Forum
Vsak kraj, pa naj bo majhen ali velik, ima svoje skrivnosti. Nekateri te skrivnosti s ponosom kažejo in oznanjajo, drugi pa jih strogo skrivajo nekje na dnu duš in src.

Toda, ali lahko navihano, prebrisano najstniško dekle, ki se je na svoje preselila, da bi izboljšala stike z očetom in začela na novo življenje res spregleda vse sumljive stvari in enostavno živi svoje življenje? Ali se lahko pretvarja, da je vse okoli nje neresnično in ima normalno življenje?............................................................................................................

Žanr:
-misterija
-triler
-grozljivka
-(delno) komedija
-(malo) romance

a začnem pisat al kk? :D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2015
Omg K. ubijaš me *-*
Dej piši, k si genij *-*
Neext!
11. julij 2015
uuuuu ne ne ne smes umret Unbreakable. posvečam ti prvi next da slučajno nebi izdihhnava

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

~predstavitev gl. osebe~

Heey! Moje ime je Ariel Secrets, na kratko mi rečejo kar Ari. Živim v Washingtonu z mojo mamo Iris McDem. Jup, pišem se po očetu, ki je prav zdajle na nekem otoku, katerega imena se ne spomnem in me niti ne zanima. Veste, oče nas je zapustil takoj ko se je rodil Michael, moj mlajši brat, iz neznanega razloga in po domače povedano...naravnost sovražim ga. Mama si je sicer opomogla a vem da ji ni vseeno zanj. Ona se sekira ali je vredu ali ne, on pa ima verjetno veliko vilo povno slačipunc in se zabava ''mama spravi se k sebi''. Obiskujem šolo Rightway kingdom. Sanja se mi ne zakaj takšen naslov, saj na to šolo hodijo in jo naredijo sami zapiti in zadrogirani modeli. Da se ne bomo napak razumeli, jaz nisem med njimi. Tu in tam naredim kakšno ukano, da je ''lajf'' na šoli zanimiv drugače pa sem bol tip, ki se druži le s peščico ljudi, ki so mi blizu. Imam tudi mačka Satana.

Ariel (TAKE LASE SI GREM JS DELAT PO MORJU)

Michael

mama

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+en mesec prej+

mama: Arielaaaaa!
...sem zaslišala besem klic iz pritličja. Zavita sem bila v dva kovtra in tri koce zato sorry ampak rek se nisem imela namena zbasati iz postelje...
mama: Arielaaaaa! Naslikaj se mi v dnevni sobi! TAKOJ!
jaz: Ok! Samo malo...Samo mal-auč
Vse vključno z mano je padlo iz postelje in prisegla bi lahko, da se je slišalo, kot da bi kit delal sklece. Predenj, da sem sploh prilezla do denvne sobe, me je pri vratih že čakal Michael z..foroaparatom??
jaz: Michael zakaj imaš fotoaparat?
Michael: Z njim bom skuhal kosilo...idijot. Slikal te bom in dal na fb!
jaz: Jup prav imaš ampak če sem jaz idijot...potem si ti druga stopnja idijota-imbicil! Daj no kje boš pa staknil fejs če si komaj 8 let star -.-
Michael: Nekdo se včeraj ni odjavil iz njega...hahahahaah
jaz: oooooooo ne....neboš!!!
Takoj sem zlezla in odej in že se je zaslišal karambol po stopnicah saj sva oba zgrmela po njih vse do dnevne sobe.
oba: auuu
mama: Michael pojdi v sobo... s tvojo sestro se morava nekaj pogovoriti...

se nadaljuje...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

next?
11. julij 2015
Omg lasje *--*
Veš trudim se ne izdihnit
Hvala, ubijaš z prfekcijami *-*
Zdej bo šla k atiju muhahaha
Všeč mi je njen brat, tak idiotski je x'd
Neext!
11. julij 2015
Unbreakable. lahko še kje kaj oglašuješ ploooooosim če se ti seveda da kr je zuna tako vreme pa dobiš ponoritis zravn haha
okiiii
Nadaljevanje...

jaz: Kaj je?
mama: Zopet sem dobila klic od ravnatelja...
jaz: In? Ali je zelo kihal?
mama: J-ja? Kako pa to veš?
jaz: Takšni vzvišeni ljudje so po navadi alergični na prah ali kaj podobnega...
mama: Kaj si spet ušpičila?
jaz: Saj veš kako vroče je, ne?
mama: Ja?
jaz: Odločila sem biti prijazna in sem mu na mizo postavila ventilator aaaaaaaaaampak mislim da je bil malce preveč prašen...
mama: Čakaj malo. A naš ventilator si postavila na mizo? Naš? Zaprašen?
jaz: Saj bi kupila drugega ampak si mi vzela žepnino, se spomneš?
mama: *se prime za glavo* Ok! Odločitev je padla...Naslednji mesec greš k očetu na deželo in niti malo me ne brigajo tvoje kaprice.
jaz: *dobim občutek da mi bo gravitacija odtrgala čeljust* KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ!!!!!!!!!
Nikad v mojem životu me ne dobiš k fotru, nikoli! Še mrtva ne grem tja!
mama: Oče že ve in meni da je prav da z bratom gresta k njemu. Do konca šolanja boš sta pri njemu nato pa se lahko vrneta.
Jaz: *sama pri sebi* Zdaj pa vem po kom sem ''zmešana''

+mesec dni kasneje+

-No pa sem tu. Na smrdljivem, nič kaj obetajočem in sploh niti malo neprivlačnem podeželju. Michael je že celo pot tako vznemirjen, da sem pričakovala da bo skočil iz avta in tekel vse do očeta, jaz pa sem tukaj v ''meeh'' vzdušju. Ne morem verjeti, da naju je tako hitro odslovila. Mesec dni? To ni nič. Bolj normalno bi bilo, če bi nama to povedala vsaj leto prej, da bi se lahko normalno poslovila od ravnatelja, če bi le ta preživel moje ukane. Grem se stavit, da me bo pogrešal, jaz pa seveda njega, saj je bil prav kjut kadar se je znesel nad mano po tem ko sem ga s čim polila ali pa mu zazgala lase.-

mama: Prispeli smo.
jaz: Kot sem si mislila...velikanska vila in v njej nevem koliko šlačipunc in kondomov...naravnost krasno
mama: kakšne pa govoriš pred bratom.
Michael: Mama brez skrbi...te stvari sem vedel pri šestih letih
mama: *debelo gleda* ok jaz sem popolnoma nora...
oče: Pozdravljeni!
jaz: *potiho* fake smeh da žge...
Michael: Ali je to tvoja hiša?
oče: Ne. Jaz živim na tistem otoku tam *pokaže na otok, ki se le malo vidi iz daljave*

se nadajuje....

next?
12. julij 2015
u170630
u170630
Next!!!Umiram od pricakovanja!!!!!!!!prosin next!!
13. julij 2015
u190499
u190499
Next
13. julij 2015
o faaak neeext... take lasee? js bi tud <3
13. julij 2015
paaaač neki takega zgorni rdeč odtenek mam zaj pa si bom ombre naredva
neki takega bom meva v bistvu

PAAAAA NEXT ZAJ PIŠEM
13. julij 2015
js bi si tud tko pobarvala.... če bi mi mt pustila + yaaay komi čaka
13. julij 2015
mn mama teži sam za ocene drugo ji je pa skor da vseeno paaaaa ok brb da napišem
13. julij 2015
ahhh srečkica ti... men se še s kanilo ne psti poštrihat-.- ampak itaq k bom polnoletna se bom poštrihala na takle rdeč, turkizn alpa vijoličn
13. julij 2015
Nadaljevanje...

-Voda tu, voda tam, povsod sama voda! Ne, da imam kaj proti, ampak kdo bi se kdorkoli vselil na majhen otok, ki spominja na junglo in so vsi njegovi prebivalci podobni neandertalcem, ki so komajda začeli živet s tehnologijo.-
oče: Prispeli smo. Dobrodošla na Mračnem otoku!
jaz: Prej bi mu rekla Zastarel otok...
Michael: haha *me dregne* zakaj pa je Mračni?
oče: Tega pa ne b vedel...Mislim da je to skrivnost klana, ki živi tuk-
jaz: WOW! *prekinem očeta* Kakšen klan? Ali bomoslučajno ob večerih plesali indijanske plese in skakljali okoli ognja kot nore kokoši?
oče: Ahaha se pa znaš pošaliti. Ampak svetujem ti, da se jim izogibaš. Niso napačni a vseeno so malce čudni.
jaz: Kdo bi teoretično lahko bil bolj čuden, kot nekdo, ki zapusti družino zaradi NEZNANEGA RAZLOGA! *ga grdo pogledam*
oče: Ari glej...Vse bom pojasnil, ko se nastaneta..
jaz: Brez skrbi, da pomoje že vem zakaj si šel...
-Ko sem hotela nadaljevati, sem nenadoma zagledala goro, ki je bila podobna...vulkanu??-
jaz: Ali je tisto vulkan?
oče: eeeeeeeeeem...ne...ja...nevem
jaz: oče! Vem da veš...ali je to vulkan?
oče: *se ozre, k ot da bi se bal, da ga bi kdo slišal* Ja Ari, to je vulkan.
jaz: Pa dela?
oče: Naj nebi.
jaz: Naj?
oče: Ja...Am gremo v hišo.
-Hiša, ki se je prikazala pred nami je bila ogromna, ampak res ogromna.-

Hiša

oče: Počutita se kot doma in zgoraj imam še nekaj prostih sob, zato si lahko sama izbereta,kje bosta.
midva: Ok.
-Trajalo je 15 minut, da sem si ogledala vse prostore...izbrala sem si sobo, ki je imela pogled na otok in del morja. Ko sva se razpakirala, sem se določila, da grem pogledat, kje bom hodila v šolo in kje so kakšne trgovine.-
jaz: Oče! z Satanom greva malo naokli.
oče: Kdo je Satan?
jaz: Moj maček. Dobila sem ga 2 leti nazaj, ampak ker si izginil brez sledi ti nism mogla povedati.
oče: in kako si ga prinesla sem?
jaz: Obstajajo nahrbtniki.
oče: aja

se nadaljuje...

next?
13. julij 2015
neeext!!!!
13. julij 2015
u170630
u170630
Next!!!!!!!!
14. julij 2015
u177879
u177879
next+nova bralka
supr zgodba
14. julij 2015
Next! Ful dobr piss! P.S.: Kak je maček?
14. julij 2015
neeext
14. julij 2015
OMG NEEEXT! In hudi lasjeee shit!
21. avgust 2015
neeeeeexttt
24. avgust 2015
ful dobr pišeš + gerat story + kdaj bo next?
24. avgust 2015
next+ nova bralka
super zgodba
26. september 2015
next+nova bralka
27. september 2015
Next
27. september 2015
u170630
u170630
A bos ti sploh se pisalazgodbo?
Ker ti si res to prfect pisateljica da mores pisat!!!
27. september 2015
Se popolnoma strinjam s tabo #hip-hopstar
28. september 2015
u170630
u170630
Hvala
28. september 2015
nextt
04. oktober 2015
Nexxxtttt!!!!
14. oktober 2015
neeeext