Forum
jaz sem ana stara sem 16 let.Z mami ki je slavna igravka in z njenim partnerjem se odpravimo v neko vas čez poletne počitnice.Tam najamemo neko hišo in se naselimo vanjo.Ko vstopimo zavoham čuden parfum.Ta hiša mi ni bila preveč všeč ko sem šla mimo ogledala je v kotu pisalo sneguljčica.To nisem povedala nikomur ker tudi parfuma ni nihče zavohal.

vam je všeč ali naj nadaljujem?????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2012
to je ta hiša
21. januar 2012
to je bil nek del vasi

21. januar 2012
zvečer se je mamin partner spolnil igrice klica duha z mami sva se mu smejale ker je vrjel tem stvarem.Vzel je list papirja,narisal tja gor 3 kroge v prvega je napisal vse črke,v drugega vse številke v tretjega je nepisal "da" "ne".na sredo pa je postavil kozarec za vino. ugasnili smo vse luči in čakali kaj se bo zgodilo.Morali smo se z eno roko prijeti za roke z drugo pa smo se s prstom morali dotikati roba kozarca.Naenkrat se je kozarec premaknil ko je mamin partner vprašal ali si tukaj.Premaknil se je na "da".mamin partner je vprašal kdo si? kozarec se je premikal po črkah in njeno ime je bilo lili.midve z mami nisva vrjeli,zato smo vsi spustili kozarec,da vidimo,če se res premika sam in res kozarec je še naprej drsel po črkah.vsi smo se prestrašili in prižgali luči ter potresli kozarec,da duha ni bilo več.Jaz sem videla,da je kozarec hotel nekaj povedati,zato sem šla v sobo in še sama poskusila spet se je oglasila lili in mi povedala,da je tudi ona prišla čez poletje v to vas a so jo ubili. to je bilo pred dvajsetimi leti.Jaz sem se zelo ustrašila,bilo je že zelo pozno in odšla sem spat ko sem naenkrat zaslišala korake na podstrešju. odšla sem pogledat kdo je in...
21. januar 2012
3 nexte da nadaljujem.
21. januar 2012
u73551
u73551
next
21. januar 2012
next
21. januar 2012
next
21. januar 2012
pa kaj bo danes se no vprasam ker tak dugo rabiš men pa je zgodba zanimiva pa tri leta rabiš da jo napišeš zgoni se
21. januar 2012
odšla sem pogledat in prišla sem do vrat ki peljejo na podstrešje.Zelo me je bilo strah prijela sem za kljuko in poskušala odpret vrata ampak bila so zaklenjena,zato sem se odločila,da grem nazaj spat in,da sem si to samo domišljala.Naslednje jutro okoli 9h sem spodaj zaslišala ropot.Počasi sem vstala in odšla pogledat kaj se dogaja,vstopila sem v kuhinjo,tam pa sem zagledala nekega fanta.Hitro sem odšla nazaj v sobo,da se preoblečem.Nato pa sem spet prišla nazaj dol,da pojem zajtrk.Po zajtrku sem mamo vprašala,kaj se dogaja.Mama mi je povedala,da je to fant david in da nam bo pomagal pospraviti in prenoviti hišo.Mama mi je rekla, da moram tudi jaz pomagat, zato sem odšla v sobo kjer je delal david. Nekaj časa sva bila oba tiho, potem pa sem jaz zavohala tisti parfum.Nato je ta parfum zavohal še david.Rekel mi je:veš ta parfum pa ni zate. Nisem mu povedala,da to ni moj parfum poleg tega se mi je zdelo čudno,da je tudi on zavohal parfum.Spet sva bila oba tiho.Nato pa je po davida prišla mama.David se je poslovil in rekel, da se pokosilu spet oglasi.Davida po kosilu ni bilo,zato sem bila kar malo žalostna, ker mi je počasi postajal ušeč.Zvečer je nekaj potrkalo na vrata.Odšla sem odpret in pred vrati je čakal david.Zelo sem bila vesela in povabila sem ga naprej.Spomnila sem se učerajšnega dokotga zvečer in želela sem, da bi tudi david to videl,zato sem rekla miminemu partnerju naj davidu pogaže kako se kliče duha. Spet smo klicali duhove to se zdi malo nenavadno ampak bilo je res.Lahko bi ugibali kdo se je oglasil. Bila je lili.Spet se nam je predstavila. David tega ni vrjel, zato je uželje n vstal od mize in odšel,za sabo pa je zaloputnil vrata.Tudi jaz sem vstala in odšla za njim, da mu povem, da je to res, da se ne hecamo iz njega.Stopila sem iz hiše zahladilo me je po nogah. Bilo je precej hladneje kot sem pričakovala.Nisem videla v katero smer je šel david,zato sem se obrnila in odšla nazaj v hišo in v posteljo bila sem precej zaspana.Danes sem prej zaspalo kot včeraj.Zjutraj sem se zgodaj zbudila, se preoblekla in odšla dol.Tam je bil spet david.Rekla sem mu, če pride malo z mano.David je prišel in skupaj sva odšla v mojo sobo. Tam sem mu povedala vse od včerajšnega dogodka.David ni vrjel zato sva skupaj poskusila.Spet se je oglasila lili.Vprašala sva jo,če nama pove vse od umora ampak lili nama ni hotela izdati ničesar razen...
22. januar 2012

to je david
22. januar 2012

to pa sem jaz
22. januar 2012

moja mama
22. januar 2012

mamin partner
22. januar 2012
next
22. januar 2012
če ne bo noben brav pa če nobenmu ni všeč jo bom nehala pisat, tko da saj 5-6nextov v dveh dneh da nadaljujem
22. januar 2012
če ne bo noben brav pa če nobenmu ni všeč jo bom nehala pisat, tko da saj 5-6nextov v dveh dneh da nadaljujem
22. januar 2012
next ful dobr pišeš
22. januar 2012
u73551
u73551
next
22. januar 2012
hvala bom nadaljevala jutr.
22. januar 2012
zdej se vam zdi zgodba najbrž mal bedna samo nimam dobrih idej šele za pol naprej jih mam lohk pa povem de se bo zgodba naprej šla tko de se bosta ana pa david zaljubila pa raziskala umor....dost strašljiv v enih delih
22. januar 2012
povedala nama je,naj poiščebva njen dragulj(dnevnik).Nato je nekdo udrl v sobo hitro sem potresla kozarec in videla,da je mama.Rekla nama je,naj greva prebelit predsobo.Tam sem davidu pokazala, napis na ogledalu.Kmalu sva končala z beljenjem in zato sva si uzela zelo dolg odmor. odšla sva k kmetu,ki nam je dal hišo v najem,da nama bi dal ključ od podstrehe.Med potjo sva pri gostilni(hiši,kjer je živel david) visela sarah(njegovo baico) Nekaj je začela govorit:"Sneguljčica, bela kot sneg zlata kot žitno klasje rdeča kot kri hahah". Beli vitez te je odpelja iz stolpa črni pa te je zaklenil nazaj hahah". Obema se je zdelo čudno.Odšla sva do kmeta in ga prosila če nama da ključ, kmet nama ga najprej ni hotel dati,nato pa je šel v hišo. Ko sva čakala kmeta sem se jaz obrnila ampak share ni bilo več. Zmrazilo me je po vsem telesu nato pa je iz hiše stopil kmet in nama dal ključ. Zahvalila sva se mu in tiho odšla.Ko sva prišla k nam sva takoj odšla na podstreho. Celo sva preiskala vendar dragulja nisva našla.Nato sva iskala š emalo in našla sva leseno skrinjico poskusil sem jo odpret vendar ni šlo.Dala sem jo davidu.Njemu je ratal.Notri je bil fotoaparat iz približno 60-desetih let.Na njem so bile že posnete fotografije. Davis me je na skrivaj slikal.Potem p aje želel,da še jaz slikam njega.Njegov obraz je bil popoven in svetlikal se je v blagi sončni svetlobi, ki je prihajala iz okroglega okenčka na strehi.Naenkrat se mi je približal vprašal me je če me lahko poljubi nič mu nisem odgovorila samo približala sem se mu. najin eustnice so bile samo kakšne 2cm narazen nato so se počasi nežno dotaknile ravno takrat pa je nekdo prišel na podstreho.Bila je moj amama kdo pa drug.David se je na hitro poslovil in odšel.Bilo je že zelo pozno,zato sem jaz odšla naravnost v posteljo. Naslednje jutro sem se zbudila zelo zgodaj.Odšla sem po mleko k kmetu.Ker je bila zraven še gostilna sem se oglasila še pri
23. januar 2012
davidu. Njegova mama me je lepo sprejela,jaz pa sem ji zastavila nekaj vprašanj

J: jaz
M: davidova mama

J: živjo je david doma?
M: živjo ja je zgoraj je kar pojdi gor in aga poišči
J: ok vas lahko še nekaj vprašam?
M: seveda
J: ste poznali lili ali veste kaj od umora?
M: ja vem bilo je 11julija.Zvečer je umrla.Policija pravi,da je naredila samomor.baila je res zelo lepa,zato so ji nekateri govorili Sneguljčica.
Jzelo prestrašeno) aha hvala grem zdaj k davidu
M: ok se vidiva
23. januar 2012
šla sem po stopnicah v tretji štuk kjer sem srečala davida.Povedal sem mu vse in mu naročil anaj še on kaj vpraša njegovo mamo o tem. Šla sva nazaj v drugi štuk kjer sem zaslišala smrčanje.David mi je povedal,da je to njegov mlajši bratec, ki je invalid.Star pa je 3 leta in pol.Hotela sem ga videti in vstopila sva v njegovo sobo.David je videl,da drži nekaj v roki.Bil je dnevnik.Oba sva se zelo razveselila.David je vtel bratcu dnevnik in skupaj sva odšla pred hišo.Tam me je poljubil, nato pa mi rekel,da se mu mudi v mesto in,da nej grem jaz do lili in ji pokažem dnevnik ter ji vse povem.poslovila sva se in jaz sem stekla domov.Tam sem se zaprla v sobo in poklicala lili.
________________________________________________________________________________
J=jaz
L=lili

J: me vidiš?
L: ja
J: našla sva tvoj dnevnik,zdaj pa mi še kaj povej od umora.
L: zgodilo se je 11.julija 15min čez polnoč na vaši podstrehi.
J: aa fak!
L: zdaj pa ti ne povem nič več razen tega da mi ni ime lili ampak eliza
J: no lahko bi mi prej povedala svoje pravo ime!ampak ni važno obljubila si,da nama boš povedala še kaj od umora.
L: saj in obljubo tudi držim
J: ne jo ne1
L: zakaj pa sem ti potem rekla,da poiščita moj dnevnik
J: aya saj res no morem it.
________________________________________________________________________________

malo sem polistala po dnevniku in videla, da je eliza...
23. januar 2012

eliza
23. januar 2012
saj par nextov more bit da nadaljujem.!!
23. januar 2012
u73551
u73551
next
23. januar 2012
next
23. januar 2012
next next next
23. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg