, Zoya in Luis pa so jedli;

Pisane kosmiče, ki ji obožujem tudi jaz!
Ko smo pojedli, sem pospravila posodo in počistila mizo. "Mami, me lahko pelješ na plesne?!" sem se spomnila šele 15 minut preden so se plesne začele. Mama je zavzdihnila in prikimala. Zoyi sem povedala da me mami pelje na plesne, zato bojo nekaj časa sami doma. Čeprav se je malo bala je nežno prikimala in me objela. "Pridi, greva mami!" sem naglas rekla, da je mami prišla do mene in sva počasi odšli. Odšli sv av garažo, kjer imamo parkiran naš BMW. Vsedli sva se in odpeljali;

To je naš avto. BMW pink. Pravzaprav moram reči, da smo zelo bogata družina, ne glede na to, da živimo v majhnem stanovanju.
u159575
No pojdimo nazaj k zgodbi. Po nekaj minutah vožnje, sva z mamo že prispeli pred dvorano, v kateri imamo plesne vaje. Hitro sem se poslovila od mami in stekla v garderobo. Prišla sem ravno pravi čas, in nasrečo je tudi Julia malo zamujala. Julia je moja BFF;

Objeli sva se, se hitro preobleki in odšli v dvorano. Plesali smo in plesali..... In to kar nekaj ur..

Bilo je super!
Po 3-h urah plesanja, sva z Julio popolnoma potni odšli v garderobo, se preoblekli in odšli v park. Zunaj je bilo mrzlo, kar nama je zelo prijalo, saj sva bili čisto segreti. Odšli sva
na sladoled. ČEPRAV SREDI ZIME! Vsaka je uzela SAMO eno kepico, ker sva se bali da naju bo začelo boleti grlo! Med tem ko sva lizali sladoled, sva se smejali in zabavali, nato pa sva morali vsaka na svojo stran, sam ne živiva blizu. Julia živi v hiši, na drugem koncu New Yorka.
Ko sem prišla domov, sem takoj začela govoriti; "Heii! Sem doma! Čisto preveč smo vadili! Ampak bilo je zelo cool, pa še z Julio sva šli na sladoled....!" Mami me je pogledala in zmajala z glavo. Nasmejala sem se in se zaprla v kopalnico;

V kad sem si natočila toplo vodo, se slekla in se "vrgla" (ne dobesedno) v kad. Tam sem pravzaprav preživela kar nekaj časa, saj mi je topla voda tako pasala. Zraven sem brala še knjigo. Nato sme si umila še lase, si jih našamponirala in sprala;

Nato sem si lase še posušila, se obrisala in se zavila v kopalni plašč. Prišla sem iz kopalnice in odšla v sobo k Aiši in Zoyi. Skupaj smo se igrale družabne igre, nato gledale še film, nato šle na večerjo in nato se še naprej skupaj družile. Za večejo smo pile kakav in zraven jedle še domače piškote, ki mso jih seveda spekle jaz in mami;

in

Nato sem odšla še na računalnik in odšla na fb. Pogovarjala sem se z Julio. Ko sva končali, sem se uredila in umila, nato pa odšla v posteljo, in pol kakšni uri bedenja, končno zaspala!
Nočka!
27. december 2013
nneeexxtt
supr je!
27. december 2013
super
next
28. december 2013
next
28. december 2013
ful kulska zgodba
28. december 2013