Forum
u103898
u103898
Vsedla sem se za mizo in prižgala računalnik, odprla word in začela.. »Sem Lisa Styles, stara 15 let, visoka 165 cm in težka 50 kilogramov. Živim v Londonu z mamo Lil, očeta ne poznam, drugih sorodnikov po njegovi strani prav tako ne. Najbolši prijateljici Elizabeth (Liz) in Clare. Samska in popolnoma neprivlačna. Rjavi rahlo skodrani lasje in zelene oči...« zdaj sem morala že malo premisliti kaj mi še manjka. »Lisa? Kaj delaš?« me je vprašala mam ko je vstopila v mojo sobo »nič, od zdaj naprej bom pisala dnevnik pa si zapisujem svoje podatke.. za začetek pač.« sem pojasnila, shranila napisano in ugasnila računalnik. »Torej, Lisa...« je začela mami in se mi začela pazljivo približevati. »ja?« »o nečem se morava pogovoriti.. o nečem zelo, zelo pomembnem.« je rekla počasi ins e vsedla k meni. »sem kaj naredila narobe?« vprašam zaskrblejno »ne, ne, samo mislim da si zdaj že dovolj stara da izveš nekaj stvari... vem da bi ti morala to povedati prej ker se je zdaj vse skupaj že kar precej zakompliciralo... »mami, kaj je?« jo vprašam in primem za roko.. »Tvoj oče... o njem se morava pogovoriti.. in tale pogovor ti lahko spremeni življenje...«...
15. avgust 2012
next plys zame k sm tvoja prva bralka
21. avgust 2012
NEXT NOPLIS
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
Neeeext!
25. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg