Forum
Jaz sm Allysa.Živim z mamo Kath.Živiva v New Yorku.Stara sm 16 let.Nikoli nisem vedlea kdo je moj ata, imam samo očima,ki ga pa skoraj nikoli ni doma.Mama pravi da moj pravi oče živi v Londonu.Vedno sem hotela postati oblikovalka,a je mama rekla,da ji ta poklic ni všeč.Seveda sem ji jaz odgovorila,da je to moj lajf in da sama odločam kaj bom po poklicu.Z mamo si nisva niti malo podobni,zato sem nekega dne odprla albume.Bilo jih je vsaj petdeset in začela sem raziskovati.

to sm js

to je moja mama.

nadaljujem jutri!
11. avgust 2011
Bom kr zdej nadaljevala

No med raziskovanjem sem naletela na moj rojstni list.Pogledala sem ga in na njem videla ime očeta ter priimek in kje stanuje.Že od mojega rojstva je živel v Londonu.Mami sem rekla da grem s prijateljico Majo v London.Naslednji dan sva res odšli.Ko sva prišli v London sem par ljudi izprašala kje je ta naslov,ki sem ga imela na listu zapisanega.Sedle sva v taksi in šle v center.Prišli sva do bloka.Odšla sem v stanovanje 4B.Potrkala sem in vrata so se odprla.....

nadaljujem enkrat jutr
11. avgust 2011
Pred nijimi je stal moški velik približno 190 cm imel je črne lase.Bil je točno tak kot na sliki ki sem jo našla v zadnjem albumu.Rekla sem mu,da mi je ime Allysa Journey.Rekla sem mu,da mislim,da je moj oče.Nekaj časa sva se pogovarjala in nakoncu mi je povedla,da je moj oče.Zvedela sem pa še hujšo novico.Moja mama Kath naj bi bila moja sestra.Moji mami naj bi bilo ime Jennifer.Čez nekaj dni sva z Majo odšle domov.Tam sem mojo kao mamo,ki je v bistvu majo sestra izprašala če je to res.Rekla je da je res. Rekla je tudi da je Maja moja sestra.

Moja taprava mama

Maja

nadaljujem danes al pa jutr
12. avgust 2011
Z Majo nisva vedeli kaj naj rečeva.Še enkrat sva odpotovali v London k najinemu očetu in ga vprašali kateri je bil zadnji naslov najine mame Jennifer.Rekel je,da naj bi stanovala v New Yorku.Odšli sva v New York.Poiskali sva blok v bližini centra in odši v najvišje nadstropje.Potrkali sva na vrata.Vprašali sva če tu živi kakšna Jennifer Journey.Majhna punča je rekla,da tu res živi Jennifer Journey.Rekli sva če lahko vstopiva.Tam sva zagledali najino mamo.Mama naju je vprašala kako nama je ime.Rekla sem,da je meni ime Allysa Journey.Maja pa je rekla,da ji je ime Maja Journey.Mama je bila presenečena,da sva jo po 16 letih najdli.Rekli sva naj spakira in gre z nama.Tako smo jaz,Maja,mama in mala punčka,ki naj bi bila moja in majina sestra odšle nazaj v Rim moj domač kraj.Tam se je mama srečala z Kath.

AMPAK ZGODBE ŠE NI KONEC.......
12. avgust 2011
S Kath sta se pogovorili.Čez dve leti smo še vedno živele v miru.Ampak sva se jaz in Maja odselili.Obiskovale sva ju vsak drug teden.Kar naenkrat pa mama sporoči šokantno novico.Povedala nama je da je oče umrl.Takoj naslednji dan smo odpotovale v London,kjer je bil pogreb.Čez nekaj dni je odvetnik prebral očetovo oporoko.Z majo sva dobili hišo na Bahamih.Ostali pa nič.Malo čudno.No odselili sva se na Bahame.

Zgodbo bom nadaljevala naslednjič
13. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg