Forum
če vam je všeč mi to plisss napište
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Končno!!! Jutri leti letalo iz londona v ZDA na katerem bova tudi jaz in Skyler. Skyler Rebeca Alisso je moja najboljša prijateljica , živi v Londonu ter je stara 16 let.S Skyler bova odpotovali k moji teti za 3 tedne. poklicala sem Skyler :« hej Sky čez 2 uri se dobiva pri meni doma da se pogovoriva z mojo teto prav??« « Vredu Alex, veš kaj sem slišala ? baje bo na našem letalu predsednik!!!«Ja pa kaj še ,kje si to slišala, poleg tega mi zmankuje denarja se vidiva, adijo.««Počakaj kolikšna je številka aviona na katerem bova?««Mislim, da 1423 ,adijo.««O.K ,adijo.«
»Jutri se odpravi letalo v ZDA:«je Jeffersonu po telefonu sporočil RF381.«na njem potuje predsednik,strmoglavi letalo in dobiš kar si želiš.««Ampak umrlo bo na tisoče ljudi,tega ne morem storiti.««Pač,ne boš (zadnjo besedo je zašepetal)dokler ne zamenjaš števca za gorivo pa naj umre še toliko ljudi,važno je le da umre predsednik:« je v odgovoril RF381 Jeffersonu ter prekinil zvezo. Jefferson se je s težkim srcem odpeljal na letališče. Ko je prispel se je pretihotapil k letalu 1423 ter zamenjal pravi števec z lažnim,ki bo poskrbel da bo letalo strmoglavilo natančno nad oceanom. Nato se je odpravil nazaj v skrivni studijo, tam ga je počakal agent P ,ter mu predal naslednjo nalogo.
slik mi noče naložit drugače pa:
-Alex ima dolge rjave lase ,modre oči,doma tudi mucko Sally ki je črno bele barve,stara je 16 let in živi v Londonu
-Skyler ima dolge svetlo rjave lase in modre oči, ona ima psa, Emm in je pasme Labradorca ,ostalo pa že veste
-za RF381 nihče ne ve kako zgleda
-Jefferson Lesk ima črne lase in rjave oči,živi v Londonu
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
vsaj 3 nexte rabm ker še ugotavljam al se mi da naprej pisat
16. julij 2013
u107258
u107258
http://poll.pollcode.com/v2j4k & http://poll.pollcode.com/owhc6 : NE OGLAŠUJEM ZGODBICE! Moja prijateljica bi rabila glasove in prosim vas, če glasujete za freshuve. Hvala!
16. julij 2013

(Skyler)

(Alex)
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
»Alex,čez 2 uri odrine letalo z Skyler vaju bom peljala na letališče pra?«me je vprašala mama.bila sem že čisto natrnih,dozdeva se mi ,da je Skyler čutila isto. Zanima me kako izgleda moja teta je bolj podobna babici ali dedku? Tete nikoli nisem videla, niti na slikah vse so bile črno bele in nejasne. Slišala sem ogromno o njej tudi kako je izgledala a odkar se je preselila v New York je še nihče ni videl. Ko sem nehala premišljevati sem opazila, da se že peljemo v avtomobilu. Od naše hiše je letališče oddaljeno 1 uro vožnje zato sva s Sky vzeli v avto računalnik ter pogledali nek film.prispeli smo na letališče karte smo že kupili pregledali so nas in naše torbe če slučajno prenašamo kaj nezakonitega. Našli niso čisto ničesar zato sva odšle na letalo.Poslovili sva se odmame in odšle sedet na sedeže v drugem razredu. Ko je letalo vzletelo sta v naš razred prišli dve stevardesi, ki sta bili čisto na trnih. Eno od niju sem vprašala zakaj sta tako živčni. Odgovorila mi je :«na letalu je zelo poseben gost.« »In to je????«se je vmešala Sky.«predsednik!«je zašepetala. Kar naenkrat se je letalo močno zatreslo. Z Sky sva se naenkrat spogledali in brez pomisleka nadeli padalo. Ostali potniki so bili tako pretreseni ,da na padalo še pomislili niso. Čez 5 min je letalo spet normalno letelo a s Sky sva še vedno imele na hrbtu padalo. Letalo pa se je kar naenkrat začelo spuščati. Z Sky sva stekli do pilotov in ugotovili ,da je zmankalo goriva in odšle do luknje ter skočile takoj po skoku se je letalo potopilo s Sky pa sva prisali v vodi. Ko sva se zavedle kaj se je zgodilo sva v daljavi zagledale otok plavale sva do tja.
16. julij 2013
u123401
u123401
next
16. julij 2013
u123401
u123401
+ nova bralka
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
se opravičujem tm ni predcednik amkpak princ ker se dogaja v Veliki Britaniji
16. julij 2013

(sally)
16. julij 2013
u123401
u123401
neext
16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
STRMOGLJAVLJENO LETALO
Se je glasil naslov na vseh časopisih naslednjega dne ,ki jih je brala Clarissa Star.Ni marala gledati televizije ali poslušati radia zato je za dogotke slišala šele danes. Pri prvem časopisu je bilo napisano: včeraj je strmoglavilo letalo na katerem je letel tudi predsednik . Letalo je imelo številko 1423 in nihče ni preživel, našli so tudi dve odprti padali a na njih ni bilo truplel. Tragedija v kateri je umru tudi predsednik je zavita v veliko skrivnost. Na prvo kar je pomislila je bilo: Alex!!!Je res mrtva? Kaj pa padali ? Ne,ne,ne to se ne dogaja ,ne more biti res! Moja mala punčka ne more biti mrtva! Zakopala je svoj obraz v blazino in začeli jokati jokala je naglas in neprestano. Prišli so sosedje saj so bili zaskrbljeni, ko so ugotovili kaj se je zgodilo so poklicali njenega moža. Ko je prišel so ju pustili sama.
Z Sky sva 2 uri neprestano plavali dokler nisva bili oddaljeni od otoka ssamo še nekaj metrov. Z muko sva se zvlekli na obalo in tam zaspali za nekaj ur. Zbudil sem se v prijetni koči. Pogledala semt na okoli zagledala Sky kako je še vedno spala,police z stekleničkami polnimi napitkov,knjige in kotel. Ko sem zagledala kotel je bilo prvo na kaj sem pomislila:«Joj s SKy sva gotovo priplavali na ljudožerski otok!!« Ampak ni dolgo trajalo pa sem že mislila drugače. V kočo je vstopil nek človek. . Oblečen je bil v dolg plašč ,imel je kapo,palico in zelo dolgo brado. Ko je opazil me je nagovoril:«guten tag!«Namenil mi je dobrosrčen nasmeh. Jaz se mu nasmeh vrnila in povedala:«Ali govorita angleško?««seveda malda dama samo res si mi izgledala kot nemka.« Zdaj se je zbudila tudy Sky.«Je to tvoja prijateljica?jo poznaš?«me je spraševal starec. Ravno ko sem mu hotela odgovoriti je nagovoril Sky:«koničiwa!««gospod:«sem se oglasila:«tole je moja prijateljica Skyler in jaz sem Alex obe sva iz anglije!««oprostite na temu otoku imamo prvič obiske.

(starec)
opostite ker je na sliki Gandalf ampak je edin ka je bil primeren
17. julij 2013
u140958
u140958
next
17. julij 2013
u123401
u123401
next
17. julij 2013
hvala da berete,mal bo treba počakat ker nimam še naprej napisan
17. julij 2013
u123401
u123401
ok
17. julij 2013
u129738
u129738
Neeeeeext! + nova bralka! pa lhk bi dala dumbldor-ja (iz Harry Potterja).
17. julij 2013
vem sej sem vse knjige že 7 prebrala
17. julij 2013
u129738
u129738
jst sm pa sam zarad H.P.-ja bla u Londonu(Warnes Bros Studio Tur London) pa ja jst sm tud vse knjige prebrala!
17. julij 2013
«Na katerem otoku sploh sva?«je vprašala Sky.«No gospodična Skyler pristali sta na očesu belega kita,tako se imenuje ta otok. Ups!!Nisem se vama še predstavil sem Benjamim Wiz in sem glava RESPEK sveta.««Kaj je to?«sem bleknila.«to je svet čarovnikov in čarovnic, ki poskušamo prekiniti urok.««Kakšen urok?«se je umešala še Sky.«Joj kako sem nesramen naj vama objasnim zakaj gre.no pred več kot 300 leti so na tem otoku prebivali 4 veliki čarovniki,takrat je bila magija razširjena po vsem svetu…««počakaj malo čarovniki,magija kaj nakladaš?«je začela Sky.«Draga Skyler prosim ,da me ne prekinjaš,vse boš izvedela sčasoma. Vredu kje sem ostal? Aha,no eden od njih Grezdel se je odločil ,da bo uničil magijo.odpravil se je po vsem svetu in jo uničil ostal je le še mali otok oko belega kita ki so ga zaščitili ostali veliki. Okrog njega so postavili velik ščit da se vsaka ladja izgubi, če pride preblizu. A naredili so tudi veliko napako zaradi ščiti se vsak ,ki poskuša priti iz otoka razblini v prazen nič. Ampak zdaj smo ugotovili,da obstaja formula ki lahko urok izniči. Ko smo jo prvič poskusili je otok uživel in zdaj počne kar ga je volja,zato nebodita presenečeni če se sredi gozda kar naenkrat pojavi puščava. Prvič formula ni delovala ker smo spregledali pomemben delček : delček sodobne tehnologije ,ki še deluje. »
17. julij 2013
u140958
u140958
next
17. julij 2013
u123401
u123401
next
17. julij 2013
u129738
u129738
Neeeeeext!
17. julij 2013
++nova bralka++
ko sm prebrala do lotla, sm najprej pomislila na pehto iz kekca !!!
drgač pa NEEEEEEEEEEXT
17. julij 2013
mi da kdo predlog? Vse bom prebrala in jih mogoče not uporablan
20. julij 2013
hvala za vse nexte
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++«torej potrebujete telefon ki še deluje?«sem vprašala Benjamina.«Ne ravno,telefon že imamo zelo je priročen:«mi je veselo odvrnil s Sky naju je odpeljal iz koče in kar naenkrat sva se znašli v pravem srednjeveškem mestu. Ogledovati sva si začele vse zanimive hiše,ceste vprege ,koče…Prišli smo do gradu in s Sky sva zaprepadeno strmeli van. Benjamin naju je začel vleči proti zanikrni koči ko smo prišli noter pa sva le začeli debelo gledati.«T ada , najboljši telefoni na otoku.«se je ves navdušen začel važiti Benjamin.«Ampak,saj to so………golobi.«je napol v smehu rekla Sky.
20. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg