Forum
u173653
u173653
Hєєу!
Jαz ιη мσנα ρяιנαтєℓנιcα ѕνα ѕє σ∂ℓσčιℓι ριѕαтι zgσ∂вσ.
Pα ηє кαя єησ zgσ∂вσ, ραč ρα ѕянℓנινкσ. Oк, ηαנ ναм ηαנρяєנ ѕρℓσн яαzℓσžιм ρσנєм gяσzℓנινкα ιη ѕянℓנινкα, тєя яαzℓιкσ. Jα, ℓנυ∂נє, σвѕтαנα яαzℓιкα... Gяσzℓנινкα: тυ ѕє вσℓנ αℓι мαηנ νє∂ησ ρяєℓινα кяι ιη νѕι кяιčιנσ ιη вℓα вℓα вℓα.... Sянℓנινкα ρα....тσ נє ρα čιѕтσ ∂яυgα zgσ∂вα. Pσηανα∂ι ѕє zαčηє, кσт νѕє ∂яυgє zgσ∂вιcє, čιѕтσ ησямαℓησ. Pσтєм ρα ѕє zαčηєנσ ∂σgαנαтι čυ∂ηє яєčι ιт∂. Pяι ѕняℓנινкι тι gяє∂σ тυ∂ι кσcιηє вσℓנ ρσкσηcι ιη נє вσℓנ ηαρєтα...
Nαנιηα zgσ∂вα ѕє вσ šℓα σ єηι ηανα∂ηι ηαנѕтηιcι, кσт ѕνα мι∂νє. Zgσ∂вα вσ вσℓנ αℓι мαηנ gяσzηα, σ∂νιѕησ σ∂ σкυѕα, νѕєєησ ρα яαנє νι∂ινα, ∂α мℓαנšι σ∂ 10 ℓєт тєgα ηє вєяєנσ...

Hναℓα zα σgℓє∂ ιη тυкαנ žє ρяιнαנα ρяνι σ∂ℓσмєк:

Ali se ti zdi vredno brati oz. jo boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2014
u173653
u173653
Naj pa še povem, da je zgodba posebna in vredna branja, zato, ker bo napisana v dveh različnih pogledih. Jaz bom pisala, kot v vlogi punce po imenu Sophia.
ƣυєєɲơƒʌɲɪɱʌʅƨ pa bo pisala v drugi vlogi, ki pa bo za zdaj še presenečenje....

Nαנ ηαנρяєנ σριšєм ѕνσנ ℓιк.

---> Tole sem jaz, Sophia.

Sem rdečelaso dekle, ki rada posluša pop glasbo in se ukvarja z raznimi športi.Meni je najbolj všeč odbojka.
Živim skupaj z mamo in mlajšo sestrico emmo.Moj oče je umrl, ko sem bila stara komaj 5let.Mama mi je pravila, da je umrl v prometni nesreči ampak šesti čut mi pravi, da se je zgodilo nekaj precej bolj groznega.Kakorkoli že nismo ravno bogati revni pa tudi ne.Imam najboljšo BFF na svetu, ki me podpira pri čisto vsem.Spoznali sva se že v vrtcu.
19. junij 2014
u173690
u173690
next
19. junij 2014
u173653
u173653
tole je pa moja sestrica

moja BFF

19. junij 2014

----> Tole pa sem jaz. Melinda.

Sem nekdo oz. nekaj. Še sama ne vem kaj sem, vendar tisti (nekateri), ki so me videli mi rečejo Postava. Melinda, moje ime pomeni smrt in večna tema, zato tisti, ki ga izgovorijo na glas ali že v mislih, jih popade strašna smrtna bolečina in kmalu zatem umrejo oz. izkrvavijo. Moja zgodovina: je nimam.Kar naenkrat sem se pojavila in moja naloga naj bi bila pomagati ljudem, vendar jih raje strašim.

To bo to o Postavi.

Zdaj pa bo moja predraga sopisateljica začela pisat zgodbo, ok?
19. junij 2014
P.S.
Pozabila sem dodati:

----> Imam več (čarobnih) moči. Naprimer lahko se teleportiram, premikam predmete z telepatijo, se naredim nevidno.....
19. junij 2014
u173653
u173653
Zazvonila je budilka, ustrašila sem se in padla iz postelje.Pobrala sem se in se zelo hitro oblekla za v šolo.Na hitro sem nekaj malega pojedla ter se počesala in umila zobe.Ko sem bila že pri vratih se obrnem in se zagledam v Emmo, ki je ravno takrat priskakljala po stopnicah."Kam pa ti?"me je vprašala."V šolo kam pa drugam?"sem hitro odgovorila.začudena, da me to sprašuje."V soboto?"je rekla z malo smeha."Ampak kako...moja budilka vedno zvoni ob...?"prekinila me je."Ja, ja ni mi treba pojasnjevati ok?!!"Samo zavila sem z očmi ter stekla v svojo sobo, kjer sem se ulegla na posteljo in v trenutku zaspala.
Zbudila sem se pozno ponoči.Prižgala sem nočno lučko in s police vzela knjigo, ki mi je padla v oko.Nekaj minut sem brala, ko sem iz kuhinje zaslišala nekakšne čudne zvoke.Otrpnila sem.Luč v moji sobi je ugasnila nakar sem zaslišala kako se vrata moje sobe počasi odpirajo.Po čelu mi je lil pot.Zobje so mi šklepetali.Z očmi sem begala od enega dela sobe, do drugega v upanju, da bom kaj zasledila.Nad menoj se je nekaj premaknilo.Tisto nekaj je smrdelo po plesni in vlagi.Ko sem tako v strahu razmišljala kaj bi to bilo, je hitro padla težka stvar na mojo glavo in že sem bila v nezavesti...
19. junij 2014
Melinda Postava:

Ravno sem nekaj bluzila po cesti in strašila jutranje zaspane mimoidoče. Kako se jim ljubi na soboto hoditi ven. Vseeno je bilo je zabavno.
Zaželela sem več in vstopila v prvo hišo, ki sem jo zagledala. Pobrskala sem po sobah, se malo po igrala z budilko neke najstnice in šla pogledat, če imajo v hladilniku kaj pametnega. Saj ne da bi jaz, Melinda Postava, morala jesti, ampak rada brskam po hladilniku, kar tako za zabavo.
Tale najstnica je imela tudi sestrico s katero se je bilo zabavno zafrkavati. Dan je minil hitro. Prehitro. Nisem vedela, kaj naj še počnem, sem začela poslušati... Ker imam tudi sluh bolj razvit, sem slišala globoko dihanje in zavohala strah. Šla sem po stopnicah, se naredila prosojno (čisto malo vidno) in strašno ter čisto počasi in škripajoče odprla vrata. Ups, punca je pozabila ugasniti luč, zato sem jo ugasnila jaz. Še en ups, punca se je še bolj prestrašila in začela dihati hitreje. Hahahahaha... Slišala sem šklepetanje zob in dobila napad po še večjem strašenju!!!! Punca se mi je zdela zbegana. Ubožica. Z očmi je tavala po sobi v upanju, da me bo videla. Ogledala sem si knjigo, ki jo je prej brala. Zanimivo. Brala je o Onstranstvu. Mislim, da mi bo še dobro koristila. Želela sem si prijateljico s katero se lahko poigram, kadar hočem. Moj -ne-vem-kateri- čut mi je pravil, da bo ona več kot prava. Še bolj sem se sklonila nad njo, ji dahnila v obraz in jo treščila po glavi, s prvim predmetom, ki mi je padel v roke. Bila je knjiga o Onstranstvu. Knjigo sem vrgla na tla, punco pa odnesla v lopo, kjer sem preživljala svoj prosti čas in gojila podgane. Vrgla sem jo na tla in počakala, da se bo zbudila....
19. junij 2014
u163744
u163744
neeeeeeeeeeeext
19. junij 2014
u163744
u163744
nujno....prosiiiiiim
19. junij 2014
u173653
u173653
...nadaljevanje sledi jutri
19. junij 2014
u163744
u163744
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext... a lohk usaj namig al pa kratek nextek...
19. junij 2014
u173653
u173653
bom jutr čim prej
19. junij 2014
u163744
u163744
ok najbolša si....<3333333333333
19. junij 2014
u173653
u173653
next posvečam miss.nutella

Zbudila sem se na mrzlih tleh.Glava me je neznosno bolela.Ko sem odprla oči sem ugotovila, da sem v lopi.Bila je obupno razmetana.V kotu sobe sem opazila zareče oči.Zajela me je panika in komaj sem še dihala.Oči so se mi nevarno približevale.Ritensko sem se pomikala proti vratom.Iz teme se je najprej prikazal rožnat smrček, nato celotna glava in nazadnje še gol debel rep.Oddahnila sem si saj je bila samo navadna podgana.Spet sem zavohala tisti von(po plesni in vlagi)in takoj sem spoznala, da me je ta stvar ugrabila.Vendar zakaj?Bom mogoče njena sladica?Po glavi se mi je podilo na tisoče in tisoče misli.Glavo sem počasi dvigovala proti stropu.Moje oči so se zazrle v njene.Zakričala sem tako glasno, da sem mislila, da se bo ta stara lopa zrušila name.Še enkrat sem se ozla k stropu.Nikogar.Mogoče sem imela pa samo privide.Sem pomislila.Nato pa sem pred sabo zagledala belo postavo.Hotela sem zakričati ampak sem si z dlanjo pokrila usta.Dolgo časa sva tako strmeli druga v drugo.Naposled sem se upogumila in prva spregovorila."Kdo si in kaj hočeš?""Če bi me rada pojedla ti ne priporočam, nisem ravno dobrega okusa veš?"Vendar odgovora ni bilo.Samo nemo je strmela vame in v očeh ji je pisalo, da uživa ob pogledu na prestrašeno deklico.Stopila sem na noge in naredila korak bližje k njej.Še vedno nič.Roko sem stegnila predse, da bi se je dotaknila.Takrat pa se je v njenih očeh zaiskril plamen ognja.Zakričala je, da mi je skoraj odpihnila vse lase.Odskočila sem vstran.Z mize je hitro pograbila žebelj in mi ga zasadila v ramo.Zgrožena nad tem sem se sesedla na tla.Po licih so se mi ulile težke debele solze, ki so mi razžirale kožo.Vse bolj me je začelo kjuvati v rami.Od bolečine me je skoraj pobralo.Hotela sem izpuliti žebelj, a je bil tako globoko v koži, da se ni dalo.Zazrla sem se vanjo in se zadrla:"Izgini mi izpred oči!"Nevidiš kaj si storila?!"Si zdaj srečna?!""IZGINIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!"Postava se mi je nasmehnila in zbežala skozi vrata, za sabo pa je zapahnila vrata, da ne bi slučajno pobegnila."NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!"sem se zadrla."Spusti me ven!"...
20. junij 2014
u173653
u173653
lopa:

20. junij 2014
Melinda Postava:

Tale mala stvarca je rabila celo večnost, da se je zbudila. Saj je sploh nisem tako močno treščila, no... Ali pač.
Po malo več kot dveh urah se je zbudila, prestrašeno. Po sobi je začela begati, kot prejšnjo noč, preden sem jo ugrabila. Ugrabila? Malo premočna beseda. Samo sposodila sem si jo. Za vedno. Svoji najljubši podgansi Darkness sem ukazala naj preveri dekličino stanje. Deklica se je začela pomikati nazaj. Kaj???? Boji se male neškodljive podgance? Videla sem, da moja mala Darkness žal ne bo opravila ničesar, zato sem šla še sama naproti punce. Vedno bolj bliže sem ji bila, vedno močnejšo željo po strašenju sem imela. Nisem šla dobesedno k njej. Polebdela sem k njej. Če me bo želela videti, bo dvignila glavo. Na moje presenečenje me je začutila in dvignila glavo. Zazrla sem se v njene čokoladne oči.
Kako to, da me je sploh začutila?
Navaden človek me nebi...! Res zanimivo.
Zakričala je, jaz pa sem raje izginila. Punca se je tresla in trepetala, takšnega strahu še nisem videla. Sedaj sem se pokazala pred njo, malo za njo, malo zgoraj, na levi, pa na desni... Tako, da se malo poigram z njo. Med mojo igrico, me je videla in odprla usta, kot bi hotela kaj reči, pa ni. Čakala sem, da bo prva spregovorila. Ko je, se ji je glas tresel. Vprašala me je kdo sem. Tega ji nikakor ne smem povedati. Nočem, da zgnije tam, trenutno jo še potrebujem. Moja igračka. Raje ji nisem dala odgovora. Uživala sem v pogledu na prestrašeno igračo. Potem pa.... Potem je naredila nekaj nepričakovanega!!! Želela se me je dotakniti! Tega ne pustim ne njej, nekomu drugemu! Zakričala sem, naj ve kdo je tu glavni. IN TO SEM JAZ!!!!!!!!
Da bi ji to še bolj pokazala, sem iz mize vzela in ji ga zapičila v ramo. To se bom naslajala na pogledu nanjo, ko ga bo v mukah jemala ven. Bo imela opomin, za to kar je hotela narediti. Usedla sem se na bližnji stol in opazovala predstavo. Najprej se je samo sesedla, potem pa začela kričati in jokati. Takšno bolečino sem želela čutiti. Ja...!!!! Še nikoli nisem bila tako polna te sladke bolečine drugih. Za še večjo uživancijo sem solzaam dodala kanček kislosti, da so se ji zažirale v lica. Potem pa je začel delovati še moj žebljiček. Poskušala si ga je dati ven, pa ga ni mogla. Ups, malo pregloboko. Toliko bolje. Vprašala me je, če sem srečna. "Tako kot še nikoli v življenju," sem zasikala, potem pa na njeno željo izginila. Ampak le navidezno. Ostala sem v lopi, vendar nevidna, nečutna, neslišna in ni se me dalo vohati. Preden sem se res naredila tako, sem v zrak spustila še čuden piskajoč zvok: "Reci mi kar Postava Brez imena!"
Moja podganca Darkness:

21. junij 2014
u163744
u163744
ooo huala za posvečen next... pa res svetovno pišeta....reees
21. junij 2014
u145539
u145539
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
22. junij 2014
u173653
u173653
Čeprav je odšla skozi vrata, sem čutila, da je še zmeraj z mano. Zaradi tega me je oblila kurja polt. Morala bom počakati, da bo odšla, takrat pa bom poskušala zbežati. Moram zbežati! Kar nekaj časa je minilo, ko je le odšla(saj tako mislim). Takoj sem začela hoditi po sobi, da bi našla kakšen predmet, s katerim bi odprla vrata. Nato pa zagledam okno. Pograbila sem kladivo in ga zalučala v steklo. Upam, da tega ni slišala. Okno se je razbilo na ogromno majhnih delcev stekla, ki so razmetani ležali po lopi. Previdno sem skočila skozi okno, a neroda kot sem jaz...sem padla na ramo v kateri sem imela žebelj. Od kluvajoče bolečine sem zakričala, kot v kakšnih grozljivkah v kateri te lovi mož žago...
23. junij 2014
u173653
u173653
Oprostite za kratek next, kmalu nadaljujem
24. junij 2014
u163744
u163744
neeext <33333
24. junij 2014
pls neext .....pls čimprej
24. junij 2014
u173653
u173653
...Pobrala sem se na noge in se razgledala.Pred mano se je razprostriral travnik.(zapuščen travnik)Zasanjano sem strmela v daljavo. Bila sem zbegana. Tega kraja še nikoli v živjenju nisem videla. Sprehodila sem se po travniku in občudovala njegovo lepoto.Nakar na tleh zagledam rdeč madež. Ozrem se proti svoji rami, saj sem mislila, da kri kaplja iz moje rane. A ta kri ni bila moja! Tedaj sem se spomnila kaj sploh počnem tu. Začela sem teči kakor hitro so me moje noge lahko nesle. Med tekom sem se ozrla nazaj...in ja tam je bila Postava brez imena. Tekla je za mano kot, da se ji gre za živjenje. Poskušala sem teči še hitreje, a moje noge niso prenesle takšnega pritiska. Zgrudila sem se po tleh.Ona pa namesto, da bi me zgrabila je samo obstala na mestu. Začudeno sem jo pogledala, njen obraz je bil poln sovraštva in strahu. Za mojim hrptom sem začutila premikanje. Obrnila sem se in zagledala...

VPRAŠANJE!
Koga je zagledala?
24. junij 2014
Melindo Postavo al pa podgano
24. junij 2014
u163744
u163744
ja sej to AL PA STARŠE...BFF....PODGANO....IZGUBLJENO ŽIVALCO....PAAAČ NEKI!!!!
24. junij 2014
Melindo Postavo...misem...mogoče
24. junij 2014
u173653
u173653
o a mam novo bralko?
ODGOVOR:napačen
24. junij 2014
u163744
u163744
ammm veter je zapihal pa jo jE trava požgečkala?
24. junij 2014
u173653
u173653
haha ne
24. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg