Forum
1. del

Danes sem se zbudila zelo pozno, zato se mi je mudilo v šolo. Tam je bilo kot ponavadi. Učiteljev nismo poslušali, med odmori smo klepetali in tako naprej. A doma me je čakalo presenečenje. Oče
( Matt) mi je rekel:

Oče: Amy poslušaj....
Jaz: kaj?
O: Preselili se bomo.
J: ja, kaj je to nenavadnega? ( z očetom sva se veliko selila po Ljubljani, a nikoli ne tako daleč a bi zamenjala šolo)
O: ne bomo živeli več v Ljubljani.
J: kaj!!! Kako je to mogoče!!! Kako si mi lahko to naredil!!! Lahko te je sram!!!
Odvihrala sem iz dnevne sobe v mojo sobo in močno zaloputnila z vrati. Nato sem se ulegla na posteljo in začela razmišljati o selitvi. Kako mi je lahko to naredil?! Kako si je upal?! A čakaj malo! Živimo na robu Ljubljane. Kaj če se bomo preselili samo nejkaj blokov stran? In potem bom še zmeraj hodila na isto šolo!!! Šla sem na fb. Čez približno pol ure je oče potrkal na vrata.
O: Amy, se lahko pogovoriva?
Izklopila sem računalnik.
J: ja lahko.
Oče je vstopil in se vsedel na posteljo.
O: saj vem da si razburjena in jezna zaradi selitve...
J: niti ne oči. Sem ga prekinila.
J: razmišljala sem da se bova lahko preselila čisto kam blizu in bom še zmeraj hodila v isto šolo.
O: Amy, oprosti ker te moram razočarati. Ne bova se preselila blizu. Selila se bova v Prekmurje. Preselila se bova v hišo ki je blitu hiše moje prijateljice in njenega sina. Sin je star 15 lettako kot ti.
J: ampak kako.. Kako lahko to storiš!!! Nočem k nekemu smrkavcu! Nočem nikamor! Zakaj se sploh selimo?!?! Zakaj!?!?!?!?!?!?!
O: zato ker...

Next?

Amy

Oče
31. marec 2012
Sory če je mal kratko druge bojo bol douge.
Neeext??
Pliz
01. april 2012
In tudi s konji ( k je tko naslou) se prou na začetku ne ukvarja. Najbrž bo to u naslednem nextu.
01. april 2012
Nextej!!
02. april 2012
O: zato ker.. Ti res moram povedati?
J: Seveda mi moraš!
O: a... Ne boš ponosna name...
J: dobro no pač! Samo... POVEEEEEJ!
O: dobro no... Seliva se zato ker sem tam dobil novo službo. In..
J: zaradi službe?!!!!
O: ja zaradi službe Amy.
J: zaradi službe!!!!
O: ja Amy saj sem ti že rekel
J: ampak...
O: poglej..
Naenkrat sem začutila jezo. Ne, ne jezo. Bila sem besna. Razkurjena. Popenila sem:
J: kaj! kako si drneš!!!!!!! Samo zaradi SLUŽBE si upaš odreči meni, TVOJEMU OTROKU, veselje in prijateljstvo!! Kako si upaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O: Amy ne! Čakaj!
J: nič več ne bom čakala! Ti, ti, ti... Si...
A stavka nisem izrekla do konca. Pomislila sem:
Zakaj se sploh trudim? Tako ali tako ne bom nič dosegla.
Nato semm ga grdo pogledala in odšla na hodnik.
Oče je prišel za mano. Takoj ko me je poklical sem tekla po stopnicah ven. Padal je dež. Ni mi bilo mar. V glavi mi je razbijalo. Začela sem teči. Tekla sem tekla in tekla. Sploh se nisem ustavila. Nisem se hotela. Želela sem teči nekam kjer ne bi bilo... Ničesar. Usedla sem se na rob pločnika. Jokala sem. Nato sem si slekla jakno in se ulegla na pločnik. Zaspala sem v solah. ko sem se zbudila se je nadme nagnil...
Nextam?
16. april 2012
Ja nexti!
18. april 2012
u76361
u76361
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxtttttt
03. maj 2012
u36937
u36937
NEXT!!!!!
13. maj 2012
se je nadme nagnil... Fant. A kakšen fant! bil je tak:

https://www.google.si/imgres?q=boy&start=141&hl=sl&biw=1353&bih=842&gbv=2&addh=36&tbm=isch&tbnid=FZTARpYyevg4GM:&imgrefurl=https://www.guardian.co.uk/media/2010/feb/05/bbc-plans-boy-george-drama&docid=uQE6SeCEDs9sAM&imgurl=https://static.guim.co.uk/sys-images/Media/Pix/pictures/2010/2/5/1265373070187/Boy-George-1982-001.jpg&w=460&h=276&ei=iZqvT6TdLoWytAbqoe2GBA&zoom=1&iact=hc&vpx=672&vpy=555&dur=6037&hovh=174&hovw=290&tx=84&ty=129&sig=115549767572536055863&page=5&tbnh=139&tbnw=174&ndsp=38&ved=1t:429,r:27,1,i:218
Fant: a si vredu?
Jaz: Ja... sej bo šlo.
F: a bi šla z mano na pijačko? Hahihohi
J: Ne nebi.
F: Al rajši v kino? Hahahi!
J: Ne nikamor ne bi šla s tabo!
F A ne?
J: NE!!!
F: Ptem se pa poroči z mano!!!!
Samo vstala sem i šla. Kaj je s tem človekom?!?! sem si mislila. Postala sem lačna. Odločila sem se da se odpravim v picerijo. A takrat je zagrmelo in usulo se je. Lilo je ku s škafa. Tekla sem do picerije. Bila sem premočena kot miš. Ko sem prišla v picerijo, mi niso hoteli dati pice zato ker sem imela premočen denar. Ko sem odhajala, sem se ozrla nazaj in videla napis: POSEBNA PREKMURSKA PIZZA!!!
Spomnila sem se na selitev, očeta, kreganje, kako sem odvihrala pa tudi polnega hladilnika. Zato sem hotela najeti taxi, a sem pomislila da me ne bodo hoteli vzeti not, ker sem mokra. Zato sem šprintala do doma. Očeta ni bilo doma. Najbrž me je šel iskat.
Najprej sem se šla stuširat. Potem sem nekaj malega( se hecam, VELIKEGA)pojedla. Nato sem šla kar spat zjutraj pa...

3 nexte pa nadaljujem ( a lahko še komu poveste za to zgodbo prosim?)
13. maj 2012
u76361
u76361
neeeeext neeeeeext neeeeext
13. maj 2012
nexxxxxxxxtttttttttttttttttt
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg