Forum
u24232
u24232
zgodba govori o 2sestrah, k se res najbolš razumeta, ampak enkrat more ena na fakulteto, daleč proč&se morta ločt. Obe žalostni največ, komaj se prebijata skozi življenje..Jima bo uspelo??

jaz-Petra
sestra-Manca

živijo. moje ime je Petra. Obužujem risanje, branje in mojo sestro. Odlično se razumeva. Oče pravi, da celo preveč super. Ampak vseeno. Ona je moja bff&nočem je izgubiti. Pač, vedno bo v mojem srcu. Toliko o meni, zdaj pa zares!

"drin drin" je rekla Manca in me nežno porukala. "babnca v šolo moreš!" je rekla in odšla. Uštimala sem se in odšla v vežo, kjer me je čakala Manca, da greva.Čeprav hod na sredno šolo, lahko greva skupi,, ker je čisto blizu. Tako srečna sem, ker jo imam! Ko sva hodili sem se domislila. "Manca, kater poklic boš imela?" sem vprašala. "Odšla sem na gimnazijo, veš, ker pa sem zadnji letnik, sem se že počasi odločila. Verjetno grem naprej v šolo za fermacevtko, ampak skrbi me, ker je daleč proč." je rekla. "kako daleč?" sem spet vprašala. "Prbiližno 150km." je rekla. "ampak ne smeš me zapustiti!" sem ponovno zakričala. Objela me je in morali sva se ločiti. Oh, raje bi odšla z njo!

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2010
u28079
u28079
GoNeža GoNeža GoNeža
Next iaaa =)
12. oktober 2010
u24232
u24232
slikce:

jaz, 13let
12. oktober 2010
u24232
u24232

Manca, 18let
12. oktober 2010
u24232
u24232
ampak sm mogla v svojo šolo.-.-. Žalostno sem sedla na klop in premišljevala, kako bi bilo, če bi Manca res odšla. Najbrž žalostno. Ampak tega zame ne bi naredila! Preveč si pomenva! Počakala sem, da pride v razred ga.Tajner. Ta čas sem napisala Manci SMS. Ampak mi ni odpisala. Pa kaj! Še bolje, bova pa govorili. No, matematka je potekala res brez veze, ker smo vzeli novo snov, ki je sicer nisem razumela! Ko pa je sledila slovenščina...je bilo še bolj bedno. Ampak vseeno je teh 6ur minilo in odšla sem pred Mančino šolo. Čakala sem jo, tako da sem naredila nalogo. Čez eno urco je prišla in me spet objela. Odšli sva domov. No pri matematki mi je pomagala, pol pa se zaprla v sobo..2uri je ni blo vn. Ta čas sm si skuhala makarone, jih pojedla in dokončala risbo, ki sem jo načela včeraj. Risala sem, iznenada pa me za rame primejo mrzle dlani. "MANCA!" sem se razveselila. Ampak ona je bila žalostna. "kaj je?" sem jo skušala potolažiti. "Oče, me je vpisal na šolo za fermacijo. Žal, a me 5dni na teden ne bo doma." odprla sem oči. na široko. Kaj s temu misle.? Da bom brez nje?

next
tnx za komentarje, ker sm bolna da bom lohka kej počela, zato ker ne morm bit sam na kavču.-.-"
12. oktober 2010
u24232
u24232
am. next?
12. oktober 2010
u28079
u28079
Next iaaa =)
12. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg