Forum
Ime mi je Alja. Bolj natančno Alja Summer Smile. Stara sem 13 let in zelo imam rada živali. Zelo obožujem konje, pse in pa tudi mačke. Zaljubljena sem v fanta, ki je na šoli zelo popularen in priljubljen. Ne vem kje naj začnem. Vsaka punca pravi, da je skor popoun. Samo po moje ni, saj vsak pravi, da nihče ni popoun.
"Piiiiiiipppppp, piiiiiiiiip!" se je oglašala najbolj tečna stvar v sobi. BUDILKA! Morala sem v šolo. Ker je Klara rekla, da je zunaj hot ( vroče ) sem se oblekla v pajkice in kratko majčko. Čez pa sem oblekla usnjeno jakno.

Ko sem se oblekla in obula sem pojedla zajterk. Mnjamii nutella je bila res dobra. "Shit pozabla sem kopirati odštekano sliko za v šolo! Hitro sem odšla v sobo in skopirala odštekano mnjam sliko x'd

in to nisem se mogla odločit

Klara

Ko smo bili na 1. uri sem dobila zaradi slik 5. Bila sem vesela, ko sem morala pri slo predstaviti predstavitev se mi je simpatija nasmehnila...
11. januar 2015
u180964
u180964
neeeeeeeexttttttttttttttttt
15. januar 2015
hwala
15. januar 2015
Nasmehnila sem se mu nazaj in mu po nesreči poslala poljubček. Nasmehnil se mi je še enkrat in napisal na list "DANES ČEZ 3H KNJIŽNJICA!=)" bila sem noro vesela. V razred je stopil učitelj za matematiko, ter učiteljici nekaj razlagal s polno polo listev! Ooomoj bog! Pogovarjala sta se skoraj celo uro. "Summer! jutri nam boš predstavila! Prav?" je učiteljica rekla zamenoj. Skomignila sem z rameni ter odšla. Potem smo imeli 1 uro prosto. Učitelji so kar zbolevali vsak dan - 1učitelj. Še sreča, do mene je hodila simpatija. "No... veš tisto med poukom, želel sem te vprašati, če bi se nocoj dobila..." se mu je vsako sekundo zatikalo. "Misliš kot..." sem rekla ne dokončan stavek. Med pogovor se je urinila Sanja W. "ZMENEK!" se je zadrla, midva pa sva jo samo čudno pogledala...
slike dobite pol
16. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg